https://telegram.me/empireoflies

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به برگزاری روز جهانی قدس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌ها و مقام‌های صهیونیستی در آستانه برگزاری روز جهانی قدس ضمن اشاره به تداوم برپایی این مراسم، به بی‌توجهی حاضران در تظاهرات ضد اسرائیلی در شهرهای اروپا نسبت به موارد ممنوع شده و سر دادن شعارهای نفرت از اسرائیل اشاره کردند.

در حالی که تنها دو روز به برگزاری روز جهانی قدس به عنوان نماد مبارزه علیه رژیم صهیونیستی باقی مانده است، رسانه‌های صهیونیستی به واکنش به این مسئله پرداختند.

 در همین زمینه «آژانس جوییش تلگراف» نوشت: روز جهانی قدس، که روز اعتراض به موجودیت اسرائیل است در سال ۱۹۷۹ میلادی از سوی «آیت‌الله العظمی خمینی» رهبر (فقید) انقلاب ایران پایه ریزی شد.

 این  رسانه صهیونیستی سپس نوشت: از آن موقع تاکنون، هواداران آیت الله خمینی در ایران  و شهرهای مختلف جهان همگام با جمع کثیری از دیگر مسلمانان در حین ماه رمضان یا اندکی بعد از آن، روز قدس را بر پا می‌دارند. 

 جوییش تلگراف اذعان داشت: در شهر برلین و از سال ۱۹۹۶ به این سو، حدود ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ مسلمان در این مراسم شرکت می‌کنند و در آن مردان از زنان به صورت مجزا در تظاهرات حاضر می‌شوند.

 یک رسانه صهیونیستی دیگر از ترس سران صهیونیستی ساکن آلمان از برگزاری روز جهانی قدس در برلین خبر داد.

به نوشته «وبگاه ولد جوییش کانگرس» سران یهودی ساکن آلمان  به شدت با برپایی تظاهرات ضد اسرائیل در هفته جاری مخالفت کرده‌اند.

«جوزف  شوستر» رییس شورای مرکزی یهودیان در آلمان و معاون کنگره جهانی یهود برگزاری تظاهرات روز جهانی قدس را «شرم آور» نامید.

وی در ادامه از اهالی شهر برلین درخواست کرده است برای مقابله با برگزاری روز قدس که شنبه آینده برگزار می‌شود، مشارکت نمایند.

 «شارلوت نابلاک» رییس کمیته یهودیان مونیخ  و مسئول یادبود هولوکاست با استقبال از ممنوعیت اهتزاز پرچم‌های حزب الله لبنان در این روز گفت: «افسوس که شرکت کنندگان در این تظاهرات به چنین ممنوعیتی بها نمی‌دهند. آن‌ها مجددا حمایت خود را از حزب الله و دیگر گروه‌های خرابکار با فریاد شعارهای ضد یهودی بیان می‌کنند.»

وبگاه کانادایی «جوییش مدیا» نیز در همین رابطه نوشت: روز جهانی قدس که با حمایت ایران هر سال برگزار می‌شود، قرار است در تورنتوی کانادا نیز روز شنبه دوم جولای ۲۰۱۶ برگزار گردد. روز قدس در سال ۱۹۷۹ از سوی آیت‌الله خمینی رهبر فقید ایران به منظور نابودی اسرائیل و ایجاد کشور فلسطین شکل گرفت.

این وبگاه در ادامه نوشت: بعد از گوش فرا دادن به سخنرانی‌های ضد اسرائیلی، شرکت کنندگان در این تظاهرات از مقابل مجلس در اونتاریو با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «صهیونیسم تروریسم است» و از «عراق تا فلسطین اشغال یک جنایت است» به سوی کنسولگری آمریکا راهپیمایی می‌کنند.

 در بخش پایانی این مطلب وبگاه یاد شده به ترکیب شرکت کنندگان این مراسم در تورنتوی کانادا پرداخت و نوشت: در این مراسم ایرانیان تندرو با حمل تصاویر آیت الله خمینی حاضر می‌شوند. همچنین زنان محجبه، مخالفان سرمایه‌داری، اعضای گروه‌های افراطی ضد صهیونیست و برخی خاخام‌های متعلق به جامعه «نیتوری کارتا» که از حکومت ایران حمایت می‌کنند و به طور فعال خواهان برچیده شدن دولت اسرائیل هستند، حاضر می‌شوند.

انتهای پیام/فارس

رسانه‌ها و مقام‌های صهیونیستی در آستانه برگزاری روز جهانی قدس ضمن اشاره به تداوم برپایی این مراسم، به بی‌توجهی حاضران در تظاهرات ضد اسرائیلی در شهرهای اروپا نسبت به موارد ممنوع شده و سر دادن شعارهای نفرت از اسرائیل اشاره کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme