https://telegram.me/empireoflies

واکنش‌های قابل تامل مخاطبین خارج نشین ضد انقلاب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علینژاد با اتمام سوژه ها و برنامه های کاری خود و نداشتن مخاطب و سود و منفعت برای شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، اکنون در خارج هم جایی را ندارد.

هرچند مدتی این فرد تلاش نمود با بیان موضوعاتی مخاطبانی را جلب نماید، اما اکنون شبکه های ماهواره ای هم به عدم کارایی این فرد پی برده اند و کمترین استقبال را از برنامه های وی انجام میدهند.

نکته قابل توجه طرز فکر مخاطبان ایرانی در خارج نسبت به این فرد است که در تماس های تلفنی با برنامه های او و کامنت های فیس بوکی میتوان میزان علاقه مندی و مقبولیت مسیح علینژاد را حتی در خارج محک بزند.

از آنجایی که عده ای ساده لوح فکر میکردند که این فرد دارای برش کاری و خبرنگاری مقبول و موفق بوده است سعی نموده اند با وی همکاری نمایند و مشکلات خود را به وی بگویند اما خانم علینژاد که ناتوانی خود را به آنها ثابت نموده است واکنش هایی را از سوی شهروندان ایرانی خارج نشین به همراه داشته است.

نمونه ای از این موارد در ذیل آمده است:

“به گمانم حداقل آداب معاشرت و اصول تعامل مدنی – حتی منهای پرنسیب روزنامه نگاری – ایجاب میکرد که پاسخی از سوی شما دریافت کنم …هرچند که مانند یکی از دوستان مافوقتان در صدای آمریکا – آقای محمد منظرپور – پیام میدادید که فعلا چنین چیزی در دستور کار سیاستهای رسانه ای شما نیست! ( ایشان ۱۵ ماه قبل چنین پاسخی را توسط آقای مهدی فلاحتی به من دادند!)

با آروزی نجات ایران از دروغ دشمن و قحطی روشنگری های غیرجناحی !”

Capture111

در پایان ذکر چنین نکته ای را لازم میدانیم که افرادی مانند مسیح علینژاد، دارای تاریخ اعتباری برای اهداف رسانه های فارسی زبان بوده اند و هر آنچه تلاش نمایند تا بخواهند مشکلات درونی را به دشمنان خارجی انتقال دهند روزی فرا خواهد رسید که کمترین اعتبار را در میان همان خارج نشینان نخواهند داشت و سرافکنده از اعمال خود نه در غربت جایی داشته و نه روی بازگشت به وطن را خواهند داشت.

انتهای پیام/دیده‌بان

دعوت از مردم برای شرکت و استقبال از صفحه ای در فضای مجازی با موضوع کشف حجاب و حجاب اجباری، مدتی توانست امورات این خبرنگار فراری را در خارج و در میان معاندان اسلام و انقلاب فراهم نماید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme