https://telegram.me/empireoflies

واکنش خبرنگار BBC به دروغگویی جاعل‌نیوز درباره کمیته امداد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: جبهه ضدانقلاب در بازه‌های زمانی مختلف و براساس مختصات مناسبتی دست به تخریب چهره‌ها و نهادهای حاکمیتی می‌زند. یک روز رسانه ملی و مجلس خبرگان، روز دیگر سپاه پاسداران و شورای نگهبان و در روزهای اخیر نیز قرعه به نام کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) خورده است. خط خبری را وبسایت ضدانقلاب آمدنیوز با انتشار ویدئویی با عنوان «اطعام روزانه ۳۰۰ هزار فلسطینی در غزه توسط کمیته امداد و بی‌توجهی این نهاد به مستمندان ایران» منتشر شد تا بار دیگر مبالغه و تحریف در اصل خبر خودنمایی کند.

از دادن دسر تا افطار و شام اشرافی به مردم غزه آن هم از کمکهای مردمی ملت ایران به کمیته امداد، دروغ بزرگی بود که از سوی آمدنیوز کلید خورد و از سوی برخی دیگر رسانه‌های معاند همچون: من‌وتو و بی‌بی‌سی به آن ضریب عینی داده شد و در این میان تلاش شد تا نفرت و کینه خود را از جمهوری اسلامی در قالب گزارشها و تصاویر به اصطلاح مردمی از داخل ایران و بیان بی‌اعتمادی آنها به این نهاد خدمترسان نشان دهند. این در حالیست که اساسا کمیته امداد بارها و بارها بر هزینه کرد کمک های مردمی در داخل از مرزها تاکید جدی داشته و نهادهای نظارتی نیز بر این امر مهر تایید می‌زنند.

این دروغ آمدنیوز آنقدر بزرگ و شاخدار بود که حتی واکنش برخی از عناصر اپوزیسیون و عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را در پی داشت و این افراد برای اینکه وجهه‌ی خوب و موجهی از خود در بین مخاطبانشان درست کنند، نسبت به دروغ مذکور عکس‌العمل نشان دادند. «سیاوش اردلان» خبرنگار بی‌بی‌سی که سابقه زیادی در بیان سخنان ضدایرانی و حمایت از رژیم صهیونیستی دارد، هرچند با هدف موجه نشان دادن و خود و رسانه مطبوعش، اما در پاسخ به دروغ آمدنیوز در توییتی اذعان کرد: “۱۵ درصد کودکان بریتانیا فقر غذایی دارند. در آمریکا ۳۰ درصد. بودجه وزارت بین‌المللی توسعه بریتانیا مجری طرح‌های کمک به محرومین ممالک دیگه ۱۸ میلیارد دلاره … اکثر ممالک دنیا گرسنه دارند، ولی هیچ ملتی در تاریخ علیه کمک به گرسنه‌های ملتی دیگه کمپین نکرده …”

همانطور که خبرنگار بی‌بی‌سی گفت، کشورهای استعمارگری مانند آمریکا و انگلیس هرچند با هدف تامین منافع دنیوی و مادی و نه انسانی، سالانه کمک‌هایی به برخی کشورهای فقیر دنیا ارسال می‌کنند و با وجود اینکه در این کشورها فقرای زیادی نیز هستند، اما کسی با این اقدام مخالفت نمی‌کند، اما عناصر اپوزیسیون به میزانی از حقارت و پستی رسیده‌اند که موضوع کمک به مستضعفان کشورهای دیگر آن هم کسورهای همسایه و مسلمان را سوژه برای تخریب و سیاه‌نمایی علیه نهادهای وابسته به جمهوری‌اسلامی قرار می‌دهند و با دروغ‌های شاخدار اهداف دولت‌های حامی‌شان از حمله آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی را دنبال و تامین می‌کنند.

گفتی است، این توییت خبرنگار بی‌بی‌سی برای او گران تمام شد و سبب گردید که بسیاری از عناصر ضدانقلاب ولگرد و در فضای مجازی به حمله به صفحات او، اردلان را مزدور جمهوری‌اسلامی بنامند! این در حالی است که سابقه سیاه این خبرنگار فراری برای همگان روشن و دشمنی او با جمهوری‌اسلامی هویدا است.

انتهای متن/

جبهه ضدانقلاب در بازه‌های زمانی مختلف و براساس مختصات مناسبتی دست به تخریب چهره‌ها و نهادهای حاکمیتی می‌زند. یک روز رسانه ملی و مجلس خبرگان، روز دیگر سپاه پاسداران و شورای نگهبان و در روزهای اخیر نیز قرعه به نام کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) خورده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme