https://telegram.me/empireoflies

واکنش ضدانقلاب سلطنت‌طلب به خبر «امپراتوری دروغ» + تصویر

به گزارش «امپراتوری دروغ»، امید دانا از سلطنت‌های فراری مقیم سوئد در آخرین مطلب صفحه فیسبوک خود با بازتاب انتشار خبری درباره خود در سایت امپراتوری دروغ با عنوان امید دانا: اپوزسیون یک بیمار پیر است که دچار عقب افتادگی سیاسی شده، نوشته است:

دوباره یک وب سایت دوزاری متعلق به سپاه پاسداران از یکی از نوشتارهای من سواستفاده کرده و چرندهای همیشه گی خودش را نوشته.
اما نکته جالب انتشار عکس من در حالی که یک خرگوش را بغل کردم هستم.
براستی این عوامل نظام اسلامی چقدر احمق تشریف دارند لول. امید دانا

امید-دانامطلب منتشر شده در صفحه فیسبوک امید دانا، ضدانقلاب فراری

جالب توجه است که امید دانا در مطلب صفحه شخصی فیسبوک، به جای پرداختن به متن خبر و دفاع از عملکرد گروه‌های ضدانقلاب، با سکوت خود بر وجود اختلافات گسترده در بین گروهک‌های ضد جمهوری اسلامی صحه گذاشته و تنها به انتشار عکس خود با یک خرگوش اشاره کرده است.

گفتنی است، امید شریفی دانا ضدانقلاب هوادار پادشاهی ساکن استکهلم سوئد است که خود را از سینه چاکان ربع پهلوی می‌داند.

او در ظهر روز عاشورای سال ۸۸ از افراد اصلی توهین به مقدسات اسلامی و انقلابی بود و پس از آن روز بازداشت و تنها به زندان محکوم شد. نامبرده پس از آزادی از زندان با خارج از کشور گریخت و فعالیت‌های خود بر علیه جمهوری اسلامی را ادامه داد.

امید دانا 2

همچنین امید دانا در ماه‌های اخیر عکسی از خود را که در آن کاریکاتوریست توهین‌کننده به پیامبر اکرم (ص) را در آغوش کشیده بود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد تا یکبار دیگر نشان دهد که وی فردی ضددین است.

نکته جالب درباره ضدانقلاب آن است که همواره گروه‌ها و افراد مخالف خود را به سپاه پاسداران و یا دیگر ارگان‌های کشور مانند بسیج و … منتسب می‌کنند، گویی که هیچ فرد و گروه مستقلی مخالف آنها نیست و هرچه است، عوامل جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme