https://telegram.me/empireoflies

وقتی اپوزیسیون مثل مگس روی زخم می‌نشیند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای پس از وقوع سیل در چند استان ایران، در حالیکه عناصر اپوزیسیون، رسانه‌های ضدانقلاب و دنباله‌های داخلی آنها مانند مگس تنها برخی مشکلات و نقاط ضعف در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده را پوشش می‌دهند و از خدمت‌رسانی ده‌ها هزار نیروی ارتشی، سپاهی و بسیجی به مردم آسیب‌دیده سخنی نمی‌گویند، در این ایام حدود ۵۰ کامیون حامل کمکهای مردمی و دولتی کشور عراق از مرز بین‌المللی شلمچه وارد ایران شد. این کاروان را «ابو مهدی المهندس» از فرماندهان ارشد نیروهای مقاومت عراق همراهی کرد که رسانه‌های بیگانه او را تروریست می‌نامند!

در این میان، «ربع پهلوی» شاهزاده آواره و ناکام پهلوی که هر روز بیش از پیش در بین عناصر اپوزیسیون تکذیب می‌شود، ژست ایران‌پرستی گرفت. او که سالهاست با زندگی در ینگه دنیا از فرهنگ و ارزش‌های ملت ایران دور شده و حتی فرزندانش بدون داشتن هیچگونه نشانی از فرهنگ مردم ایران، توانایی فارسی صحبت کردن را نیز ندارند، در توییتی نیروهای مقاومت مردمی عراق را تروریست نامید.

این شازده آواره که برای امرار معاش در آن سوی دنیا خواسته یا ناخواسته باید سیاست‌های دولت آمریکا را دنبال کند و چشمش به لبهای آنها باشد، مانند مقامات آمریکایی گروهی را تروریست می‌نامد که در صف اول مبارزه با تروریست‌های داعش در منطقه بخصوص در عراق قرار داشت و نقش مهمی در عدم ورود تروریست‌های تکفیری به ایران داشت.

«ربع پهلوی» در حالی نیروهای حشدالشعبی (بسیج مردمی) عراق را مزدور جمهوری‌اسلامی می‌نامد که در اساس بسیاری از اسناد و شواهد، این نیروها سالانه بودجه خود را از دولت عراق دریافت می‌کنند، در حالی که بر اساس بسیاری از اسناد دیگر، عناصر اپوزیسیون مانند همین «ربع پهلوی» دستشان در جیب سعودی‌ها و کشورهای غربی است و برای مبارزه با حکومت آنها از آنها کمک‌های مختلفی دریافت می‌کنند.

عصبانیت دشمنان ملت ایران و عوامل آنها در اپوزیسیون از کمک‌رسانی عراقی‌ها به سیل زدگان در استان‌های غربی ایران البته چندان هم عجیب نخواهد بود، در حالی که بدانیم ایران دارای بالاترین میزان روابط اقتصادی با کشور عراق است و تنها صادرات ایران به ایران کشور چند برابر صادرات به کل اروپا است. پس عجیب نخواهد بود که دشمنان ملت ایران که همواره در پی تحریم بیشتر مردم ایران هستند، از ارتباط خوب بین دو کشور عصبانی باشند و این روابط خوب را نتوانند ببیند.

عناصر اپوزیسیون از جمله شازده فراری هم اثرگذاری تحریم‌های امریکا علیه حکومت ایران را در قطع ارتباط و همکاری‌های اقتصادی ایران با کشورهایی مانند عراق می‌دانند و از این رو تمام تلاش خود را برای تخریب روابط برادرانه دو کشور انجام می‌دهند. آنها پس از ۳۰ سال جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق به ایران که مورد حمایت کامل کشورهای غربی بود را به اسم مردم این کشور می‌گذارند، اما در برابر خباثت و ظلم‌های کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس در طول ده‌های گذشته تا اکنون سکوت می‌کنند و آنها را نادیده می‌گیرند. پیدا کردن رمز این تناقض خیلی هم سخت نیست: از سویی کینه و عناد آنها نسبت به اسلام و نظام اسلامی سبب این رفتار می‌شود و از سویی دیگر سر در آخور بیگانه داشتن.

اما به هر حال این تقلای عناصر اپوزیسیون داخلی و خارجی برای ایجاد تفرقه بین برادران ایران و عراقی بیهوده است و از این دست و پا زدنها سودی نمی‌برند.

 

انتهای متن/

در روزهای پس از وقوع سیل در چند استان ایران، در حالیکه عناصر اپوزیسیون، رسانه‌های ضدانقلاب و دنباله‌های داخلی آنها مانند مگس تنها برخی مشکلات و نقاط ضعف در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده را پوشش می‌دهند و از خدمت‌رسانی ده‌ها هزار نیروی ارتشی، سپاهی و بسیجی به مردم آسیب‌دیده سخنی نمی‌گویند، در این ایام حدود ۵۰ کامیون حامل کمکهای مردمی و دولتی کشور عراق از مرز بین‌المللی شلمچه وارد ایران شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme