https://telegram.me/empireoflies

رعب و وحشت اسرائیلی‌ها از معادله هسته‌ای رهبر مقاومت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هشدار صریح سید حسن نصرالله به رژیم صهیونیستی درباره هزینه‌های سنگین هرگونه ماجراجویی نظامی جدید علیه لبنان و هدف قرارگرفتن تأسیسات هسته‌ای رژیم موجی از رعب و وحشت در میان صهیونیست‌ها به وجود آورده است.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله در مصاحبه با شبکه خبری المیادین به‌صراحت به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اگر بار دیگر بخواهد علیه لبنان وارد ماجراجویی نظامی شود، این بار تمام فلسطین اشغالی از جمله تأسیسات هسته‌ای رژیم اشغالگر قدس در تیررس موشک‌های مقاومت قرار خواهد گرفت و حزب‌الله در صورت جنگ جدید، هیچ خط قرمزی برای خود قائل نخواهد شد.

این هشدار صریح رهبر مقاومت از سوی محافل رسانه‌ای و سیاسی رژیم صهیونیستی، جدی گرفته شده است. به‌محض این‌که اعلام شود که قرار است سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله سخنرانی یا مصاحبه تلویزیونی داشته باشد، دستگاه‌های سیاسی، امنیتی و رسانه‌ای رژیم صهیونیستی همگی به تکاپو می‌‌افتند تا به تحلیل و ارزیابی مواضع و اظهارات سید حسن نصرالله در خصوص تهدیدهای اسرائیل برای جنگ مجدد علیه لبنان بپردازند.

اذعان مقامات صهیونیست به جدی‌بودن هشدار رهبر مقاومت

عمیر پرز وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی تأکید کرده است سید نصرالله شخصیتی است که اظهارات و مواضع وی به‌طور بسیار عمیق در همه سطوح در مؤسسه امنیتی اسرائیل تحلیل و ارزیابی می‌شود، باید آنچه را وی گفت، مورد توجه قرار داد و تحولات را پیگیری کرد.

این مقام سابق صهیونیست درباره امکان عملی شدن هشدارهای سید حسن نصرالله گفت: حزب الله توان آن را دارد که تا حیفا برسد،‌ هنگامی که ما از تأسیسات پتروشیمی حرف می‌زنیم، قطعاً آن را مورد توجه قرار می‌دهیم و جدی می‌گیریم.

وی در این چارچوب به نگرانی صهیونیست‌ها در جنگ جولای اشاره کرد که مربوط به مخازن آمونیاک بود که وی را که در آن زمان وزیر کیفیت محیط زیست بود، وادار کرد طرحی برای انتقال مخازن و  توقف فعالیت آن ارائه کند.

مدیرکل سابق کمیته انرژی هسته‌ای رژیم صهیونیستی هم گفت: حزب‌الله موشک‌های فاتح۱۱۰ در اختیار دارد که می‌تواند تا نیروگاه اتمی دیمونا برسد.

به گفته وی، این موشک‌ها بسیار دقیق است و برد آن به ۳۰۰ کیلومتر می‌رسد که تا نیروگاه دیمونا می‌رسد.

عوزی عیلام افزود: با وجودی که ما در زمینه توسعه توانمندی نظامی خود پیشرفت داشته‌ایم،‌ ولی این بدان معنا نیست که حملات موشکی نمی‌تواند به ما ضرر بزند.

بوعاز غنور مدیرکل مرکز به اصطلاح سیاست‌های اسرائیل علیه تروریسم گفته است هنگامی که هر تهدید تروریستی(به زعم وی) و به طور مشخص چنین تهدیدی از سوی نصرالله را بررسی می‌کنم، دو سؤال برایم پیش می‌آید، آیا نصرالله قدرت عملی کردن چنین تهدیدی را دارد؟ آیا وی انگیزه‌ای برای اجرای آن دارد؟ پاسخم این است که بله قدرت این کار را دارد، ولی در آینده نزدیک انگیزه‌ای وجود ندارد.

تحلیلگر صهیونیست: پیام نصرالله را درک کردیم

گال بیرگر تحلیلگر امور سیاسی رادیو رژیم صهیونیستی گفت: نصرالله‌، آرام و خرسند و حالتی رضایت‌بخش داشت، وی تهدید کرد که در جنگ آتی با  اسرائیل، دیگر نزد حزب الله خطوط قرمزی وجود نخواهد داشت، او افزود که حزب الله اهداف کاملی را تهیه کرده که نیروگاه‌های اتمی، مخازن و مراکز مختلف از آن جمله است، وی به شکل آشکار نگفت که آنها را هدف قرار خواهد داد، ولی بدون شک مضمون کلامش این‌گونه است، این پیام آشکار است، پیامی که نصرالله خواست آن را به جامعه اسرائیلی و سرانشان برساند.

یک وزیر صهیونیست: نصرالله را نباید دست‌کم گرفت

اما زئیف الکین وزیر مهاجرت و جذب و امور قدس رژیم اشغالگر قدس گفت: این اولین بار نیست که نصرالله ما را تهدید می‌کند، وی قبلا تهدید کرد که مخازن آمونیاک حیفا را هدف قرار خواهد داد، وقتی دشمن سرسخت ما که مقادیر زیادی موشک دارد، چنین حرف‌هایی می‌زند، باید آن را جدی گرفت و دست‌کم نگرفت.

انتهای پیام/سراج ۲۴

هشدار صریح سید حسن نصرالله به رژیم صهیونیستی درباره هزینه‌های سنگین هرگونه ماجراجویی نظامی جدید علیه لبنان و هدف قرارگرفتن تأسیسات هسته‌ای رژیم موجی از رعب و وحشت در میان صهیونیست‌ها به وجود آورده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme