https://telegram.me/empireoflies

واکنش مردمی به توهین نوری‌زاد: «هتک حرمت شهدا برای شما تازگی ندارد»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای سابق و اپوزیسیون امروز، که در سالهای پس از فتنه ۸۸ با تغییر اساسی در دیدگاه‌ها و آرمان‌هایش، بسیار سعی کرد خود را در دل اپوزیسیون خارج‌نشین جای دهد، پس از ماه‌ها فعالیت بی‌نتیجه، در روزهای اخیر با توهین به شخصیت‌های معروف به دنبال رسانه‌ای و مطرح شدن است.

نوری‌زاد که در سالهای اخیر بارها سعی نمود با برگزاری تجمعات و تحصن‌های مختلف در مکان‌های مختلف مانند مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا و روبروی زندان اوین و در میان کوه و بیابان ابراز وجود کند و مورد توجه بیگانگان قرار گیرد و هوادار برای خود جلب کند، در همه برنامه‌هایش با شکست مواجه شده به جزء تعداد معدودی که عمدتاً شامل پیرمرد و پیرزن وابسته به رژیم سابق و افراد سابقه‌دار و معتاد هستند، کسی به او توجه نمی‌کند.

در این میان، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی هم به نوری‌زاد توجهی نمی‌کنند و با وجود فعالیت‌های مختلف او، نسبت به دیگر معترضان، کمتر با او برخورد می‌کنند، به‌طوری که داغ بازداشت‌شدن و کسب افتخار(!) یک روز زندانی‌شدن بر دل او مانده است.

«محمد نوری‌زاد» که در کارنامه سیاسی خود از سال ۸۸ توهین‌های بی‌سابقه‌ای به افراد و چهره‌های اسلامی و انقلابی داشته و اعمالی مانند احترام به شیطان‌پرستان ، تبرعه منافقین ، تشکر از خاندان منحوس پهلوی ، نفی شهادت حضرت زهرا (س)، توهین به امام حسین(ع) و … را در کارنامه دارد، اینبار برای رسانه‌ای کردن خود، به «حاج قاسم سلیمانی» توهین نموده و در صفحه فیسبوکش با اشاره به بیانیه سردار سلیمانی خطاب به حکام بحرین نوشت: “اینگونه اقدامات باعث به وجود آمدن جنگی جدید در منطقه خواهد شد زیرا بحرین یک کشور قدرتمند است(!) و کشوری قدرتمندتر مثل عربستان !! را در پشت خود دارد … شما قپه‌های سلیمانی را از روی دوشش بردارید و بفرستیدش به بیرون مرزها، مگر وی را به ماشین‌شویی بپذیرند …”

نوری‌زاد که گویا آشنایی خوبی با دستگاه‌های امنیتی بیگانه مانند رژیم صهیونیستی دارد، در ادامه افزود: “… اطلاعات سوخته وی و سایر سرداران، دور ریز دستگاه‌های امنیتی اسراییل و روس است. پیش از انقلاب کارِ سابقِ جناب سلیمانی مگر چه بوده؟ یا لوله‌کش و آهنگری بوده یا با موتورسیکلتش مسافری جابجا می‌کرده و یا جنسی احیاناً در کویر کرمان …”

توهین بی‌سابقه نوری‌زاد به «سردار حاج قاسم سیمانی» که اکنون به سبب مجاهدت‌های مختلف برای دفاع از حریم اسلام و ایران یکی از محبوبترین افراد در ایران و کشورهای منطقه است، با واکنش‌های بسیاری مواجه شد. افراد بسیاری با حضور در وبسایت و صفحات مجازی منتسب به نوری‌زاد، و یا با صدور بیانیه و یادداشت این توهین‌ها او را محکوم کردند.

برای نمونه یکی از این افراد در صفحه اینستاگرام خود خطاب به نوری‌زاد نوشت: “من و تمام شهدای اصفهان روزی به شما این چنین نگاه خواهیم کرد. روزی که سرنوشت اهانت‌ها و … باز می‌گردد. امشب آرشیو عکس‌هایم را نگاه میکردم. داغ دل تازه شد و آن روز جلوی چشمانم آمد. یاد آورید آن روز شوم را. روزی که حرمت شهدا را شکاندید. روزی که بازهم به شهدا توهین کردید. کسانی که مدیونشان هستم. البته هتک حرمت شهدا برای شما تازگی ندارد. صحبت‌های «حمید داودآبادی» را که بشنود آدم، داستان‌های هزار و یک شب ایشان است. در ایام فتنه ۸۸ من شما را نمی‌شناختم و نمی‌دانستم چه کسی هستید، ولی از خدای خود متشکرم که آن روز من هم چون خیلی‌ها در کنارتان نبودم و شاکرم که فهمیدم چه بودید و اکنون چه هستید. حیف مدافعان حرمی که کیلومترها دورتر برای آسایش شما و امثالتان پر پر می‌شوند … برایتان دعا می‌کنم خوب شوید، اول در جسم و بعد در افکار و ذات و کارهایتان! … نمی دانم چرا دایه‌داران حقوق بشر چنینند … واقعا حقوق بشر این است؟ …”

با همه خیانت‌های نوری‌زاد، اما هنوز نتوانسته دل بسیاری از اپوزیسیون را بدست بیاورد. یکی از مهمترین دلایل عدم توجه اپوزیسیون خارج‌نشین و حتی داخلی به نوری‌زاد، شک و تردیدهای بسیاری است که درباره او وجود دارد. با توجه به سابقه به‌ظاهر انقلابی نوری‌زاد بخصوص در دهه ۶۰ و ۷۰ ، جایی که او عضو گروه روایت فتح شهید آوینی بود و همچنین در روزنامه کیهان مقالات انقلابی می‌نوشت، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب تحول و تغییر کامل در افکار نوری‌زاد را هنوز باور نکرده‌اند.

بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون «محمد نوری‌زاد» را مزدور جمهوری‌اسلامی می‌دانند که با برخی فعالیت‌های به‌ظاهر ساختارشکنانه، در واقع به دنبال انحراف بدنه اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی به جهتی است که نظام می‌خواهد

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای سابق و اپوزیسیون امروز، که در سالهای پس از فتنه ۸۸ با تغییر اساسی در دیدگاه‌ها و آرمان‌هایش، بسیار سعی کرد خود را در دل اپوزیسیون خارج‌نشین جای دهد، پس از ماه‌ها فعالیت بی‌نتیجه، در روزهای اخیر با توهین به …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme