https://telegram.me/empireoflies
کاربران شبکه‌های اجتماعی در روزهای منتهی به سالگرد حماسه ۹ دی با هشتگ‌هایی چون «#۹_دی» و «#روایت_فتنه» به استقبال این یوم‌الله رفتند.

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی در سالروز حماسه ۹ دی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ۹دی یک روز تاریخی و اساسی در تقویم کشورمان است. روزی که مردم سال های سال آن را فرامش نخواهند کرد. روزی که مردم بساط فتنه گران و توهین کنندگان به اهل بیت(ع) را جمع کردند و یک روز بخصوص را رقم زدند.

کاربران شبکه های اجتماعی نیز از چندی پیش با هشتگ‌هایی چون «#۹_دی»، «#روایت_فتنه» به استقبال این یوم الله رفتند و خاطره ها و نکات مدنظرشان را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

محمد حسین پیریائی در این باره توییت کرد: فتنه ۸۸ به مهم‌ترین کانون‌های اجتماعی آسیب زد! چه علقه‌ها که تباه نشد!  برادر با برادر اختلاف پیدا کرد، زوج هایی که دستخوش جدایی شدن، جمع‌های دوستانه‌ای که از هم پاشید و … به بیان دیگه؛ فتنه در مناسبات اجتماعی تخم نفرت پاشید!

حسین ابراهیمی درباره حمایت معاندان در این فتنه نوشت: سلطنت طلب بی دین حمایت کرد، منافق کوردل حمایت کرد، اسرائیل کودک کش حمایت کرد، آمریکای جهان خوار حمایت کرد، حتی عبدالمالک ریگی قاتل مردم مظلوم کشور هم ازشون حمایت کرد و اونا ککشون نگزید، شیطان بزرگی بودن برا خودشون! …

کاربر دیگری نیز با کنایه به کسانی که امروزه خود را مدعی بصیرت می نامند، نوشت: ۸ ماه مملکت رو به آشوب کشیدن، عکس امام رو پاره کردن، شعار علیه اصل نظام دادن، روزعاشورا به هیات‌ها حمله کردن و پرچم آتش زدن حالا میگن ما بصیرت داشتیم، بزرگوار! شماتو تنها مسئله‌ای که میتونی اظهارنظر کنی، چگونگی اعدام میرحسین موسوی هست.

حمزه ناجیان هم روایت خودش از مشاهداتش در روز ۹ دی را این گونه بیان کرد: هیچ وقت یادم نمیره، رفتم تا تو سهمی تو این روز تاریخی داشته باشم و سینمو سپر کنم برا بچه ام تعریف کنم که مردم با هرپوششی و سن و سالی اومدن تا فتنه گرا رو سرجاشون بشونن. اون روز از رو پل روشندلان هرجایی رو نگاه میکردی مردم رو می دیدی

کبری آسوپار از فعالان رسانه ای توییت کرد: فتنه فقط آنجایی که پای صندوق بودیم و خیل جمعیت در صف رای‌گیری؛ دوستان تماس گرفتند که میرحسین موسوی رسماً اعلام پیروزی در انتخابات کرد! من نگاهی به صندوق و نگاهی به صف کردم و گفتم پس برای چی انتخابات برگزار شد؟!

زینب حسنی هم این متن را منتشر کرد: اسم عاشورای ۸۸ که میاد، یاد شبی می‌افتم که دوستم با گریه زنگ زد و گفت بابام تو دسته عزاداری بود که بهشون حمله کردن، مادرش بهش اجازه نمیداد بره دنبال پدرش، اونم به من زنگ زده بود که ببینه میتونم خبری از پدرش بگیرم یا نه.

«رانر» هم با اشاره به تحریم شدن هایمان پس از فتنه ۸۸ نوشت: تا دو سال بعد از فتنه ۸۸ به بهونه‌های واهی، حداقل ۱۳ تا تحریم مختلف غیرقانونی به اقتصاد کشورمون تحمیل کردن، که عامل اصلی اکثرشون فتنه و فتنه‌گرها بودن. شاهکاراتونو تحویل بگیرید.

کاربر دیگری روایت فتنه را این گونه معرفی کرد: روایت فتنه در یک جمله یعنی من میگم تقلب شده تو باید بگی چشم!

مصطفی آزادی هم با اشاره به ادعاهای بی سند فتنه گران نوشت: اگر تقلبی شده بود چرا هیچوقت هیچ سندی ارائه نشد؟ چرا مجموع آرا همانی بود که تمام نمایندگانشان در ‌صورت‌جلسه صندوق‌ها امضا کرده بوده‌اند؟!

سارا نیز خاطره جالبی را از آن روزها منتشر کرد:حدود یازده و نیم شب بود بوی سوختن می‌اومد از توی تاکسی نگاه کردم سطل آشغال هر کوچه رو آتیش زده بودند …

با خودم گفتم با اتیش کشیدن چهارتا سطل آشغال و چند تا شعار می‌خوان انقلاب کنند؟!

کاربر دیگری بخشی از شعر مهدی جهاندار را منتشر کرد: فتنه شاید با امام از کودکی همسایه بوده/ یا که در طیاره‌ی پاریس تهران بوده باشد!

انتهای پیام/فارس

کاربران شبکه‌های اجتماعی در روزهای منتهی به سالگرد حماسه ۹ دی با هشتگ‌هایی چون «#۹_دی» و «#روایت_فتنه» به استقبال این یوم‌الله رفتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme