https://telegram.me/empireoflies

وحشی‌گری صهیونیست ها صدای کاخ سفید را هم در آورد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اقدام وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست در به آتش کشیدن یک نوزاد شیرخواره فلسطینی در نابلس، صدای اعتراض حامی اصلی رژیم منحوس صهیونیستی را هم در آورد.

آمریکا روز جمعه اقدام افراط گرایان صهیونیست را در آتش زدن عمدی یک خانه که به زنده سوزانده شدن کودک فلسطینی منجر شد، به شدت محکوم و آن را «اقدام تروریستی وحشیانه» توصیف کرد.

به گزارش پایگاه خبری فرانسه AFP از واشنگتن، وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد :«ما از دستور نخست وزیر نتانیاهو به نیروهای امنیتی برای توسل به تمام ابزارها برای بازداشت قاتلان چنین اقدام تروریستی و محاکمه آنها استقبال می کنیم.»

وزارت امور خارجه آمریکا با ابراز تردید در مورد دور جدید خشونت ها میان اسراییل و فسطینیان،‌ از همه طرف ها خواست آرامش خود را حفظ و افزایش تنش ها در پی این آتش سوزی غم انگیز خودداری کنند.

علی الدوابشه کودک ۱۸ ماهه فلسطینی روز گذشته زمانیکه شهرک نشینان صهیونیست منزل آنها را به آتش کشیدند، زنده زنده سوزانده شد و به شهادت رسید. همچنین در این آتش سوزی پدر، مادر و برادر این کودک نیز زخمی شدند.

انتهای پیام/ابنا

اقدام وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست در به آتش کشیدن یک نوزاد شیرخواره فلسطینی در نابلس، صدای اعتراض حامی اصلی رژیم منحوس صهیونیستی را هم در آورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme