https://telegram.me/empireoflies

وحشی نامیدن ملت ایران توسط مجری BBC فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در همین سایت مقاله ای نگارش شد که خبر از پروژه‎ای جاسوسی به مدیریت یکی از مجریان بی بی سی فارسی میداد.

در این مقاله تاکید شده بود که مهدی پرپنچی مجری برنامه صفحه دو این شبکه از سال ها پیش گرایش واضح تجزیه طلبانه داشته و در هر فرصتی که بدست آورد این گرایش را نمایان می سازد.و در آخرین نمونه از این نوع عملکردهای ضد وطنی وی با شبکه قومیتگرای داخل ایران ،حمله “همزمان” به سنتهای نوروزی در آخرین روزهای سال گذشته را نیز داشته است.
وی سابقا در توئیتر خود مطالبی علیه تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور به بهانه روز دو اسفند منتشر کرد که با اعتراض مردم روبرو شد اما از سوی شبکه فعالان تجزیه طلب وی در داخل ایران حمایت شد.

همچنین در این مقاله یادآوری کردیم که مهدی پرپنچی از ابتدا با جریان ترک گرا ارتباط داشت و اکنون این ارتباط به ایدئولوژی نیز آلوده شده است چرا که پرپنچی در آخرین روزهای حضور “صادق صبا” در این شبکه وی را قانع کرد تا از این پس در BBC بخشی از شهروندان شریف کشور ایران را بجای آذری/آذربایجانی نامیدن باید ترک/Turkush نامید!

اما فرای جاسوسی این مجری بی بی سی از داخل ایران و انعکاس رسانه ای شکاف های قومیتی در رسانه لندنی این مجری برنامه صفحه دو ذاتا انسان وطن فروش و بیادبی است و این وطن فروشی را در لوای حقوق بشری و احساسات انسان دوستانه مخفی نموده است.

وی که در توئیتر فعالیت های مداومی دارد اخیرا در توئتی به دلیل کشته شدن یک حیوان وحشی در یکی از شهرستان ها به دست مردم در مقایسه ای بین ملت ایران و ملت های افریقایی و اروپایی ایرانیان را ملتی وحشی نامیده که بویی از انسانیت نبرده اند.

این توهین مجری بی بی سی با واکنش هایی در شبکه های مجازی مواجه شده است. به عنوان مثال یکی از فعالین مجازی در این خصوص نوشته:”جناب پرپنچی به جای اینکه به “دروغ” یا با “جهالت” مدیریت شده ایرانیان را وحشی ترین مردم در برخورد با جانوران ذکر کنید، بهتر است سری به “کشتارگاهها-دامداریها-مرغداریها-رستورانها” در کشورهایی که سفر کرده اید بزنید و بعد با ایران مقایسه کنید تا دروغ و یا جهالت خود را بهتر دریابید!. به سفر هم نیازی نیست در همین اینترنت انبوهی کلیپ قابل مشاهده است. تنها به چند نمونه آن اشاره می کنم:

در فرانسه جهت تولید “جگر چرب”، غازهای بدبخت را ماهها تحت شکنجه وحشیانه قرار می دهند، در گاوداریهای آمریکا چندین ماه گوساله ها را در یک زندان انفرادی بزرگ می کنند، در کانادا چندین ماه گوساله ها را از سقف آویزان می کنند تا رانهایشان عضلانی نشود و نرم باشد، در چندین کشور خاوردور، سگها را زنده زنده پوست می کنند تا پوست شان را مورد استفاده قرار دهند، در چین و  ژاپن حیوانات دریایی را زنده زنده می پزند، حتی مغز نوعی میمون را زنده زنده می خورند!. در قصابخانه برخی کشورهای اروپایی خوک ها را زنده زنده در آب جوش می اندازند و با شکنجه به مسلخ می برند!

اصلاً چرا نگران جانوران هستید! سری به عربستان، افغانستان، سوریه، عراق، یمن و سایر کشورهایی که دول غربی دخالت بشردوستانه کرده اند بزنید تا در آن کشتار کودکان را در حجم انبوه مشاهده کنید!”

اذناب بی بی سی باید زمانی را که در ژست حقوق بشری خود جنایت های دولت تابعه خود را در خاورمیانهتوجیه می کردند را فراموش کنند. چرا که اکنون ملت ها آگاه شده اند و دیگر لایک های شبکه های اجتماعی برای این جانیان منزلتی را به همراه ندارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme