https://telegram.me/empireoflies

وقتی اوباما همسرش را فدای تبلیغات می‌کند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های غربی تصویری را منتشر کردند که در آن «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا برخلاف عرف مقامات رسمی کشورها و حتی رئسای جمهور آمریکا، در حال رقصیدن با یک رقصنده تانگو است. همچنین در همین عکس «میشل اوباما» بانوی اول آمریکا نیز در حال رقص با رقصنده تانگوی دیگری است.

«باراک اوباما»، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا، تاکنون بارها دست به کارهایی زده که از کمتر رئیس‌جمهوری سر می‌زند؛ از آوازخوانی و اجرای مراسم استندآپ کمدی در مراسم شام کاخ‌سفید گرفته تا تقلید صدای هنرپیشه‌های معروف هالیوود!

بسیاری از افراد اینگونه اقدامات اوباما را در راستای فعالیت‌های رسانه‌ها و تبلیغاتی دولت آمریکا برای تطهیر و تلطیف وجهه سیاه، استکباری و امپریالیستی رژیم آمریکا و مقامات این کشور در بین مردم کشورهای مختلف بخصوص آمریکای لاتین می‌دانند. اوباما در این راه حتی حاضر شده همسرش را به‌دست رقاصی بسپارد تا تشویق‌های حضار را بدست آورد!

رقص رئیس جمهور آمریکا با یک رقصنده!

رقص رئیس جمهور آمریکا با یک رقصنده!

اوباما و همسرش در حالی در آرژانتین به شادمانی و لذت بردن از سفرهای اخیرشان مشغولند که بسیاری از مناطق جهان با بحران تروریسم و جنگ داخلی دست به گریبانند. بحران‌هایی که به باور بسیاری از تحلیلگران، سیاست‌های نادرست اوباما در تشدید آنها نقش مؤثری ایفا کرده‌است.

مردم یمن، سوریه و عراق هر روز شاهد شهادت نزدیکترین اعضای خانواده‌هایشان هستند و ظاهراً دولت‌های غربی و سازمان ملل برای حل مشکلات آن‌ها طرح و برنامه مدونی ندارند. آن‌هایی هم که از کشور‌هایشان به هزاران امید خارج می‌شوند، یا در آب‌های مدیترانه غرق می‌شوند یا در منجلاب بحران آوارگان در اروپا فرو می‌روند. دامنه بحران تروریسم حتی به بروکسل، پایتخت بلژیک و قلب اروپا نیز کشیده شده‌است.

انتهای پیام/

رسانه‌های غربی تصویری را منتشر کردند که در آن «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا برخلاف عرف مقامات رسمی کشورها و حتی رئسای جمهور آمریکا، در حال رقصیدن با یک رقصنده تانگو است. همچنین در همین عکس «میشل اوباما» بانوی اول آمریکا نیز در حال رقص با رقصنده تانگوی دیگری است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. شما‌ها دیگه خیلی‌ …

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme