https://telegram.me/empireoflies

واکنش مضطرب رسانه‌های بیگانه به «عملیات موصل»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در طول سال‌های اخیر رویکرد خصمانه خود در قبال کشورهای اسلامی به خصوص جمهوری‌اسلامی ایران را به شیوه‌های مختلف ابراز کرده‌اند.

به ویژه پس از فعالیت گروه‌های تروریستی مانند داعش در کشورهای منطقه، فعالیت‌های ضداسلامی شبکه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی فارسی، صدای آمریکا، رادیو فردا و… گسترش بیشتری یافته و با معرفی کردن تروریست‌هایی مانند داعشی‌ها به‌عنوان اجرا کنندگان اسلامی حقیقی، در جهت تخریب چهره دین مبین اسلام در بین ملل مختلف اقدام نموده‌اند.

بی‌بی‌سی

یورونیوز

یورو نیوز

در روزهای اخیر هم در گزارش‌هایی از اوضاع شهرهای آزاد شده از دست تروریست‌ها در عراق، با گزارشی دوپهلو با به تصویر کشیدن همزمان خرابی‌ها و میراث داعش در این شهرها و مشکلات مردم این مناطق بعد از آزاد شدن از دست تروریست‌ها، آزادسازی موصل را «فاجعه‌ای بزرگ» قلمداد کرده است که ممکن است سبب آوارگی مردم این شهر شود.

همچنین این شبکه‌ها به تبعیت از سردمداران غربی خود که تا دیروز از گروهک تروریستی داعش حمایت می‌کردند، با چرخشی آشکار همزمان با رو به زوال نهادن این گروهک تروریستی خود را در نقش مدافعان نابودی آن‌ها معرفی می‌کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در طول سال‌های اخیر رویکرد خصمانه خود در قبال کشورهای اسلامی به خصوص جمهوری‌اسلامی ایران را به شیوه‌های مختلف ابراز کرده‌اند. به ویژه پس از فعالیت گروه‌های تروریستی مانند داعش در کشورهای منطقه، فعالیت‌های ضداسلامی شبکه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی فارسی، صدای …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme