https://telegram.me/empireoflies
روزنامه‌ها و رسانه‌های صهیونیستی به صورت گسترده مصاحبه دبیرکل نصرالله را بازتاب دادند و عملیات این رژیم در مرز لبنان برای کشف تونل‌ها را به سخره گرفتند.

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به مصاحبه سیدحسن نصرالله+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله یکشنبه شب (دیشب) پس از چند ماه سکوت بر قاب شبکه لبنانی «المیادین» ظاهر شد و به تمام ادعاها و شایعات درباره خودش پایان داد.

وی در این گفت‌وگو با «غسان بن جدو» به تحولات بسیاری پرداخت که یکی از آنها عملیات رژیم صهیونیستی در مرز با لبنان موسوم به «سپر شمال» برای از بین بردن تونل‌ها بود.

نصرالله در پاسخ به اولین سوال درباره عملیات کشف تونل اسرائیل گفت «ما ملزم نیستیم که بگوییم، حزب‌الله تونل حفر کرده است. ما همیشه تمایل داریم که ابهام سازنده را در پیش بگیریم. حتی اسرائیل ادعا می‌کند که حزب‌الله عامل حفر تونل است اما تاکنون دلیلی برای این ادعا ارائه نکرده است… البته که تونل‌هایی هست و بوده. حالا چه جدید چه قدیمی. و برخی را کشف کرده‌اند. حال جدای از اینکه چه زمانی حفر شده، قبل از جنگ ۲۰۰۶ یا بعد آن یا اینکه چه کسی حفر کرده، به هر حال این تونل‌ها هست و نکته در این است که اسرائیل آن را دیر کشف کرده است و این شکست دستگاه اطلاعاتی اسرائیل بود. یکی از این تونل‌ها عمری در حدود سیزده یا چهارده سال بود. یعنی ارتش، سرویس اطلاعات و دستگاه‌های آنان این را کشف نکرده بودند هر چند که رسانه‌های اسرائیلی از تونل‌ها صحبت کرده بودند».

خبرگزاری «معا» فلسطین در همین راستا نوشت، مقامات رسمی رژیم صهیونیستی قبل از سخنرانی آماده شدند بودند تا با عنوان‌هایی از پیش تهیه شده و توزیع آنها بر شبکه‌های عبری و خارجی، نتایج مترتب بر سخنرانی دبیرکل حزب‌الله را به شکست بکشانند اما این طرح شکست خورد و بیشتر رسانه‌های عبری ترجیح دادند به شیوه خود این سخنرانی را پوشش دهند.

روزنامه «اسرائیل هیوم» نزدیک به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و حزب لیکود در صفحه اول خود عکسی رنگی از نصرالله چاپ کرد و زیر آن نوشت: عملیات تونل‌ها (یک) شکست برای اطلاعات اسرائیل است.

روزنامه راستگرای «هاآرتص» هم به شیوه تمسخرگونه نوشت: انتظار داشتیم اطلاعات اسرائیل این تونل‌ها را در سال ۱۹۹۶ کشف کند!

روزنامه شناخته شده «یدیعوت آحارونوت» هم به همین موضوع پرداخت و نوشت: شاید هنوز تونل‌هایی باشند که اسرائیل آن را کشف نکرده باشد.

اما وبگاه «واللا» با انتشار تصویر همراه با لبخند سید حسن، از زبان وی نوشت: غافلگیر شدیم که اطلاعات اسرائیل این تونل‌ها را دیر کشف کرد.

«شمریت مائیر» سردبیر ویگاه «المصدر» با انتشار تصویری از مصاحبه نصرالله، به قابی که بر روی دیوار قرار داشته و آیه قرآنی «ادخلوها بسلام آمنین» (به سلامت وارد شوید) بر روی آن نوشته شده، اشاره کرد و نوشت، آیا منظور از این آیه، تونل‌هایی است که افراد وابسته به مقاومت قرار است از طریق آنها وارد الجلیل (در فلسطین اشغالی) شوند.

کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی عنوانی انتخاب کرد تا نگرانی را در میان صهیونیست‌ها توصیف کند. کانال ۱۳ این رژیم به صورت گسترده سلامتی و سرحالی نصرالله را بازتاب داد.

منبع: فارس
انتهای پیام/

روزنامه‌ها و رسانه‌های صهیونیستی به صورت گسترده مصاحبه دبیرکل نصرالله را بازتاب دادند و عملیات این رژیم در مرز لبنان برای کشف تونل‌ها را به سخره گرفتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme