https://telegram.me/empireoflies

وصیت تاریخی حاج قاسم برای مردم

 به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سپهبد سردار سلیمانی اگرچه پس از فتوحات تاریخی خود در سوریه و عراق و شکست دادن مفتضحانه آمریکا توسط این دولت تروریست به شهادت رسید اما ودایعی را در نزد مردم ایران به یادگار گذاشت که در صورت حفاظت از شروط آنها می‌توان تا سالیان سال از شهد گوارای این ودایع سود برد.

ودایعی از جمله “میراث امنیت” که سردار سلیمانی در لبه تیغ اما همراه با دیگر مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران برای مردم عزیز ایران اسلامی به یادگار گذاشت و همواره نیز بر آن تأکید داشت.

آن اسطوره تاریخی انقلاب اسلامی، در یکی از سخنرانی‌های خود در ۱۵ سال قبل گفته است: آمریکایی‌ها با بیش از ۱۵۰ هزار نفر نیرو و هزینه روزانه بیش از یک میلیارد دلار به عراق آمده‌اند تا یک نمونه برای کشورهای اطراف، خصوصاً ایران بسازند و این تلاشها برای این است که آمریکا در منطقه به یک پیروزی قطعی برسد و آمریکا برای نیل به این هدف بزرگترین ریسکهای تاریخ خود را انجام داده است.

او که انگار این سخنان را همین دیروز بیان کرده است، همچنین می‌افزاید: من تعجب‌ می‌کنم که چرا بخشی از رسانه‌های ملی و روزنامه‌ها از تهدیدات آمریکا می‌ترسند زیرا هرچقدر روسای جمهوری سابق آمریکا توانستند علیه ایران کاری انجام دهند بوش(رئیس جمهور وقت) هم می‌تواند.

شهید سلیمانی در ادامه این صحبت‌ها تصریح می‌کند: معتقدم که جنگ نخواهد شد، اما اگر بنا به جنگ باشد ملتی که لیاقت شکست آمریکا را داشته باشد ملت ایران است و حتماً سالهای متمادی دیگری را خواهید دید که این حکومت و انقلاب سپری می‌شود.

*ما با اندوه و بغض این کلمات را می‌نویسیم و امیدواریم میراث بزرگ سپهبد شهید سلیمانی یعنی “امنیت” به مثابه یک امانت در دستان مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و تا همیشه از شرّ بدخواهان داخلی و خارجی در امان بماند.

خاصّه اینکه امنیت مهمترین نیاز هر جامعه بشری و حتی مهمتر از خوراک و پوشاک و سرپناه است و امثال حاج قاسم نیز برای حفظ همین دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی بود که جان خود را فدا کردند.

مع‌الوصف باید دانست که دولت آمریکا نیز با این اقدام تروریستی و  بر عهده گرفتن رسمی مسئولیت آن؛ اگرچه شاید نیّات شیطنت‌آمیز دیگری هم در ذهن داشته باشد اما هرگز و در چارچوب معقولات، پای در راه جنگ با ایران نخواهد گذاشت زیرا به وضوح می‌داند که هر دو قسم سخن وصیت‌گونه شهید سلیمانی صحیح است.

یعنی اولا هیچ منطقی ورود آمریکا به جنگ با ایران را تأیید نمی‌کند و ثانیا اگر بین ایران و آمریکا قرار بر اضمحلال یکی باشد، آن گزینه حتما انقلاب اسلامی ایران و مردم ایران نخواهند بود.

ضمن اینکه در این میانه آمریکا به روشنی می‌داند که بایستی در راستای رفتارهای همیشه معقول نظام جمهوری اسلامی ایران، متحمل انتقام سخت نیز باشد.

انتهای متن/ مشرق

 به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سپهبد سردار سلیمانی اگرچه پس از فتوحات تاریخی خود در سوریه و عراق و شکست دادن مفتضحانه آمریکا توسط این دولت تروریست به شهادت رسید اما ودایعی را در نزد مردم ایران به یادگار گذاشت که در صورت حفاظت از شروط آنها می‌توان تا سالیان سال …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme