https://telegram.me/empireoflies

وعده آبکی جاسوس CIA !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر ضدانقلاب است که به سبب خیانت و وطن‌فروشی زبانزد است و از این رو به ننگ‌آور معروف شده. او که با داشتن مواضع ضداسلامی و ضدایرانی می‌کوشد چهره‌ای رادیکال و مورد پسند مقامات آمریکایی از خود بروز دهد، در سالهای اخیر بارها از تحریم اقتصادی و اخیرا تحریم صادرات نفت ایران حمایت نموده و حتی با افتخار مدعی شده که پیشنهاد تحریم نفت ایران را او به مقامات آمریکایی پیشنهاد داده است.

فخرآور که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی و امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی دارد و ارتباط‌های پشت‌پرده‌ای نیز به گروهک تروریستی منافقین دارد، چند روز پیش در مصاحبه‌ای با تهدید مقامات ایرانی ادعا کرد که اگر حکومت ایران با اعتراضات مردمی (اغتشاشات ضدانقلاب) برخورد کند، دست به اقدام مسلحانه بزند تا اینگونه بیش از پیش نقشه دشمنان ایران برای سوریه‌سازی کشورمان هویدا گردد.

این ضدانقلاب فراری که به‌سبب سخنان و ادعاهای کذایی حتی در بین دیگر عناصر اپوزیسیون به شیادی و کلاه‌برداری معروف است، چند روز پیش با حضور در یکی از سواحل کشور آمریکا، با انتشار ویدئویی مدعی شد که جمهوری‌اسلامی جوانان ایرانی را از حضور در سواحل دریاها منع می‌کنند و نمی‌گذارند مردم از حضور در کنار دریا لذت ببرند. فخرآور در ادامه در سخنانی مضحک مدعی شد: “چرا ملاها نمی‌گذارند جوانان از این فضاها (دریا) استفاده کنند و آنها را محروم کردند از همچین لذت‌هایی که حتی لازم نیست برایش پول پرداخت شود. چرا مردم باید شکنجه بکشند؟ در حالی که خود آخوندا و خانوادشون از این لذتها استفاده می‌کنند … اما برای مردم این چیزها ممنوع است …”

این شیادِ فراری که چندی پیش با محقق نشدن وعده‌اش درباره افزایش قیمت دلار به بیش از ۵۰ هزار تومن پس از آغاز دور جدید تحریم‌های اربابان آمریکایی‌اش علیه ملت ایران، ضایع شده بود، این‌بار نیز در وعده‌ای شیادانه ادعا کرد: “اگر رژیم جمهوری‌اسلامی سرنگون شود همه خواهیم توانست از این لذت‌ها استفاده کنیم …”

 

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر ضدانقلاب است که به سبب خیانت و وطن‌فروشی زبانزد است و از این رو به ننگ‌آور معروف شده. او که با داشتن مواضع ضداسلامی و ضدایرانی می‌کوشد چهره‌ای رادیکال و مورد پسند مقامات آمریکایی از خود بروز دهد، در سالهای اخیر بارها از تحریم اقتصادی و اخیرا تحریم صادرات نفت ایران حمایت نموده و حتی با افتخار مدعی شده که پیشنهاد تحریم نفت ایران را او به مقامات آمریکایی پیشنهاد داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme