https://telegram.me/empireoflies

وحشت شهرام همایون از «امپراتوری دروغ»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، شهرام همایون کلاه‌بردار و ضدانقلاب فراری پس از فعالیت‌ها و افشاگری‌های سایت «امپراتوری دروغ» درباره عملکرد، عقاید و پشت‌پرده زندگی او، در روزهای اخیر به شدت ناراحت و عصبانی شده، در یکی از برنامه‌های خود به طرز مضحکی به تخریب عملکرد سایت «امپراتوری دروغ» پرداخت و حتی این سایت را به عنوان دست راست و بازوی عملیاتی جمهوری اسلامی ایران در عملیات‌های رسانه‌ای برون مرزی علیه رسانه‌های ضدانقلاب به ویژه خود معرفی کرده است!

این در حالی است که امپراتوری دروغ گروهی مردمی و متشکل از نویسندگاهی همسو با آرمان‌های انقلاب اسلامی و با دغدغه فرهنگی است که سعی می‌کنند تا با هژمونی رسانه‌ای غرب مقابله کنند.

نکته جالب اینجاست که شهرام همایون اکنون در حالی نسبت به عملکرد و افشاگری‌های سایت «امپراتوری دروغ» اینگونه برآشفته شده است که این سایت در ابتدای فعالیت‌های خود قرار دارد و هنوز به بسیاری از مطالب درباره این عنصر ضدانقلاب که دارای سوابق منفی بسیاری مانند کلاه‌برداری، دزدی، سوء استفاده جنسی و … اشاره نکرده است.

این عصبانیت و نگرانی شهرام همایون ناشی از ترس او نسبت به افشای برخی از حقایق زندگی سیاه و از دست دادن بسیاری از دوست‌داران و مخاطبین خود است که در صورت وقوع این اتفاق کسب و کار و منبع بزرگ درآمد و کلاه‌برداری‌های وی با رکود و ورشکستگی مواجه می‌شود.

در ذیل فیلمی مربوط به واکنش شهرام همایون به عملکرد سایت «امپراتوری دروغ» و سخنان مضحک او درباره عملکرد رسانه‌های (به ادعای او) منتسب به جمهوری اسلامی آمده است:

همچنین در ذیل تعدادی از تصاویر مربوط به ژست‌های جالب شهرام همایون در هنگام عصبانیت نسبت به انتشار مطالب برخلاف میل او در سایت «امپراتوری دروغ» آمده است:

شهرام-همایون-6

شهرام-همایون-4

شهرام-همایون-3

شهرام-همایون-2

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme