https://telegram.me/empireoflies

توهین وقیحانه نوری‌زاد به امام علی(ع)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده دارد، این بار به امام علی(ع) توهین کرد.

نوری‌زاد که پیشتر گفته بود “گاوپرستان که جای خود دارند، شما بگو شیطان‌پرستان. که من برای یک شیطان‌پرست نیز احترام قائلم” ، این بار با ارسال نامه ای به امام علی(ع)، ایشان را به علاقه به جنگ و خونریزی متهم کرد و آرزو نمود که ایکاش هیچگاه در اسلام مفاهیمی مانند جهاد و جنگ در راه خدا وجود نداشت!

این اپوزیسیون ساکن داخل کشور که در سالهای اخیر دچار انحرافات عقیدتی عمیقی شده، در ادامه همچون عناصر وهابی و تکفیری گفت: “من آن دوران ۲۵ ساله سکوتت را بیشتر دوست دارم و مشاوره دادن به رقبایت را بیشتر از حکومت کردنت را دوست دارم. تو با جنگهای پیاپی خانواده های زیادی را عزادار کردی … جنگهایی که برای باقی ماندن خودت در قدرت و مسند خلافت بود …”

نوری‌زاد در حالی طی سالهای اخیر با سوءاستفاده از آزادی بیان موجود در کشور، بارها به مقدسات ملت مسلمان ایران توهین و جسارت کرده و در ردیف افرادی مانند «شاهین نجفی» خواننده ضددین و مُرتد قرار گرفته است، اما متاسفانه کمترین واکنش به او انجام نمیشود و کسی یا دستگاهی با او برخورد نمیکند.

وی به مقامات ارشد جمهوری اسلامی هم توهین نمود و آنها را جنایتکار نامید.

گفتنی است، «محمد نوری‌زاد» که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و از اعضای گروه «روایت فتح» شهید آوینی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد و در باتلاق باخلاقی و بیدینی غرق شد.

نوری‌زاد گویا دوباره قصد کرده تا خود را به سوژه رسانه‌های ضدانقلاب و اپوزسیون تبدیل کرده و از این راه هوادارانی برای خود جمع نماید، در حالی که مانند موارد گذشته نه مردم و نه حتی اپوزسیون داخل کشور به وی توجهی نمی‌کنند و او بار دیگر ناکام می‌ماند.

وی اکنون در بین نیروهای انقلابی و ضدانقلاب همانند «چوب دو سر نجس» شده است. هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزیسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، «تبرعه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده دارد، این بار به امام علی(ع) توهین کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. [به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب ویرایش شد] این کافر نجس را چرا اعدام نمیکنید که باعث منحرف کردن هزاران جوان شده
    اینم شد حکومت اسلامی انجا که به بهروز وثوقی اجازه امدن به کشور نمیدید در صورتی که کار خلافی نکرده ولی امثال این نجس ها راست راست دارن میچرخند و هر روز توهین میکنند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme