https://telegram.me/empireoflies

واکنش شدید یک سلطنت‌طلب به مخالفان خود!! + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، اختلاف و درگیری بین گروه‌های مختلف ضدانقلاب و اپوزسیون خارج‌نشین روز به روز در حال افزایش و گسترش است.

این روزها در کشورهای غربی مانند سوئد گروه‌های سلطنت‌طلب با گروه‌های کمونیست و تجزیه‌طلب دچار اختلافات بسیار شده‌اند، تا جایی که درگیری آنها به نزاع خیابانی و برخورد فیزیکی نیز کشیده و پلیس را مجبور به دخالت در ماچرا کرده است.

درگیری ضدانقلاب حتی به فضای مجازی نیز کشیده شده و هر گروه با حمله به صفحات گروهی دیگر با زشت‌ترین الفاظ از یکدیگر پذیرایی کرده و ضمن انتشار نقشه‌هایی سرزمین خیالی خود، دیگری را به ضعیف بودن متهم می‌کنند!

درگیری خیابانی ضدانقلاب در خیایان‌های استکهلم. این عکس در صفحه فیسبوک یکی از عناصر سلطنت‌طلب منتشر شده است.

درگیری خیابانی ضدانقلاب در خیایان‌های استکهلم. این عکس در صفحه فیسبوک یکی از عناصر سلطنت‌طلب منتشر شده است.

در این بین برخی از موضع‌گیری و شاخ و شانه کشیدن‌های هر یک از اعضای این گروهک‌ها برای طرف دیگر جالب توجه است. امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم سوئد که به بیماری خودبزرگ‌بینی مبتلا است، در صفحه فیسبوکش با ادعای اینکه “امروز دشمنان ایران تاب تحملم را ندارند”(!)، مدعی شد هر روز تهدیدهای زیادی از سوی جمهوری اسلامی و دیگر گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران دریافت می‌کند و می‌خواهند او را بکشند!!

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب همچنین در اقدام جالب و عجیب با انتشار ویدئویی از رقصیدن خود، این کار را واکنشی به مخالفات و تهدیدکنندگان خود دانست و مدعی شد با این کار می‌خواهد به مخالفان بگوید تا پای جان حامی ایران است!

در حالی که جوانان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس و پس از آن، با جان خود از ایران عزیز حفاظت کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از این خاک به دست دشمن بعثی و حامیان غربی آنها بیفتد، گروه‌های سلطنت‌طلب به گفته خود با رقصیدن به دنبال حمایت و دفاع از ایران هستند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۸ دیدگاه

  1. مطلب خیلی جالبی بود

  2. سلام
    درسته که شما باید ماهیت این ادم های هیچ و پوچ رو نشون بدید اما عمق دادن به یه ادم دهاتی مثل دانا توهین به انسانیته

  3. برو بابا حالت خوش نیستا دروغ از سر روى جمهورى اسلامى با اون سانسوراى مسخره تو بازى والیبال میباره.دروغگوى دیکتاتور

  4. اسم اهنگه مردم ازار هست از باراد گفتم اگه دوسش داشتید مثل من۳ساعت دنبالش نگردید

  5. اسم اهنگه مردم ازار هست از باراد این یارو اوسکله رو ول کنید اهنگ ببید خاستم بگم مثل من۳ساعت دنبالش نگردید دستمم درد نکنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme