https://telegram.me/empireoflies

واکنش رادیو فردا: فرزند کروبی ما را فریب داد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرادیو فردا که تلاش کرد با کشتن مهدی کروبی هزینه های مرگ این فتنه گر بی مصرف را بر دوش نظام بیاندازد و پس از نصف روز روزه داری متوجه شد که نمی تواند از کروبی برای خود آبی گرم کند به ناچار به دروغ پردازی روی آورد.

این رادیو ضمن خبری نوشت که اهداف اولیه اعتصاب یعنی خروج ماموران از منزل وی برآورده شده و حتی قرار است محاکمه شود.

۵ سال است که این رادیو در مورد حصر و رفع ان قصه پردازی می کند اما معمولا به پاسخ و نتیجه نمی رسد.
گاهی فشارخون آنها بالا می رود و گاهی سرشان گیج می رود در هر حال رادیو فردا و یکی از آقازادگانی که نماینده مجلس است تقاضای رفع حصر برایش می کنند.

اما اکنون مشخص شد خبر رادیو فردا کذب بوده و حال رادیو فردا خبری منتشر نمود و رسما اعلام کرد که فرزند کروبی دروغگو به آنان دروغ گفته و رادیو فردا فریب خورده است. رادیو فردا نوشت:

“در حالی که خانواده مهدی کروبی هفته گذشته از وعده دولت حسن روحانی برای خروج ماموران امنیتی از محل حصر خبر دادند، سخنگوی قوه قضائیه روز یکشنبه ۲۹ مرداد، گزارش‌ها در این باره را « دروغ محض» خواند. غلامحسین محسنی اژه ای در یک نشست مطبوعاتی در پاسخ به سئوالی گفت که «چه کسی گفته» وعده خروج ماموران امنیتی از منزل مهدی کروبی «عملی شده است. این دروغ محض است».

این در حالیست که محمد تقی کروبی،‌ فرزند مهدی کروبی، روز یکشنبه در توئیتی در واکنش به سخنان غلامحسین محسنی اژه ای نوشت: «دولت متعهد شده که مأموران امنیتی در هنگام بازگشت پدر به مکان حصر از منزل خارج و کنترل حصر از بیرون صورت پذیرد».

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو فردا اعلام کرده بود که کروبی به هدف اول خود در اعتصاب رسید اما الان حرف دیگری می زند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme