https://telegram.me/empireoflies

واکنش توئیتری به اقدامات فرقه شیرازی؛ “شیعه انگلیسی” نشان از تکرار تاریخ است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروز جمعه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۶ سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن از سوی فرقه شیرازی‌مورد حمله قرار گرفت. عده‌ای که لباس سیاه بر تن داشتند، با ورود به بالکن سفارت، پرچم جمهوری اسلامی ایران را برداشته و پرچم خود را به نمایش درآوردند. این حمله آنها با ورود البته دیرهنگام پلیس لندن خاتمه یافت و چند ساعت بیشتر طول نکشید. مهاجمان به سفارت ایران در لندن پرچمی آبی رنگ با عنوان “خدام المهدی” را بالا بردند. این پرچم متعلق به گروه خدام المهدی است که یک روحانی شیعه به نام یاسر الحبیب تاسیس کرده است.

تعرض فرقه شیرازی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن واکنش‌هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت که در این راستا کاربران توئیتر با هشتگ‌هایی همچون #تسخیر_سفارت_ایران، #شیعه_انگلیسی و #فرقه_شیرازی به این موضوع واکنش نشان دادند.

براساس این گزارش چندی پیش، حسن رحیم پور ازغدی در مورد این فرقه مطالبی را عنوان کرد که موجب واکنش فرقه شیرازی شد. وی گفت: این ولایتی های بی دین خود را محب اهل بیت (ع) دانسته و تنها تکلیف خود را قمه زدن، نعره زدن، روی میخ راه رفتن و رقصیدن به نام امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) می دانند.ولایتی های بی دین، از اسلام فقط نماز، روزه، زیارت و عزاداری را یاد گرفته اند و هر جا که اسم جانفدایی برای اهل بیت (ع) به میان می آید، خود را کنار کشیده و می گویند که « آقا، امام زمان (عج) خودشان اوضاع را روبراه خواهند کرد.»

 وی بیان کرد: شیعه انگلیسی و اسلام آمریکایی هر جا که صحبت از شهادت و جهاد شده است، خود را کنار کشیده و تکلیفش را فقط به سر و سینه زدن و گریه کردن در عزاداریها می داند.سالی چند بار زیارت رفتن، سقف مذهب برای شیعه انگلیسی است و فقط اینکه وی را شیعه بنامند برایش کافی است، این شیعه های انگلیسی دلشان را خوش کرده اند که اسمشان را در لیست اهل بیت (ع) قرار می دهند. فرق بین هیات انقلابی و هیات ارتجاعی در همین است که چگونه خود را محب اهل بیت (ع) می پندارند، این تفاوت فرق بین دو تفکر است.

در ادامه تعدادی از توئیت‌های فعالان فضای مجازی را می‌خوانید:

متن توئیت: یک “علی” و این همه دشمن!

منافق، محارب، دراویش تا #شیعه_انگلیسی نشان از تکرار تاریخ است

قاسطین، ناکثین و مارقین پشت سر هم در حال توطئه علیه انقلاب اند

ولی کور خوانده اند

#سیدعلی_تنها_نیست

متن توئیت: استاد رحیم پور: #شیعه_انگلیسی به اندازه وهابیت خطرناک است!

متن توئیت: میگه با قمه به سفارت ایران در لندن حمله کردن

من این قمه‌ها رو میشناسم!‌ اینا همون قمه‌هایی هست که چند دهه پیش سفارت انگلیس توی هیئت‌های عزاداری تهران و مشهد پخش کرد

#شیعه_انگلیسی

متن توئیت: #شیعه_انگلیسی موجود جالبی است؛

پولش را از سعودی‌ها میگیرد

استراتژی‌اش را از آمریکایی‌ها

و در انگلیس هم زیست می‌کند.

همچنین این جانوران قمه میزنند، نماز جماعت را در لندن میخوانند و به #سفارت_ایران نیز حمله میکنند…

متن توئیت: زمانی که به فضل خدا و حمایت مردم #دراویش نتوانند ماموریت خود را در ایران به خوبی انجام بدهند #شیعه_انگلیسی و #سید_صادق_شیرازی مامور میشوند در لندن ادامه دهنده  این ماموریت باشند ولی بدانند این تلاش ها #عقیم خواهد ماند.

#تشیع_إنگلیسی

#سید_صادق_شیرازی

#آل_سعود

متن توئیت: آن تشیّعی که از لندن و از آمریکا بخواهد برای دنیا پخش بشود، آن تشیّع به درد شیعه نمیخورد.

#شیعه_انگلیسی

متن توئیت: #دراویش_گنابادی و طرفداران #صادق_شیرازی شباهت‌های زیادی دارند:

هردو افراط میکنند

هردو قمه بکارمیبرند

کارکرد هردو، اختلاف افکنی میان مسلمانانه

هردو هواداران داعش را تحریک میکنند

بنگاه سخن‌پراکنی بریتانیا هم ازهردو به‌شدت حمایت میکند

@bbcpersian

#شیعه_انگلیسی

#تسخیر_سفارت_ایران

درست روزی که دولت انگلیس بخاطر پذیرایی از #بن_سلمان تحت فشارشدید افکارعمومی قراردارد، چندنفر بادشنام به‌خلفا به سفارت ایران در لندن حمله و نگاه‌ها را متوجه خود میکنند

نکته بامزه ماجرا اینجاست که دارودسته #صادق_شیرازی مدعی جدایی دین ازسیاست و دوری از سیاست هم هستند!

#شیعه_انگلیسی

متن توئیت: فعال شدن فرقه #شیرازی پس از آشوب های دی ماه و فتنه #دراویش، نشان می دهد همه گروه های دارای توان تولید خشونت همزمان فعال شده اند. متخصصان همیشه مقصر دانستن جمهوری اسلامی، کلاهشان را بالاتر بگذارند.

متن توئیت: تعرض به #سفارت_ایران در لندن توسط تعداد معدودی از افراد #فرقه_شیرازی ، جایزه خرید ۱۰۰ میلیارد دلاری سلاح عربستان سعودی از انگلیس است

“بن سلمان”، تلافی شکست سوریه را در خیابان های تهران و لندن از ایران می‌گیرد

متن توئیت: فرقه ها به اعضای خود دیکته می کنند که چه ببوشند، چه بخورند، کجا و کی کار کنند، چه زمانی بخوابند و چه وقت حمام نمایند و از همه مهمتر اینکه؛ به چه چیزی اعتقاد داشته باشند.

چگونه فکر و رفتار کنند و چه بگویند.

کتاب فرقه ها در میان ما

دکتر تالر سینگر

#صادق_شیرازی

#شیعه_انگلیسی

متن توئیت: اراذل فرقه شیرازی با تعرض به #سفارت_ایران خدمت بزرگی به پروژه استراتژیک ما در #وحدت شیعه و سنی کردند.

اقدامات #شیعه_انگلیسی هرچند با هدف افزایش شیعه هراسی طراحی می‌شود ولی این حماقت، جمهوری اسلامی را از اتهام ها تبرئه کرد و نشان داد افراطی‌های متعصب دشمن نظام اند نه بخشی از آن.

متن توئیت: #حمله و #تجاوز و #تعرض نشده‌ها، اینجا چون پای سفارت ایران وسطه، و این کار هم از طرف شیعه‌های دست‌پرورده انگلیس بوده، از نظر بی‌بی‌سی فقط یه #ورود ساده اتفاق افتاده؛ همین!

انتهای پیام/تسنیم

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

تعرض فرقه شیرازی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن واکنش‌هایی را در فضای مجازی به‌دنبال داشت که در این راستا کاربران توئیتر با هشتگ‌هایی همچون #تسخیر_سفارت_ایران، #شیعه_انگلیسی و #فرقه_شیرازی به این موضوع واکنش نشان دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme