https://telegram.me/empireoflies

واکنش شهرام همایون به «امپراتوری دروغ» + فیلم

به گزارش «امپراتوری دروغ»، شهرام همایون کلاه‌بردار و ضدانقلاب فراری مقیم لس‌آنجلس در جدیدترین برنامه خود نسبت به مطالب سایت امپراتوری دروغ درباره خود واکنش نشان داد.

وی به داستان‌سرایی و بیان سخنان غیرواقع معروف است، به طوری که در بسیاری از موارد دروغ‌های او صدای دوستانش را نیز درمی‌آورد، در جدیدترین سخنان خود با ادعای اینکه سایت امپراتوری دروغ مربوط به گروه چند رسانه‌ای شفق است، در سخنان جالب که نشان از بی‌سوادی وی است، با تعریفی عجیب از کلمه “چند رسانه‌ای” مدعی شد امپراتوری دروغ یکی از چند رسانه زیرمجموعه گروه شفق است!!

نامبرده که سرشار از غرور کاذب است، با نشان دادن برخی مطالب سایت امپراتوری دروغ درباره خود، به نحوی جلوه داد که شخصیت مهم و تاثیرگذاری است و توانسته در مقابله با جمهوری اسلامی موفق باشد! اما جالب است بدانید برای نمونه شهرام همایون برای اینکه برنامه خود را بتواند بر روی سایت یوتیوب به صورت زنده پخش کند، از مخاطبین خود خواهش می‌کند که تنها ۵۰۰ نفر به این سایت بروند و درخواست پخش زده برنامه وی را بدهد؛ یعنی برنامه “آخرین لحظه” او در یوتیوب ۵۰۰ مخاطب نیز ندارد!!

شهرام همایون که به بی‌سوادی معروف است، بار دیگر این موضوع را در برنامه زنده خود به نمایش عموم می‌گذارد و در حالی که تفاوت ایمیل را از وب‌سایت تشخیص نمی‌دهد به جای استفاده از کلمه صفحه یا سایت، به کارگردان در پشت صحنه می‌گوید “ایمیل بعدی رو باز کن” (سایت بعدی را باز کن)

امپراتوری-دروغ---کانال-یک

وی در سخنان عجیب دیگری با اشاره به لوگوهای مربوط به سایت‌های همسو در سایت امپراتوری دروغ، ادعا می‌کند که سایت‌هایی مانند خامنه‌ای.ای آر ، ۵۹۸ ، انقلاب‌نیوز، ندای انقلاب و … به سبب اینکه در سایت امپراتوری دروغ لینک شدند، پس زیرمجموعه این سایت هستند!!! او در ادامه این ادعای مضحک می‌گوید به سبب اینکه در تمامی این وبسایت‌ها لینکی به سایت رهبری وجود دارد پس همه آنها بودجه خود را از سپاه و رهبری دریافت می‌کنند!! با این سخنان شهرام همایون پس می‌توان نتیجه گرفت که چون اکثر سایت‌ها لینکی به وب‌سایت گوگل دارند، پس بودجه خود را از گوگل دریافت می‌کنند!

این کلاه‌بردار فراری که دارای تفکرات انحرافی است، بار دیگر با اشاره به انتشار مطلب مربوط به خود در سایت امپراتوری دروغ با عنوان “کشف راز بقاء توسط شهرام همایون !!” ، بار دیگر به اعتقاد انحرافی خود درباره موضوع تناسخ اشاره می‌کند تا انحراف عقیدتی و فکری او برای همگان مشخص شود. البته او هیچ پاسخی به سوال همیشگی درباره موضوع تناسخ نداد که اگر روح انسان‌ها پس از مرگ به بدن انسان دیگری می‌رود، از زمان خلقت انسان که تعداد انسان‌ها و بالطبع روح‌ها کمتر بودند، بقیه روح‌های حدود ۷ میلیارد نفر انسانی که اکنون بر روی زمین زندگی می‌کنند از کجا آمده است؟!

سایت امپراتوری دروغ به خود می‌بالد که دشمنان انقلاب اسلامی آنقدر نادان و بی‌خرد هستند که با وصل‌کردن هرچیزی به یکدیگر می‌خواهند خود را تبرعه کنند و این عصبانیت و دستپاچگی آنها تنها نشان دهنده تاثیرگذاری و موفقیت عملکرد این سایت است و اینگونه سخنان شهرام همایون و افراد مانند او تنها سبب استوارتر شدن ما در مسیر خود برای افشا چهره پلید رسانه‌های ضدانقلاب و معاند می‌شود.

شما مخاطبین گرامی را دعوت می‌کنیم تا تمام فیلم سخنان شهرام همایون درباره سایت امپراتوری دروغ و بخشی از خیال‌بافی و توهمات او را در ذیل ببنید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme