https://telegram.me/empireoflies

ورود پنتاگون به پرونده انتشار تصاویر برهنه نظامیان زن آمریکایی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپنتاگون در مورد رسوایی انتشار تصاویر برهنه همکاران زن ارتش آمریکا به وسیله بخشی از نیروهای نظامی این کشور، دست به تحقیق گسترده خواهد زد. جیمز ماتیس، وزیر دفاع این کشور گفته است برای این موضوع “همه اقدامات لازم” در کلیه بخش‌های ارتش انجام خواهد شد.

این رسوایی پس از آن آغاز شد که مردان ارتش، تصاویر برهنه زنان نیروی دریایی را در فضای مجازی منتشر کردند. اما پس از این اقدام کمتر از ۱۰ زن نظامی برای شکایت قانونی در این باره، پیشقدم شدند.

ژنرال رابرت نیلر فرمانده نیروهای تفنگندار آمریکا نیز در یک کنفرانس خبری روز جمعه گفته که امیدوار است تعداد بیشتری از زنان قدم جلو بگذارند و به تحقیقات کمک کنند. او گفته است که هنوز نمی‌داند چه تعداد از نیروهای تفنگدار دریایی در این موضوع مشارکت داشته‌اند و چند نفر هدف این اقدامات قرار گرفته‌اند.

نیروهای آمریکایی در تمامی بخش‌های ارتش این کشور تصاویری برهنه از همکاران زن خود را دراینترنت منتشر کرده‌اند. درگزارش‌هایی که هفته گذشته منتشر شده آمده که تفنگداران فعلی و سابق ارتش آمریکا این تصاویر را در شبکه اجتماعی فیسبوک پخش کرده‌اند.

اما بی‌بی‌سی سایتی را دیده که نیروهای نظامی آمریکا در سایر بخش‌های ارتش هم صدها عکس برهنه از همکاران زن خود را در آن منتشر کرده‌اند.

انتهای پیام/تسنیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پنتاگون در مورد رسوایی انتشار تصاویر برهنه همکاران زن ارتش آمریکا به وسیله بخشی از نیروهای نظامی این کشور، دست به تحقیق گسترده خواهد زد. جیمز ماتیس، وزیر دفاع این کشور گفته است برای این موضوع “همه اقدامات لازم” در کلیه بخش‌های ارتش انجام خواهد شد. این …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme