https://telegram.me/empireoflies

وقتی تلویزیون من و تو هم از توبره می‌خورد هم از آخور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تلویزیون انگلیسی “من و تو” در سال‌های اخیر با تلاش‌هایی که برای تطهیر حکومت پهلوی کرده نشان داده است که یکی از سرمایه گذاران و حامیان عمده مالی لیست شبکه خاندان باقی مانده از شاه سابق ایران است. در چند سال اخیر نیز این شبکه در چند نوبت با تولید و پخش مستندهایی راجع به پادشاهان سلسله منحوس پهلوی، در راستای تطهیر رضاشاه و فرزندش محمدرضاشاه کوشیده است.

سال گذشته نیز این شبکه ماهواره‌ای که هر از چندگاه به این خاندان سلطنتی ساقط شده “خوش‌خدمتی” می‌کند، مستندی تحت عنوان «شهبانو» درباره “فرح دیبا” [بیوه پهلوی] را بر روی آنتن برد.

مستند مذکور که از تصاویر آرشیوی تلویزیون ملی ایران که چند سال پیش توسط نفوذی‌های این شبکه از آرشیو مرکزی صدا و سیما به سرقت رفته ساخته شده بود.
در این مستند فرح دیبا زنی فرهیخته که تمام وجودش برای تعالی ملت ایران هزینه شده نشان داده شد و از دلسوزی‌ها و خدماتی که به مردم ایران برای رشد اقتصادی آنها ارزانی داشته گفته شد. و این در حالی است که در همان زمان حیف و میل ثروت ملی ایران و فساد تازه عروس شاهنشاه ایران با وجود این که تازه فرزند اولش به دنیا آمده بود نقل محافل عمومی بود.

پخش این مستند و جلب نظر سلطنت طلبان به اندازه‌ای برای مدیران من‌وتو واجد اهمیت بود که مهمترین برنامه خبری شبکه موسوم به “اتاق خبر” را به‌دلیل همزمانی با آن «تعطیل» شد!

تبلیغات پرتکرار این مستند در این شبکه با استفاده از تصاویر متنوع “فرح” جهت دعوت مخاطبان به تماشای مستند یادشده نشان می‌داد که تلویزیون من و تو بابت این مستند مبلغ کلانی را از این بیوه شاه معدوم گرفته است.

چندی پیش فرح پهلوی در دیداری هماهنگ‌شده از این شبکه تلویزیونی بازدید کرد و با کارکنان این شبکه عکس یادگاری گرفت.

این موضوع نشان می‌دهد که شبکه من و تو علاوه بر این که از دولت فخیمه انگلیس حمایت می‌شود از افرادی مثل فرح پهلوی که ثروت‌های باد آورده زیادی را از اموال مردم ایران در کشورهای خارجی سرمایه گذاری نموده نیز دریغ نمی‌کند و مدام سعی دارد با تهیه سریال‌ها و مستندهای بی‌کیفیتی مثل شهبانو مبالغ کلانی را از این گونه افراد بگیرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme