https://telegram.me/empireoflies

وقاحت ضدانقلاب بالا گرفت؛ توهین حامی تحریم ایران به امامان معصوم(ع)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که فشار های غرب و عمال دست نشانده شان در خارج و داخل کشور به حداکثر رسیده و با هدف منزوی نمودن ملت ایران این فشار ها را روز به روز دو چندان می کنند، اما مقاومت مردم انقلابی ایران و صبر ایوب وارشان دشمنان این ملت را وادار کرده تا مانند دیوانگان پرده های ادب را پاره کنند و باطن پلید خود را که عمری در لوای روشنفکری و وطن دوستی پنهان نموده بودند را آشکار سازند.

چند هفته قبل مسیح علی نژاد خبرنگار به اصطلاح مستقل ولی وابسته به دولت آمریکا که تا کنون قریب به ۵۰۰ هزار دلار از دولت آمریکا برای مبارزه با زنان ایرانی پول دریافت کرده در شب شهادت امام صادق (ع) ویدئویی از رقص یک زن در مقابل مسجدی با نام امام صادق (ع) منتشر کرد که با واکنش شدیدی مواجه شد. این حرکت وقیحانه موجب شد تا تعداد زیادی از کاربران فضای مجازی برای وی خواستار حکم ارتداد شوند. 

در روز های اخیر نیز احمد باطبی ضد انقلاب خارج نشین و یکی از همدستان علی نژاد که در آمریکا رابطه بسیار نزدیکی با وی و خانواده اش دارد و عموما در پروژه های وی با او همکاری می کند پس از این که با شکست های پیاپی مواجه شده است شروع به توهین به مقدسات و اعتقادات مسلمان ها و به ویژه شیعیان نموده که نشان در عجز و ناتوانی آنها در مبارزه با ملت ایران دارد.

پیش بینی می شود مدیر این پروژه توهین به ائمه اطهار و مقدسات مسیح علی نژاد باشد چرا که وی در حال حاضر آنقدر در دستگاه های دولتی آمریکا نفوذ کرده که حقوق ماهیانه از دولت آمریکا دریافت می کند و از آنجایی که وی سابقا توهین هایی را به مقدسات مسلمانان و مسیحیت داشته این بار می خواهد این پروژه را گسترش دهد و از همکاران خود در آمریکا دعوت نموده تا در ازای گرفتن مبلغی وی را در این برنامه یاری کنند.

لازم به ذکر است «احمد باطبی» از عناصر اپوزیسیونی از که با حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ معروف شد و از این طریق توانست به آمریکا فرار کرده و پناهندگی بگیرد سال گذشته به همراه تعدادی دیگر از عناصر اپوزیسیون طی نامه‌ای از رئیس جمهور آمریکا خواسته بود تا تحریم‌های ایران را افزایش دهند.

باطبی به اعتراف خودش با همکاری گروه‌های مسلح و تجزیه‌طلب تروریستی مانند حزب دموکرات کردستان از ایران فرار کرد باطبی که به سبب  علاقه بسیار به رژیم صهیونیستی و یهودی‌ها نام دو پسر خود را «بنجامین» و «ایلای» گذاشته، به مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون، برای ثابت کردن بی‌اعتقادی خود با باورهای مذهبی ملت ایران و حتی وجود خدا، سابقا گفته بود: “… در دنیا حتی خدا را هم می‌توان ثابت کرد که نیست و فقط دو چیز است که قطعی است.

یکی گذر زمان است و دیگری مرگ …”احمد باطبی از نیروهای حامی منافقین که در ایران سابقه اقدامات مسلحانه را هم دارد دوسال پیش پس از به شهادت رسیدن جمعی از مدافعان حرم در حمله ناجوانمردانه داعشیان در سوریه در مطلبی در خصوص مدافعان حرم با توهین به این شهدا آنها را مدافعان اسد نامید و خواهان نابودی آنها در سوریه شده بود. وی هم چنین چند سال پیش در ویدئویی همراه با منافقین در کوران توافق هسته ای از آمریکا خواسته بود تحریم های بیشتری را به ایران وارد کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme