https://telegram.me/empireoflies

وزارت اطلاعات با تروریست‌ها بدون تعارف برخورد می‌کند

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با تأکید بر این نکته که امنیت حق طبیعی انسان‌ها است، گفت: امنیت حق طبیعی انسان‌هایی است که ایمان آورده‌اند و از سوی بسترسازی شکوفایی در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و علمی و همچنین سایر عرصه‌ها امنیت است.

وی افزود: امنیت یکی از رهاوردهای حکومت امام زمان (عج) است و حکومتی که در ظل آن قرار دارد باید از امنیت برخوردار باشد. نظام جمهوری اسلامی ایران که سایه‌ای از حکومت امام زمان (عج) است باید پیام آور امنیت برای مردم باشد. وظیفه نظام اسلامی تولید امنیت است.

وزیر اطلاعات با تأکید بر این نکته که شکوفایی اقتصاد و فرهنگ مستلزم ایجاد و برقراری امنیت است، گفت: بدون امنیت اندیشه‌های فرهنگ‌ساز بارور نمی‌شود و بدون امنیت سرمایه‌گذاری صورت نمی‌پذیرد چرا که سرمایه ترسو است و از محیط ناامن می‌گریزد. رونق اقتصادی در جامعه باید با امنیت پایدار برقرار شود.

علوی ادامه داد: در یک نگاه مؤلفه‌هایی همچون امنیت، فرهنگ، اقتصاد همگی با هم پیوندی ناگسستنی دارند و روی یکدیگر تأثیر دارند.

وی افزود: باید امنیت برقرار باشد تا اقتصاد پویا شود و زمینه استقرار فرهنگ الهی در جامعه فراهم شود.

علوی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه برای امنیت پایدار باید به فرهنگ پویا و اقتصاد شکوفا توجه شود، گفت: تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری بیان شده‌ است مستلزم برقراری امنیت پایدار در سرزمین اسلامی ماست.

علوی امنیت و اقتصاد را بسترساز فرهنگ عبودیت خواند و افزود: زمانی که در جامعه امنیت برقرار شود اقتصاد، پر رونق و زمینه های فرهنگ الـهــی و ایـمـانی نیز فراهم می شود.

این عضو شورای عالی امنیت ملی حکم فرمایی فرهنگ ایمانی و الهی را مستلزم پویا بودن امنیت و اقتصاد خواند و گفت: ‌در مکتب قرآن، فرهنگ و ایمان زیر ساخت امـــــنیت پایدار و اقتصاد پویاست و اگر این فرهنگ از جامعه رخت بربندد هم امــنیــــت و هم اقتصاد آسیب می بیند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: در نظام ما تأمین امنیت بدون چارچوب نیست، در نگاه اسلامی برقراری امنیت به هر شکل و به هر رویه‌ای حتی خلاف اخلاق و اسلام پسندیده نیست.

 علوی ادامه داد: دستگاه‌های اطلاعاتی در نظام اسلامی در چارچوب شرع فعالیت می‌کنند و کار اطلاعاتی با توجه به همین مسائل است، بیان این مسئله که تأمین امنیت و کار اطلاعاتی در چارچوب شرع امکان‌پذیر نیست یک توهین به کمال شرع مقدس اسلام است.

وی افزود: شرع مقدس اسلام احکام لازم را برای عملیاتی شدن امنیت را در اختیار دارد و چارچوب احکام اسلامی برای پویایی سازمان اطلاعاتی کافی و لازم است.

وزیر اطلاعات ادامه داد: در شرع مقدس اسلام زندگی خصوصی مردم جزو حریم‌های آنها است و اسلام می‌گوید که حریم خصوصی مردم در امان است. پیامبر گرامی اسلام نیز می‌فرماید من مأموریت نیافته‌ام که در دل‌های آنها نقب بزنم.

علوی ادامه داد: در نظام حقوقی ما تمام کارها باید در چارچوب شرع و اخلاق و قانون اسلامی باشد.

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر این نکته که کار دولت تولید امنیت است، گفت: عزیزان وزارت اطلاعات که کار آنها همراه با خطرپذیری و انواع تهدیدات است هرگونه خطری را خنثی می‌کنند و از این رو مقام معظم رهبری از کار آنان با عنوان مجاهدت خاموش یاد کرده است.

وزیر اطلاعات با اشاره به ناامنی‌های موجود در کشورهای منطقه گفت: سربازان گمنام الحمدالله امروز در عرصه تولید امنیت حضور یافته‌اند که البته همراه با شادکامی و نشاط مردم است.

علوی با تأکید بر این نکته که تولید امنیت باید همراه با شادکامی مردم باشد، گفت: امروز اگر بمبی در نقطه‌ای از کشور منفجر شود تمام دنیا از آن خبردار می‌شوند اما امروز به لطف خداوند ده‌ها بمب خنثی می‌شود بدون اینکه کسی از آن خبردار شود.

وی با تأکید بر اینکه امنیت پایدار در گرو مشارکت مردم است، افزود: شرط مشارکت مردم در امنیت تکریم آنان است و مردم باید احساس عزت کنند. وزارت اطلاعات موظف به صیانت از آبرو و حرمت تمام مردم است و همچنین از مسئولین و خدمتگزاران کشور حمایت می‌کند و اگر مدیری مسیر اشتباهی را طی کرد موضوع را به منظور تصحیح به آنان گزارش می‌کنیم.

وزیر اطلاعات  گفت: جریان های سیاسی درون نظام برای وزارت اطلاعات محترم هستند و ما برای آنها و سایر بخش ها از جمله اقتصاد، فرهنگ، ورزش و هنر امنیت را فراهم می کنیم تا در جامعه نقش آفرینی کنند و شاهد نشاط در تمامی حوزه‌ها باشیم.

علوی اظهار داشت: اگر گاهی در رقابت های سیاسی، شاهد عدم رعایت موازین اسلامی باشیم، مثلا افرادی نسبت به افراد دیگر دروغ پردازی کنند یا دشنام دهند و بی اخلاقی کنند، تذکرات لازم را می دهیم.

وی یادآور شد: از آنجا که اکثرا تذکرات وزارت اطلاعات در فضای پنهان و دوستانه صورت می گیرد، غالبا با اظهار لطف و استقبال افراد مواجه می شویم.

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه آبروی افراد برای ما محترم است، خاطرنشان کرد: ما اشراف اطلاعاتی لازم را داریم اما هرگز فضا را امنیتی نمی کنیم و نمی پذیریم که فضای دانشگاه، کسب و کار، فعالیت های فرهنگی و دیگر عرصه ها امنیتی شود.

علوی گفت: اگر ببینیم افرادی چارچوب های نظام را رعایت نمی کنند و دانسته و آگاهانه مسیر خطا را در پیش می گیرند، مطمئنا ملت هم این حرکات را نمی پسندد و ما به نمایندگی از مردم ایران با این افراد برخورد می کنیم.

وی افزود: اما وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) در برابر دشمنان نظام مظهر «اشدا علی الکفار» هستند. پنجه آهنین سربازان گمنام امام زمان (عج) امروز در گلوی دشمنان اسلام فرو رفته است و فرصت توطئه را از آنها سلب کرده است.

وزیر اطلاعات ادامه داد: امروز اگر می‌بینیم امنیت بر این سرزمین حکمفرماست به دلیل اشراف اطلاعاتی هوشمندانه سربازان گمنام امام زمان (عج) است. اگر یک بمب در گوشه کشور منفجر شود همه دنیا خبردار می‌شوند اما با مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) اگر ده‌ها بمب خنثی شود کسی متوجه و مطلع نمی‌شود.

علوی گفت: وزارت اطلاعات نسبت به عناصر یا مجموعه‌ها یا گروه‌های تروریستی یا سرویس‌های تروریستی که بخواهند امنیت جمهوری اسلامی را به چالش بکشانند بدون تعارف برخورد می‌کند. امروز اشراف اطلاعاتی وزارت اطلاعات بر سرویس‌های دشمن، شگردهای آنها و عوامل آنها مثال‌زدنی است. گاهی که افراد به مرحله‌ای می‌رسند که وزارت اطلاعات ناچار علیه آنها اقدام می‌کند، وقتی که می‌خواهند منکر اقدامات به نفع بیگانه شوند، زمانی که ایمیل‌ها، جی‌میل‌ها، مکالمات، پیامک‌ها و مبادلات آنها در محیط چت روبروی آنها گذاشته می‌شود آن وقت تازه می‌فهمند که هیچ چیز از دید وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) پنهان نبوده است و ناچار به اعتراف می‌شوند.

وی افزود: کشف گروه‌های تروریستی که اندیشه‌های تروریستی دارند، در مدت‌های گذشته آنقدر فراوان بوده که کشف و خنثی کردن توطئه‌های آنها به امنیت پایدار کشور انجامیده است منتهی ما ذکر و اعلام آنها از طریق رسانه‌ها را مغایر با احساس امنیت مردم می‌بینیم زیرا معتقدیم مردم ما باید هم امنیت و هم احساس امنیت داشته باشند.

این عضو شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: گاهی تصاویر برخی از این گروهک‌هایی که اندیشه‌های تروریستی داشتند، تجهیزات‌شان، تسلیحات‌شان، تله‌های انفجاری‌شان و مواد منفجره‌شان که با آنها قصد انهدام برخی تاسیسات یا برخی از بزرگان ما را داشته‌اند کشف شده و این تصاویر را خدمت مقام معظم رهبری ارائه کرده‌ام در یک مورد ایشان با شگفتی فرمودند آیا اینها تجهیزات یک گروه است؟ عرض کردم اینها بخشی از تجهیزات آنهاست. بخش دیگری از تجهیزات در کوه پنهان شده و به دلیل انباشت برف در زمستان امکان آوردن آنها نیست و سربازان گمنام امام زمان منتظرند بعد از ذوب برف بروند آنها را بیاورند.

وی افزود: این گروه‌ها در مناطق مختلف شناسایی شده‌اند و مورد برخورد قرار گرفته‌اند. همه این گروه‌ها زیر نظر هستند و در آن لحظه‌ای که باید اقدام کنند دستگاه اطلاعاتی با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی اقدام خود را انجام می‌دهد و رخدادهای ضدامنیتی را تدبیر می‌کند.

* وزارت اطلاعات ابزاری برای بالابردن و یا زمین زدن یک جریان خاص نیست

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در برنامه گفتگوی ویژه خبری پنجشنبه شب شبکه دو سیما با تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ولی عصر(عج) و حماسه انتخابات ۲۴ خرداد در پاسخ به این مطلب مجری که سربازان گمنام امام زمان(عج) از دوربین گریزان هستند افزود: سربازان  گمنام امام زمان(عج) از دوربین  گریزان نیستند بلکه نمی توانند در برابر دوربین قرار گیرند.

وی ادامه داد: دوربین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران چشم و گوش مردم است و برای سربازان گمنام امام زمان(عج) محترم است اما اقتضای کار این سربازان این است که جدای از دوربین کار خود را انجام دهند و پیشرفت کار آنها در گمنامی است و باید این محرومیت را تحمل کنند.

حجت الاسلام علوی گفت: سخن گفتن از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) کار ساده ای نیست زیرا بخش درخور توجهی از اقدامات آنها گفتنی نیست و موفقیت در برخی کارها منوط به پوشیده ماندن آن است.

وی افزود: گفتن بخشی از ثمرات سربازان گمنام وزارت اطلاعات ممکن است برای مردم موجب ایجاد استرس و اضطراب و تشویش خاطر شود درحالیکه ترجیح می دهیم در کنار امنیتی که برای مردم با مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) تولید می شود مردم آرامش هم داشته باشند.

علوی گفت: لذا اگر گفتن برخی از این اقدامات موجب تشویش خاطر مردم شود از گفتن آنها خودداری می کنیم و خدا و امام زمان(عج) از فعالیت این سربازان آگاه هستند و شادی رهبری عزیز، آرامش خاطر را برای سربازان گمنام امام زمان(عج) ایجاد می کند و آنها دل به پاداش اخروی مجاهدت خاموش خود می بندند.

مجری در ادامه پرسید: وزارت اطلاعات از بدو تشکیل برپایه اطلاعات مردمی استوار بوده است برای رسیدن به امنیت پایدار چگونه باید این مسیر را استمرار دهیم؟

وزیر اطلاعات در پاسخ با بیان اینکه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با دیگر دستگاه های اطلاعاتی جهان متفاوت است، گفت: کار وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران برای مردم است نه بر مردم ، برای دانشگاه هاست نه بر دانشگاه ها و برای فعالان اقتصادی است نه ضد آنان و برای فعالان فرهنگی است نه ضد آنها.

حجت الاسلام علوی ادامه داد: وزارت اطلاعات کوشش می کند برای سرمایه گذاران امنیت سرمایه گذاری را فراهم کند و برای کسانی که با خلاقیت های فکری شان آثار هنری و فرهنگی می آفرینند آرامشی را فراهم کند که آن موجب شکوفایی فکر و اندیشه آنها شود و بتواند در عرصه فرهنگ با نوآوری ها، ابتکارات و خلاقیت های فرهنگی خود بالندگی فرهنگی ایجاد کنند.

وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات در خدمت مردم است و پشتوانه اصلی آن را مردم تشکیل می دهند.وی افزود: اگر در آغاز انقلاب اسلامی اطلاعات ۳۶ میلیونی داشتیم امروز اطلاعات ۷۶ میلیونی داریم.

علوی گفت: دستمایه اصلی کار اطلاعاتی خود را از مردم می گیریم و اگر گزارش ها و همراهی های مردمی را از وزارت اطلاعات جدا کنیم بخش عظیمی از بسترهای کاری وزارت اطلاعات گرفته می شود.

وی با بیان اینکه هماهنگ کننده تولید امنیت توسط مردم هستیم، افزود: مردم خود مستقیم وارد کار می شوند و گزارش ها را می دهند و در وزارت اطلاعات با سرمایه عظیم علمی که در این وزارت وجود دارد در کار پژوهش اطلاعاتی به کار گرفته می شود.

علوی گفت: امروز در وزارت اطلاعات یک سرمایه عظیم علمی نهفته است و بسیاری از همکاران ما در رشته های مختلف روانشناسی، جامعه شناسی، حقوق بین الملل، حقوق عمومی، حقوق خصوصی و رشته های علوم تربیتی و مدیریت در سطح دکتری و کارشناسی ارشد دانش آموخته هستند.

وی ادامه داد: کارکنان وزارت اطلاعات با این سرمایه علمی، یافته هایی را که توسط مردم به آنها می رسد در کار پرورش اطلاعاتی به کار می گیرند و آنها را پردازش می کنند و ثمره آن برقراری امنیت است.

وزیر اطلاعات گفت: راز اینکه مقام معظم رهبری از تلاش های کارکنان وزارت اطلاعات به عنوان “مجاهدت خاموش” یاد کردند این است که این تلاش ها در همه جا ارائه کردنی نیست.

حجت الاسلام والمسلمین علوی افزود: در بحث امنیت اگر در روستای دورافتاده بمبی منفجر شود همه جهان خبردار می شوند اما اگر در مهمترین شهرهای بزرگ کشور ده ها و صدها بمب با خطرپذیری سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی شود و ده ها گروه تروریست شناسایی و دستگیر و از اقدامات تبهکارانه آنها جلوگیری شود کسی خبردار نمی شود.

وی ادامه داد: اما با این حال مردم ما به خوبی بر ثمرات کار کارکنان وزارت اطلاعات و دستگاه های امنیتی کشور در ایجاد امنیت آگاه هستند و این موضوع به کارکنان وزارت اطلاعات آرامش می دهد.

علوی با اشاره به خلوص و ویژگی های کارکنان وزارت اطلاعات گفت: آنها پایبندی خاصی به احکام شرع دارند و دلشان می خواهد کارهای اطلاعاتی آنها در چارچوب حلال و حرام خدا و در چارچوب رعایت ارزش های اخلاقی باشد.

وزیر اطلاعات افزود: آنها علاقه مند نیستند از دستگاه های اطلاعاتی که پایبند به ارزش ها نیستند الگوبرداری کنند و ولایت مدار هستند.

علوی با اشاره به اینکه فرهنگ جامعه پیوند تنگاتنگی با امنیت و اقتصاد جامعه دارد اضافه کرد: وقتی علاقه مندیم در کشورمان ارزش ها مبنای رفتارها باشد باید اقتصاد و امنیت مردم را پایدار و شکوفا کنیم و با امنیتی که کارکنان وزارت اطلاعات فراهم کردند ان شاء الله پایان سال شاهد تحقق آرزوی مقام معظم رهبری در زمینه فرهنگ و اقتصاد در کشور با عزم ملی و مدیریت جهادی باشیم.

وی با اشاره به اینکه کار حساس وزارت اطلاعات شب و روز و روزهای تعطیل نمی شناسد، گفت: همراهی مردم و اینکه احساس می کنیم خدمتگزار مردم هستیم و آرامش را برای آنان تولید می کنیم احساس خوبی دست می دهد و نشاط کاری افزایش می یابد.

علوی در پاسخ به این پرسش که علت اشراف و اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران چیست، گفت: این موضوع جنبه داخلی و خارجی دارد و همه عواملی که موجب اشراف اطلاعاتی وزارت اطلاعات شده است از جمله ابزارها و فناوری ها، دستاورد مهندسان و کارشناسان متخصص وزارت اطلاعات است.

وی ادامه داد: وزارت اطلاعات یک وزارت دانش بنیان است و حتی ابزارهای مورد نیاز سایر دستگاه ها را هم تولید می کنیم.

علوی افزود: این ها محصول هنر، دانش و قدرت علمی و فناوری متخصصان وزارت اطلاعات است.

وزیر اطلاعات گفت: طبیعی است دشمنان جمهوری اسلامی ایران در خاک ایران به روش های مختلف به صورت مستقیم و یا نیابتی با اهداف مختلف شروع به فعالیت اطلاعاتی می کنند و جاسوس هایی را به کار می گیرند و در فضای سایبر سعی در جمع آوری اطلاعات از ایران می کنند.

وی ادامه داد: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با اشراف اطلاعاتی هوشمندانه ای که دارد همه این تحرکات را زیرنظر دارد و با ترفندها  و عناصر سرویس های اطلاعاتی آشنا هستیم و تحت اشراف کامل ما هستند و اکثر خود آنها باور نمی کنند که در رصد اطلاعاتی دستگاه هوشمند اطلاعات جمهوری اسلامی ایران هستند و به موقع با آنها برخورد و مجازات می شوند.

تعامل بین المللی وزارت اطلاعات

علوی افزود: از طرف دیگر با بسیاری از کشورهای دنیا تعامل اطلاعاتی داریم و سفرای اطلاعاتی داریم و کشورهای دیگر هم در کشور ما سفرا و ایستگاه های اطلاعاتی دارند و تبادل اطلاعات می کنیم.

وزیر اطلاعات در ادامه گفت: آنها می دانند با اشرافی که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف از جمله تروریزم بین المللی، موادمخدر، قاچاق و جرایم سازمان یافته دارد می توانند در تعامل اطلاعاتی با وزارت اطلاعات ما به دستاوردهای ذیقیمتی دسترسی پیدا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی افزود: اکنون بسیاری از سرویس ها از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دعوت به همکاری اطلاعاتی می کنند اما این درخواست ها مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرد و با برخی از آنها تعامل برقرار می کنیم.

وی گفت: در چند ماه گذشته سفرهایی به کشورهای مختلف و نشست های سودمندی با مسئولان سرویس های اطلاعاتی آنها داشتیم و هم از آنها اطلاعات خوب و ذی قیمتی را گرفتیم و هم به آنها اطلاعاتی را ارائه دادیم.

وی افزود: حتی کشورهایی که روابط دیپلماتیک آشکارشان دچار اشکال می شود و تا مرحله قطع روابط دیپلماتیک پیش می رود در دو عرصه فعال می شوند و بستر را برای احیای این روابط فراهم می کنند که یکی از آن عرصه مردمی و گروه های دوستی پارلمانی مردمی است و دیگر سرویس های اطلاعاتی هستند که بدون محدودیت های دیپلماتیک موارد اختلاف نظر را بررسی می کنند و به مرحله حل و فصل می رسانند تا امکان برقراری روابط دیپلماتیک آشکار فراهم شود که وزارت اطلاعات در این زمینه هم کارنامه درخشانی دارد.

وزیر اطلاعات گفت: سرویس های اطلاعاتی که به تصور خود کار پنهان، نامرئی و حساب شده ای در دنیای مجازی و فضای سایبر و دنیای واقعی علیه جمهوری اسلامی ایران دارند خیلی خوش خیال فکر می کنند و همه در پنجه قدرتمند اطلاعاتی نه وزارت اطلاعات بلکه ملت ایران و وزارت اطلاعات به نمایندگی از ملت هوشمند ایران اسلامی دارد.

حجت الاسلام علوی افزود: مجموعه دولت جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر روحانی همانند انگشت های یک دست هستند و با هماهنگی و انسجام در جهت حل مشکلات جامعه تلاش می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که رویکردش در وزارتخانه متبوعش در حوزه های داخلی و خارجی چگونه است؟ گفت: وزارت اطلاعات، وزارت حاکمیتی است و کاری به جناح های مختلف سیاسی ندارد.

وزیر اطلاعات افزود: کارکنان این وزارتخانه نمی توانند خالی از دیدگاه های سیاسی باشند اما براساس تعهدی که با خدای خود دارند در دستگاه های اطلاعاتی کاری به گرایش های خود ندارند و براساس طبیعت نظام در ارتباط با جریان های سیاسی و اجتماعی و جریان های فرهنگی، ورزشی و هنری کار می کنند.

علوی ادامه داد: وزارت اطلاعات حاضر نیست ابزاری برای بالابردن و یا زمین زدن جریان خاص باشد.

وی تاکید کرد: برای وزارت اطلاعات همه جریان های سیاسی درون نظام محترم هستند و برای آنها امنیت را فراهم می کند تا بتوانند در عرصه خود نقش‌آفرینی با نشاط سیاسی و فرهنگی ایفا کنند و اینکه چه جریان و گروهی موفق به کسب آراء بیشتر می شود به وزارت اطلاعات کاری ندارد.

وزیر اطلاعات ادامه داد: همه فرزند انقلاب و نیروهای انقلاب هستند و هرکدام که حائز اکثریت شوند از نظر وزارت اطلاعات رای مردم و برگزیدگان مردم مورد احترام هستند.

علوی گفت: وزارت اطلاعات جناحی فکر نمی کند و اگر هم برخی اوقات چنین شرایطی پیش بیاید اکثریت کارکنان آن راضی نیستند و دوباره به ریل طبیعی خود برمی گردند که بدون تمایلات جناحی به ادای تکلیف و وظیفه ارزشمند خود بپردازند.

وی افزود: اکثر مدیران وزارت اطلاعات در عرصه مدیریتی سالم کار می کنند و آنها سرمایه های نظام هستند.

علوی ادامه داد: در رقابت های انتخاباتی متاسفانه گاهی ممکن است شاهد رعایت نکردن سلسله موازین شرعی یا ارزش های اخلاقی باشیم و افرادی نسبت به افراد دیگری دروغ پردازی و بدگویی کنند و تهمت بزنند و دشنام دهند و ممکن است برخی از مدیران نادانسته خطا کنند.

وی افزود: ما کار خود را صیانت از این سرمایه های نظام می دانیم و مدیریت می کنیم تا بداخلاقی ها کاهش یابد و رعایت نکردن شرع مقدس اسلام توسط کسانی که نقض می شود به حداقل برسد و به آنها تذکرات لازم را می دهیم و کسانی را که ممکن است نادانسته در مسیر خطایی قرار گیرند طبق تشخیص خودمان تذکرات صیانتی می دهیم.

وزیر اطلاعات گفت: غالبا با تشکر و ابراز لطف آنها مواجه می شویم زیرا می دانند از سر دلسوزی این تذکرات به آنها داده می شود به ویژه اینکه در فضای دوستانه و پنهان این تذکرات به آنها داده می شود و پرده دری و رسانه ای نمی شود و آبروی افراد در حد اعلا برای ما محترم است و سعی در حفظ آن می شود.

علوی افزود: در کنار این مسایل اشراف اطلاعاتی لازم را بر همه فعالیت ها داریم البته به این معنا نیست که فضا را امنیتی کنیم و فضای دانشگاه ها، کسب و کار و فضای فعالیت های فرهنگی، امنیتی شود.

وی گفت: ما امنیت را برای دانشگاه ها فراهم می کنیم تا دانشجو به راحتی به درس خود و نشاط سیاسی بپردازد و استاد با احساس آسایش به سوالات پاسخ و دانشجویان را پرورش دهد و از نظر علمی بالا بیاورد.

وزیر اطلاعات افزود: امنیت را برای فضاهای فرهنگی برای پویایی فرهنگی ایجاد می کنیم و برای فعالان اقتصادی امنیت ایجاد می کنیم تا با سرمایه گذاری خود، فرصت های شغلی ایجاد کنند و شاهد خیل عظیم بیکاران که سرانجام می تواند به تهدید امنیتی منجر شود، نباشیم.

علوی گفت: اشراف اطلاعاتی ما به این معنی است که امنیت را برای همه فراهم می کنیم و در عین حال اگر خدای نکرده افرادی چارچوب ها را رعایت نکنند و دانسته و آگاهانه مسیر خطایی را در پیش بگیرند و مرتکب خطایی شوند ملت ما آن را نمی پسندد و به نمایندگی از ملت ایران اقدام لازم را انجام خواهیم داد.

وی افزود: افراد زیادی را می شناسم و با آنها ارتباط داشتم اما این دلیل نمی شود که از آشنایی با من استفاده نادرست شود چه رسد به آنهایی که حتی اسم آنها را نشنیدم و نمی شناسم.

علوی اضافه کرد: آنها گاهی مراجعه به افرادی می کنند و اظهار می کنند که مثلا با وزیر اطلاعات فلان جا می رویم یا الان در کنار وزیر اطلاعات هستیم که همه این مطالب کذب محض است.

وزیر اطلاعات ادامه داد: آنها اعتماد کاذب ایجاد می کنند و سراغ کسانی می روند که توانمندی های مالی دارند و مشکلاتی در مسایل مالی و اقتصادی خود دارند و با اعتمادآفرینی کاذب از آنها مبالغی می گیرند و گاهی می گویند این مبلغ را به حساب فلانی که موسسه خیریه دارد می ریزیم.

علوی تاکید کرد: بنده هیچ موسسه خیریه ای ندارم و هیچ مبلغی را از هیچ کس قبول نکرده و نمی کنم.

وی ادامه داد: اگر عزیزی بگوید فلانی، می خواهم قدم خیری بردارم من افرادی را معرفی می کنم که خودشان بروند و یک ریال از کسی قبول نمی کنم.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: مردم به هوش باشند کسانی که این مراجعات را می کنند و از این اظهارات سوء استفاده می کنند نوعا آدم های کلاهبردار هستند که با اظهاراتشان به مردم عزیزمان آسیب می رسانند.

علوی گفت: حتی اگر کسی به عنوان فرزند من و یا برادر من بخواهند از این انتساب سوء استفاده کنند مردم عزیز بدانند که راضی به آن نیستم ضمن اینکه خدا را شکر می کنم فرزندان بنده اهل این مسایل نیستند.

وزیر اطلاعات افزود: مردم هوشیار باشند که کسی با انتساب خود به بنده یا ارتباطش به بنده، وسیله ای برای فریب آنها قرار ندهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام به مردم ایران اسلامی نظر من هم در مورد وزارت اطلاعات در این مورد با هم مطابقت دارد اگر طرفهای مقابل که به کشور خود خیانت میکنند و با دریافت مقدار نا چیزی پول و یا وعده های دروغین به کشور خیانت میکنند بدانند که اگر ایران یک کشور قوی در منطقه شده بخاطر انهائی است که خون دادند و پاسداری کردند انشاءالله و به لطف خدا ایران هسته ای چشم خیلیها رو کور کرده و خشم انها نسبت به کشورمان بیشتر شده ایران را سربلند نگه داریم تا سربلند بمانیم و اگر کسی قصد و سو نیتی نسبت به کشور ایران را داشت با او برخورد میکنیم عده ای میخواهند ایران تجزیه شود اذربایجان و کردها و …اگر چنین شود خدای نا کرده غربی ها زودتر بر ما تسلط پیدا میکنند زود تحت تاثیر حرفهای نا اگاهان رو نخورید و به کشورتون فکر کنید ایران من ایران تو هم هست اگر کسی خیانتی به کشورم کند نابود و به جمع دشمنان این مرز و بوم تبدیل و با فرمان ولی امر مسلمین نابود خواهد شد ایران را با همه ایرانیان و سربازان و حافظانش به خدا میسپاریم تا در سایه خدا در ارامش و لطف او قرار گیرد و سلامتی برای ان مرد علم و با تواضع در مقابل خدای یکتا خواستارم که رهبریت او مایه افتخار و ارامش سرزمین و ایران من است . والسلام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme