https://telegram.me/empireoflies

وطن‌فروشی فخرآور صدای اپوزیسیون را هم درآورد !

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است که پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا، در سودای تبدیل شدن به مهمترین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی روزگار می‌گذراند.

فخرآور که در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود، همواره مقامات آمریکایی را به افزایش تحریم علیه مردم ایران تشویق می‌کند و معتقد است که باید کمر مردم ایران را به دلیل حمایت از جمهوری‌اسلامی شکست!

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت مناسب‌تری برخوردار است و توانسته به نان و نوایی برسد. این روزهای در کنار تلاش فخرآور برای در اختیار گرفتن سکان هدایت دو رسانه دولتی آمریکایی یعنی «صدای آمریکا» و «رادیو فردا»، او در تلاش است تا به شیوه‌های دیگر خوشخدمتی خود به اربابان آمریکایی‌اش را هم ثابت کند.

فخرآور اخیراً گفته در همایشی که قرار است با حضور جمعی از عناصر ضدانقلاب دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران در کنگره آمریکا و برای جلب حمایت مقامات آمریکا از مقابله با جمهوری‌اسلامی برگزار شود، قانون اساسی پیشنهادی پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی را رونمایی خواهد کرد و آن را به محضر آمریکایی‌ها تقدیم خواهد نمود!

این عنصر سرسپرده و ضدانقلاب که در توهم مبارزه و سرنگونی با جمهوری‌اسلامی روزگار می‌گذراند، اعتراف کرده که قانون اساسی پیشنهادی خود را از قانون اساسی آمریکا کپی برداری کرده تا دل مقامات جمهوری‌خواه آمریکا را شاد کند.

اقدام ضدملی و خائنانه فخرآور آنقدر در بین فعالان شبکه‌های اجتماعی و حتی عناصر اپوزیسیون بازتاب منفی داشت که فردی مانند «ربع پهلوی» که خیانت و ارتباش با دشمنان ملت ایران بر کسی پوشیده نیست، با انتشار بیانیه‌ای شایعه حضور خود در کنفرانس موسوم به «گذار به دموکراسی» در کنگره آمریکا را رد کرد و اذعان کرد که در صورت سرنگونی جمهوری‌اسلامی ایران باید قانون اساسی جدید توسط منتخبان ملت ایران و در توسط مجلس موسسان نوشته شود.

«ربع پهلوی» همچنین برای حفظ اندک آبروی خود در بیانیه‌اش، با اشاره به کنفرانس مذکور اعتراف کرد که برگزاری اینگونه جلسات برای جلب نظر نمایندگان و مقامات کشورهای خارجی است و قابل قبول و اعتبار نیست.

نکته قابل توجه آنجاست که این عناصر اپوزیسیون و پناه‌برده با دامان دشمنان ملت ایران در حالی از کپی برداری از قانون اساسی آمریکا سخن می‌گویند که قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران توسط منتخبان ملت ایران و برگرفته از ارزش‌ها و باورهای ملت مسلمان ایران تصویب شده و با آرای مردمی مورد قبول قرار گرفته است، اما این عناصر ضدانقلاب که مدتی دموکراسی و حقوق‌بشر هستند، بدون توجه به اعتقادات ملت ایران و برای خوشنودی آمریکایی‌ها اظهار نظر می‌کنند و قطعا از روزی در ایران به قدرت برسند منافع امریکا را بر منافع ملت ایران ترجیه می‌دهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme