https://telegram.me/empireoflies

واکنش رهبر انقلاب با دیدن نقاشی چهره متوسلیان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «دانیال فرخ» هنرمندی است که شب گذشته با اهدای تابلو نقاشی جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان به رهبر انقلاب دوربین‌ها را به سمت خود جلب کرد.

او با اهدای تابلو نقاشی در آغوش کشیدن حاج احمد متوسلیان توسط رهبر انقلاب شب دیگری را در کنار شاعرانه های شاعران رقم زد.

دانیال فرخ پیرامون اهدای این تابلو نقاشی به رهبر انقلاب اظهار داشت: استارت و اتود اولیه کار حدود ۱۰ روز پیش آغاز و زده شد.

وی ادامه داد: در ابتدای امر نیت‌ام این نبود که در این دیدار آن را تقدیم رهبر انقلاب کتم. قرارم این بود تا طرح را در فضای مجازی منتشر کنم چرا که برای بازگشت حاج احمد مطالبه عمومی صورت گرفته بود و باید قدمی برمی داشتم.

به گفته این طراح، توقع خلق شخصی اثر داشتم، از این رو در ذهنم این بود که دیدار یک سرباز با فرمانده و رهبرش پس از سی و اندی سال چگونه خواهد بود؟ اما با توجه به اینکه شناخت از فیگور و فرم بدنی ایشان نداشتم و برای اینکه به طرح برسم که چه فضایی دارد چون ایشان را ندیده ام و تنها چند عکس آرشیوی موجود است از این رو چند اتود زدم.

فرخ افزود: در ماه مبارک رمضان و در فاصله زمانی افطار تا سحر کار طراحی تابلو را انجام دادم و در نهایت قسمت شد و اثر را تقدیم رهبر انقلاب کردم.

به گفته وی، تابلو را که دیشب خدمت ایشان تقدیم کردم تا ملاحظه فرمودند، متاثر شدند، با همان لحن فرمودند: زمان حال حاج احمد است؟

وی ادامه داد: آقا از طراحی خوششان آمد و تعریف کردند. دعا کردند ایشان برگردد چند بار دعا کردند و در پایانش فرمودند: انشاءالله. و برای بنده هم چند دعا کردند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دانیال فرخ از تاثر رهبر پس از اهدای تابلو حاج احمد متوسلیان خبرداد و گفت: ایشان فرمودند: زمان حال حاج احمد است؟

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme