https://telegram.me/empireoflies

وطن‌فروشی اپوزیسیون، برای یک مشت دلار

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها کار شبکه‌های لس‌آنجلسی به جایی رسیده که برای ادامه بقا و امرار معاش، به حمایت از جریانات تجزیه‌طلب رو آورده‌اند.

یکی از این تلویزیون‌های لس‌آنجلسی، تلویزیون «پارس» با مدیریت «امیر شجره» است. این تلویزیون ضدانقلاب و سلطنت‌طلب که در گذشته داعیه میهن‌پرستی و پان‌ایرانیستی داشت، چند روز پیش در یکی از برنامه‌هایش با اجرای «علیرضا میبدی» به حمایت از تجزیه کردستان عراق و گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلح در غرب ایران پرداخت.

«علیرضا میبدی» هم از جمله عناصر اپوزیسیون مانند «ربع پهلوی» و منافقین است که به دلارهای سعودی عادت کرده و در ماه‌های اخیر خبرهایی درباره ارتباط او به واسطه «علیرضا نوری‌زاده» با دربار سعودی منتشر شده است. میبدی که به گفته یکی از عناصر اپوزیسیون با یک واسطه از ماموران اسرائیلی هم پول دریافت می‌کند، با حمایتش از تجزیه کردستان عراق و سپس ایران، اوج رذالت خود و دیگر عناصر اپوزیسیون خارج کشور را نشان داد و ثابت کرد که مخالفان جمهوری‌اسلامی برای رسیدن به اهداف شومشان هیچ خط قرمزی قائل نیستند.

در این برنامه، چند نفر دیگر از جمله «حسن اعتمادی» بنیان‌گذار شبکه «من و تو»، «سیامک انصاریان» از حامیان تجزیه‌طلبان غرب کشور و «ایرج مصداقی» از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین هم حضور داشتند و هر یک علاوه بر اعلام دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی به حمایت از تجزیه کردستان عراق پرداختند و بهانه‌شان را هم شعار کلیشه‌ای «حق تعیین سرنوشت» عنوان کردند.

«ایرج مصداقی» یکی از مهمانان در برنامه میبدی، ضمن دفاع از تجزیه‌طلبان، با افتخار از ارتباطش با منافقین گفت: “من در تمامی تظاهراتهای سال ۶۰ شرکت کردم”. مصداقی زمانی که ایران در جنوب کشور با ارتش صدام در حال جنگ بود و خرمشهر توسط بعثی‌ها اشغال شده بود، با افتحار اعلام می‌کند که در نقش ستون پنجم حزب بعث، همراه با دیگر عناصر ضدانقلاب، در تهران دست به آشوب و ترور بود!

به هر روی، برخی رویدادهای سیاسی به مانند همه‌پرسی غیرقانونی استقلال اقلیم کردستان عراق، به خوبی دست جیره‌خواران تجزیه ایران و مخالفان جمهوری‌اسلامی را رو می‌کند.

هر روز که می‌گذارند ابعاد جدیدی از وابستگی و مزدوری عناصر اپوزیسیون به دولت‌های بیگانه و نقش‌آفرینی آنان در سناریوهای ضدایرانی و ضداسلامی قدرتهای استکباری هویدا می‌شود.

پایان/

 

این روزها کار شبکه‌های لس‌آنجلسی به جایی رسیده که برای ادامه بقا و امرار معاش، به حمایت از جریانات تجزیه‌طلب رو آورده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme