https://telegram.me/empireoflies
«حسین باستانی»

وقتی تحلیلگر BBC خود را از اتهامات جنسی مبرأ می داند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته ویدئویی از طرف روزنامه واشنگتن پست منتشر شد که در آن دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در سال ۲۰۰۵ در خصوص زنان اظهاراتی داشت که دون شأن یک سیاستمدار غربی است و همین اظهارات مناظره دوم وی با هیلاری کلینتون را تحت شعاع قرار داد تا جایی که سراسر این مناظره با جنگ و جدل همراه بود.

وی در بخش هایی از سخنان خود با عرض پوزش از خوانندگان گفته بود:” وقتی شما یک ستاره باشید، هر کاری که بخواهید می توانید با زنان انجام دهید. آنها این اجازه را به شما می‌دهند!”

بسیاری از شخصیت های سیاسی آمریکا و جهان به این سخنان واکنش نشان دادند حتی بسیاری از محافظه کاران آمریکایی نیز این سخنان را محکوم نمودند تا جایی که پال رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، پس از دیدن این فیلم در واکنش به انتشار آن گفت: «از آنچه امروز شنیدم حالم دگرگون شد. امیدوارم آقای ترامپ کمی جدی‌تر با این قضیه برخورد کند و نشان دهد احترام بیشتری به زنان قائل است». البته طرفداران ترامپ برای تبرئه وی هم چنین گفته اند که اینها، «صحبت های خصوصی مردانه» ای هستند که بقیه مردها هم انجام می دهند و بدشانسی ترامپ بوده که صحبت خصوصیش رسانه ای شده است.

اما در طرف دیگر دنیا در انگلیس کشوری که به داشتن رتبه برتر در تجاوز جنسی به زنان سر آمد است یکی از خبرنگاران و تحلیل گران شبکه بی بی سی فارسی در راستای این ویدئو متنی را منتشر نموده تا خود را از این گونه صفات که طرفداران ترامپ مردان را واجد آن می دانند مبرا کند.

حسین باستانی که خود را فردی مذهبی می داند و در سراسر متونی که منتشر می کند همواره خود را مقید به واجبات و مستحبات می داند در کانال تلگرام خود در واکنش به این لفاظی های طرفداران ترامپ نوشت: “بنده شخصا و در طول عمرم، نه تنها تاکنون هرگز امثال چنین سخنانی که ترامپ گفته یا حتی اندکی شبیه آن را در خصوصی ترین جمع ها نیز بر زبان نیاورده ام، که هیچ گاه مثلا در سن نوجوانی هم، حتی یک بار «رویم نشده» مثلا به جنس مخالف اصطلاحا «متلک بگویم» ولو آنکه فرضا مضمون بی ادبانه ای هم نداشته باشد.”

البته ناگفته نماند که به گفته حسین باستانی وی در دوران نوجوانی و جوانی از یک معلولیت مادر زادی حرکتی رنج می برده که تا ابتدای دهه سوم عمرش آثارش باقی مانده بود و وی با این اوصاف اصولا نمی توانست به راحتی در مجامع عمومی حضور داشته باشد تا چه رسد به این که در کوچه و خیابان به متلک گویی به جنس مونث اهتمام ورزد.

 وی هم چنین در بخش دیگری از نوشته ی خود به برخی از روزنامه نگاران داخلی که اخیرا برخی از شبهات را در قبال برخی از هنرمندان مطرح کرده بودند حمله ور شده و این روزنامه نگاران را از آن طیف مردان دانسته که نه تنها به لفاظی های مستهجن در جمع های دوستانه خود می پردازند بلکه در زندگی شخصی خود نیز آلوده به هرزگی اخلاقی هستند.

لازم به یاد آوریست که چند سال پیش پرونده تجاوز جنسی جیمی سویل کارمند سابق بی بی سی جنجال زیادی در انگلستان به راه انداخت آقای سویل که تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی برای کودکان در بی بی سی بود متهم به تجاوز جنسی به دست کم ۵۰۰ کودک شد. همچنین چند سال قبل اخباری از تجاوز صادق صبا مدیر سابق بی بی سی فارسی به دو تن از مجریان این شبکه به نام پونه قدوسی  و نفیسه کوهنورد منتشر شد که باعث اخراج این مجری زن از بی بی سی فارسی و انتقالش به بی بی سی انگلیسی شد. در مورد نفیسه کوهنورد نیز شنیده شد که وی برای سرپوش گذاشتن به تجاوز صادق صبا مجبور شد با مهرداد فرهمند ازدواج کند که این وصلت پس از یک سال به جدایی انجامید.

همچنین اخبار تایید نشده ای در خصوص روابط جنسی ضربدری بین مجریان و کارکنان بی بی سی فارسی در سال های اخیر منتشر شده که هیچ گاه از طرف این افراد تائید یا رد نشده است البته در مواردی هم اسنادی از گفتگو های اینترنتی برخی از این مجریان منتشر شده که وجود رابطه جنسی را تائید می کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. ۱- برخی سایت ها در جدیدترین «افشاگری» خود راجع به بنده نوشته اند: «حسین باستانی در دوران نوجوانی و جوانی از یک معلولیت مادر زادی حرکتی رنج می برده که تا ابتدای دهه سوم عمرش آثارش باقی مانده بوده.» دلیل افشاگری؟ چند روز قبلش در واکنش به کسانی که می گویند حرف های مستهجن ترامپ در مورد زنان در بین همه مردان رایج است نوشته بودم قطعا این طور نیست و بنده هم مانند خیلی های دیگر شخصا در عمرم و حتی در دوران نوجوانی هرگز از این نوع سخنان یا نزدیک به این سخنان را بر زبان نیارده ام. در اینجا بوده که دوستان اصولگرا با افشاگری در مورد «معلولیت مادرزادی حرکتی» بنده تا «ابتدای دهه سوم عمر» نتیجه گرفته اند: «وی با این اوصاف [معلولیت] اصولا نمی توانسته به راحتی در مجامع عمومی حضور داشته باشد تا چه رسد به این که در کوچه و خیابان به متلک گویی به جنس مونث اهتمام ورزد»!
    ۲- منبع اطلاعات دوستان افشاگر در مورد «معلولیت مادرزادی بنده تا دهه سوم عمر»؟ چه منبعی بهتر از – به گفته دوستان- اعتراف یا «گفته حسین باستانی». اشاره به پست فیس بوکی یک سال و نیم پیش بنده دارند (لینک زیر) که در آن از معلولیت حرکتی خود «از سن ۴ تا ۹ سالگی» به علت نوعی بیماری نادر سخن گفته ام که در همان سنین کودکی با فداکاری پدر و مادر و بستگانم کاملا معالجه شد. و صد البته که در سطوح پیشرفته ای از فعالیت رسانه ای که برخی از دوستان مشغول آن هستند، «معلولیت از ۴ تا ۹ سالگی» حتما همان «معلولیت مادر زادی حرکتی تا ابتدای دهه سوم عمر» است.
    ۳- بنده شخصا داشتن معلولیت جسمی را هرگز باعث شرمساری نمی دانم و همواره به راحتی در مورد تجربه شخصی خودم در دوران کودکی صحبت کرده ام. اما امیدوارم حکایتی که دوستان اصولگرا در مورد بنده نقل کرده اند به معنی این نباشد که معتقدند افراد بیشماری که در میان معلولان و جانبازان اصول اخلاقی را رعایت می کنند به خاطر ناتوانی جسمانی است، چون قطعا هر کسی در «هر شرایطی» می تواند اخلاق را رعایت کند یا نکند و این موضوع به شخصیت و تربیت آدمها بستگی دارد. باعث تاسف خواهد بود چنانچه تصور کسانی این باشد که اگر مردها «سالم» باشند باید مزاحم خانم ها شوند و اگر نشوند لابد به خاطر مشکلاتی از نوع معلولیت است./ اجازه دهید عرض کنم بعد از نوشته چند روز پیش بنده در مورد ترامپ، بعضی از دوستان غیراصولگرا هم برآشفته شدند که این بازی ها چیست که بعضی ها در می آورند که ما از این حرف ها نمی زنیم؟ مگر می شودواقعیت های روانشناختی و جامعه شناختی را انکار کرد؟ … خدمت دوستان یادآوری می کنم که دونالد ترامپ در صحبت های خبرساز خود از تعرض جنسی فیزیکی به خانمی که دارد نامش را هم می برد صحبت کرده است. اگر دوستان چنین رفتاری را جزو رفتارهای طبیعی مردانه می دانند، بنده عرض دیگری ندارم.

  2. قال امیر المومنین (علیه السلام): انظر الی ما قال
    واقعا حرفش اشتباه نبود و شما بدون اینکه مساله خاصی مطرح کنید، جیمی سویل رو کنار حسین باستانی گذاشتید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme