https://telegram.me/empireoflies

وقتی براندازان از ساقی بی‌وجدان جنس می‌گیرند! +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مؤسسه‌ای موسوم به “گمان” مدتی است که توسط عده‌ای از فعالان برانداز راه‌اندازی شده و در پوشش “نظرسنجی” به تولید خوراک تبلیغاتی علیه ایران می‌پردازد.

در تازه‌ترین پروژه گمان که توسط «عمار ملکی» ضدانقلاب مقیم هلند اداره میشود، از کاربران توئیتر خواسته شد درباره اینکه شهید «قاسم سلیمانی» را سرباز وطن می‌دانند یا نه و همچنین اینکه در «انتخابات امسال» شرکت می‌کنند یا خیر، نظر بدهند.

برای پاسخ هم چهار گزینه قرار داده شد.

بخش مضحک ماجرا اینجاست که در پایان مهلت نظرخواهی، غیرمنطقی‌ترین گزینه ممکن، بیش از ۶۰ درصد آراء را به خود اختصاص داد.

یعنی بالغ بر ۶۰ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی، بنا به ادعای مؤسسه گمان، اعلام کردند که شهید سلیمانی را سرباز وطن «نمی‌دانند» و در عین حال در انتخابات امسال شرکت «می‌کنند»[!]

واقعا کسی که اندک عقل و شعوری برای مخاطب خود قائل باشد و یا شناخت ولو حداقلی از بدنه جامعه ایرانی داشته باشد، نمی‌تواند جمع این دو گزاره را هضم کند.

مگر اینکه مثل دست‌اندرکاران مؤسسه نظرسازی گمان، حقوق‌بگیر بیگانگان بوده یا در خوشبینانه‌ترین حالت محتمل، از ساقی بی‌وجدان جنس بگیرد!

 

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مؤسسه‌ای موسوم به “گمان” مدتی است که توسط عده‌ای از فعالان برانداز راه‌اندازی شده و در پوشش “نظرسنجی” به تولید خوراک تبلیغاتی علیه ایران می‌پردازد. در تازه‌ترین پروژه گمان که توسط «عمار ملکی» ضدانقلاب مقیم هلند اداره میشود، از کاربران توئیتر خواسته شد درباره اینکه شهید …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.55 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme