https://telegram.me/empireoflies

واکنش ضدانقلاب و مستکبرین جهانی به شهادت ستون امنیت منطقه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالیکه مردم ایران و کشورهای اسلامی داغدار از دست دادن ستون امنیت منطقه هستند اما واکنش ضدانقلاب و کسانی که دستشان به خون مردم این کشور و منطقه آغشته است ، در نوع خود جای تامل دارد .

اگر از خباثت سایت خبرآنلاین در داخل کشور بگذریم و آن را به حساب کج فهمی و غرض و مرض بگذاریم ، رسانه های ضد انقلاب و برخی خارجی نشین ها از شهادت قاسم سلیمانی ابراز خوشحالی کردند .

** مسعود رجوی که گویا دوباره از گور بازگشته طی پیامی سه روز جشن عمومی اعلام کرده است و با این جمله عملا به جنگ با مردم داغدار ایران آمده است ، هر چند عقده حکومت بر ایران او را به زباله دان تاریخ انداخته است ، رجوی در صحبتی دیگر قاسم سلیمانی و ابوبکر بغدای را دو روی یک سکه می خواند در حالیکه این قاسم سلیمانی بود که منطقه را از لوث افراط گرایی بغدادی و داعش پاک کرد و ملتها مدیون او هستند.

** بیوه مسعود یعنی مریم رجوی نیز توییت زده و نوشته :«یک لیست طولانی از انبوه موشک‌پرانی‌ها، گروگانگیری‌ها، حمله با کامیون‌های انفجاری، انفجار اتوبوس‌ها و خودروهای شهری و دیگر عملیات تروریستی در سال‌های قبل و بعد از اشغال عراق که همه توسط نیروی تروریستی قدس پاسداران و سرکرده آن سلیمانی سازمان داده شده است».

ای کاش او می گفت که سازمان مجاهدین خلق که زمان جنگ دست در دست دشمن بعثی گذاشت و خون ۱۷ هزار ایرانی بیگناه و هزاران عراقی و کرد را به زمین ریخت ، حالا چرا مدعی شده است .

** مایکل والز، عضو مجلس نمایندگان آمریکا نیز گفته : قاسم سلیمانی دهها هزار تن از مردم را در سراسر سوریه، لبنان، یمن و عراق کشته است ،  کشتن قاسم سلیمانی باید خیلی وقت پیش صورت می گرفت ؛ این در حالیست که مردم منطقه قاسم سلیمانی را ناجی و مسیح خود می دانند و نام او اطمینان بخش کشورها و حماسه رزم او لالایی شبهای مادران سوری و عراقی و یمنی بود .

** ادی راما، نخست‌وزیر آلبانی که کشورش میزبان منافقین خائن و جلاد است ، در افاضاتی گفته : آلبانی به‌عنوان کشوری که مدتی پیش فعالیت شرورانه رژیم ایران علیه دنیای آزاد را متوجه شده و فاصله روشنی از آن گرفت، نمی‌تواند کار دیگری به‌غیر از تأیید قوی موضع رئیس‌جمهور آمریکا در قبال یک فعال بدطینت رژیم تهران انجام دهد! حال آنکه باید گفت این کشور رقمی در دنیای سیاست به شمار نمی آید و نخست وزیر این کشور فقط به دلیل خوش خدمتی به آمریکا جهت دریافت چند بسته دلار دم تکان می دهد .

** اما در بین فراریان خارج نشین نیز واکنش های قابل تاملی را شاهد بودیم ؛ عطالله مهاجرانی وزیر اسبق فرهنگ و ارشد که لندن نشین شده معتقد است : سردار قاسم سلیمانی یک فرد نبود ، که با شهادت او راه قاسم سلیمانی تمام شود . او یک مکتب و مدرسه و سبک بود . مگر صنایع موشکی ایران با شهادت حسن طهرانی مقدم در سال ۱۳۹۰متوقف شد ؟ قاسم سلیمانی با شهادتش مثل موج های دریا و آتش در جنگل تکثیر می شود . شهادت چنین ظرفیتی داشته و دارد ..

** مارک دوبوویتز، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دمکراسی در واشنگتن کمی صریح تر صحبت کرده و شاید بتوان به عظمت و بزرگی قاسم سلیمانی و کاری که او انجام داده پی برد .

دوبوویتز درباره شهادت قاسم سلیمانی گفت:‌ اگر واقعی باشد که سلیمانی کشته شده است، این بزرگتر از بن‌لادن است. بزرگتر از عماد مغنیه، بزرگتر از بغدادی است ، سلیمانی به مدت ۲دهه مؤثرترین تروریست در کره زمین بوده است. وی از پشتیبانی کامل کشور حامی تروریست برخوردار است. سلیمانی به مدت ۲۳سال معادل فرمانده فرماندهی مشترک عملیات‌های ویژه، مدیر سی‌آی‌ای و وزیر خارجه واقعی رژیم ایران بوده است ، او غیرقابل جایگزین و غیرقابل صرف‌نظر کردن است.

این جملات مدیر بنیاد دفاع از دمکراسی نشان می دهد که قاسم سلیمانی چه صدمات جبران ناپذیری بر هیمنه آمریکا و طرح خاورمیانه بزرگ و فعالین دروغین حقوق بشر و دمکراسی دروغین زد و حالا کینه ها را می توان در واژه واژه سخنان این شیادان پیدا کرد.

** دونالد ترامپ احمق نیز توییت زده و نوشته : قاسم سلیمانی باید سال‌ها پیش از صحنه حذف می‌شد ، به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم مسئول مرگ میلیونها نفر از جمله تعداد زیادی از معترضان بود که اخیراً در خود ایران کشته شدند ؛ در حالیکه مردم منطقه اعم از لبنان ، سوریه ، عراق ، یمن ، افغانستان ، هند ، پاکستان و … نظری مخالف ترامپ داشته و سلیمانی را حامی مردم می دانند وانگهی آمریکا به دلیل کشتار مردم بی دفاع در عراق ، سوریه ، افغانستان وی من چه جوابی به جامعه بشری دارد؟ در داخل ایران نیز قاسم سلیمانی نزد همه گروهها و شخصیتهای محبوبیت داشت و هیچکس نبود که از ارزش کار وی در تامین امنیت ابراز رضایت نکند.

** استفان والت یک نماینده مجلس آمریکا نیز گفته :  فقط تصور کنید ما چه واکنشی نشان می‌دادیم اگر دشمنی، یک عضو ستاد مشترک، یک معاون وزیر امور خارجه یا مدیر اطلاعات ملی را ترور می‌کرد ؛ حال جا ندارد ما از سیاست خارجی منفعل که در سالهای اخیر با مواضع ضعیف خود ، مولفه های بازدارندگی ما را کاهش داده اند ، انتقاد کنیم که چرا با شهادت یکی از فرماندهان سپاه ما هنوز در انفعال به سر می برند !

** واکنش خبرنگار سی ان ان آمریکا در نیز قابل تامل بود ؛ او که نمی توانست اضطراب و نگرانی در چهره‌اش پنهان سازد، اعتراف کرد: «کشته شدن قاسم سلیمانی، تاثیرات بسیاری بر منطقه می‌گذارد و منطقه را به لرزه در می‌آورد ، قاسم سلیمانی بار‌ها و بار‌ها در میدان مبارزه با داعش در عراق و سوریه، دیده شده بود. او چهره‌ای در سایه بود و با این اتفاق، کل ماهیت اتفاقات جاری در عراق و ایران و منطقه تغییر خواهد کرد.

انتهای متن/ گلستان‌ما

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالیکه مردم ایران و کشورهای اسلامی داغدار از دست دادن ستون امنیت منطقه هستند اما واکنش ضدانقلاب و کسانی که دستشان به خون مردم این کشور و منطقه آغشته است ، در نوع خود جای تامل دارد . اگر از خباثت سایت خبرآنلاین در داخل …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme