https://telegram.me/empireoflies

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به نتیجه مذاکرات

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه “هاآرتص” در مطلبی به قلم “ن.میخائیل” تأکید کرد: “بیچاره نتانیاهو، (بهانه) بمب ایران را از او گرفتند”.

در ادامه این مطلب آمده است: “منشأ قدرت او (نتانیاهو) بمب ایران بود … نتانیاهو اکنون به کجا می‌رود؟ با دقت بیشتر می توانیم از اکنون نشانه‌های نخست ترس را ببینیم: سرخوردگی، پنهان شدند، لرزش ساده هنگام شانه کردن موهایش، و پافشاری بر چیزی که تغیری نکرده است. ولی واقعیت بسیار بد ظاهر می شود: بمب رفت. از اکنون نتانیاهو مانند کودکی است که پتوی محافظ خود را از دست داده، و خرسی که او بیشتر از هر چیز دیگر دوست داشت، به زباله رفته است.”

“چیلو روزنبرگ” هم در سایت “نیوز ۱” نوشت: “اکنون زمان آن فرا رسیده است که به مردم پاسخگو باشیم.. کسی که این حملات طولانی و طاقت فرسا را برای به شکست کشاندن این توافق هدایت کرد، باید به ملت اسرائیل حساب پس دهد. حقیقت تاریخی این است که ایران و کشورهای بزرگ درباره موضوع برنامه هسته‌ای به توافق رسیدند.”

سایت “قضیه مرکزیه” هم در مطلبی تأکید کرد: “امضای توافقنامه تاریخی بین ایران و کشورهای بزرگ، سقوط سهمگین نتانیاهو است”.

این سایت صهیونیستی ادامه داد: “سقوط سهمگین نتانیاهو، واکنشهای شدیدی را در محافل سیاسی بر می‌انگیزد. این توافق در درجه نخست شکستی بزرگ برای نتانیاهو و سیاستهای او است.

وی این موضوع را به یک مسأله شخصی آزار دهنده تبدیل کرد. او به رئیس و اوباما توهین می‌کند.

نتانیاهو کاملا در این ارزیابی‌های خود اشتباه کرد که حامی میلیاردرش شلدون ادلسون می تواند در سناریوهای مختلف او را یاری دهد، و یا اعضای کنگره مانع توافق شوند و از امضا شدن آن جلوگیری کنند. نتیجه برعکس بود: نتانیاهو به صورت شخصی با اوباما درگیر شد و به شدت به جایگاه اسرائیل ضربه زد، آنهم نزد کشوری که بیشترین حمایت را از اسرائیل انجام می‌دهد، درحالیکه بدون آن (آمریکا) در حضور ما در اینجا جای شک و تردید خواهد بود.”

“بن کسبیت” هم در سایت روزنامه “معاریو” نوشت: “به هر حال ما شکست خوردیم. توافق هسته‌ای شکست شخصی نتانیاهو است.

وی افزود: “از هر نظر که بنگریم، سخن از شکست شخصی نتانیاهو است که از دو دهه قبل به دنبال یک مسأله است: جلوگیری از هسته ای شدن ایران. او وعده این مأموریت را داد، و در اجرای آن شکست خورد.”

انتهای پیام/العالم

رسانه‌های رژیم صهیونیستی، نتیجه مذاکرات هسته‌ای در وین را شکست بزرگی برای نخست وزیر این رژیم می‌دانند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme