https://telegram.me/empireoflies

واکنش VOA به موتورهای جستجوگر ایرانی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از آنجایی که کشورهای استعمار طلب همیشه در پی وابستگی دیگر کشورها به انها بوده اند، از هر فرصتی برای این موضوع و با پیشرفت تکنولوژی ها استفاده بهینه را در این خصوص برده اند.اما مدت های زیادی است که برخی از کشورها از جمله ایران از یوغ این وابستگی ها در برخی موارد خارج شده و خود با ساخت و تولید و فناوری بومی توانسته است این وابستگی ها را به حداقل برساند.

این بار صدای آمریکا در واکنش خود به این پیشرفت در زمینه موتورهای جستجوگر اینترنتی، شروع به داستان‌پردازی و عیب و ایراد گیری در این موارد را در دستور کار تبلیغات روانی رسانه ای خود قرارداده اند. بحث سانسور در این موتورهای جستجوگر کذب محض بوده زیرا ایران همیشه در بیان حقایق مختلف حقوق بشری پیش قدم بوده و مانند آمریکا که تنها مدعی در این زمینه بوده عمل نکرده و همیشه با شفاف سازی سعی در بیان حقایق بوده است.

Capture12223333
این شبکه سعی دارد با بیان سانسور در مورد موتورهای جستجوگر اینترنتی دو هدف را دنبال نماید ابتدا پایین آوردن ارزش کاری این موتورهای جستجوی بومی را و در ادامه سناریوی سیاسی از این پیشرفت های ایران.

این درحالی است که با چنین ایراد گیری هایی تلاش در القای به مخاطب برای برگشتن به موتورهای جستجوگر و جاسوسی گوگل و … که تحت نظر سرویس های امنیتی آمریکایی و غربی ها می باشد را در دستور کار دارد.به نحوی که همیشه در جستجوگرهای اینترنتی تحت نظر استعمارگران همیشه آمارهای مختلف از کاربران ایرانی و موارد جستجوی آنها در مخاذن مختلفی ذخیره و طبقه بندی می شود و به روشهای مختلف از آنها استفاده می نمایند.

انتهای پیام/دیده‌‌بان

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. از صدای آمریکا توقعی جز این نیست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme