https://telegram.me/empireoflies

واکنش تند مجری ضدانقلاب به سلطنت‌طلب‌ها + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال و حواشی حضور تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها حتی پس از حذف تیم ایران، به بهانه‌ای برای افزایش تنش و مشخص شدن اختلافات بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزسیون و ضدانقلاب تبدیل شده است.

در یکی از نمونه‌ها، امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم، در روزهای گذشته با حمله به برخی عناصر و عوامل ضدانقلاب‌ها و رسانه‌های بیگانه، به سبب استفاده از پرچم جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال و در شبکه‌های اجتماعی خود، از آنها به شدت انتقاد و مورد آماج حملات خود قرار داد.

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب که در یکی از بارها و مشروب‌فروشی‌های معروف شهر استکهلم سوئد مشغول به کار است، با انتشار تصاویر کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب برنامه “پولتیک” و فرشید منافی مجری کنونی برنامه “رادیو پسفردا” رادیو فردا، آنها را با کلماتی مانند “کرم‌های کثیف” و “حرام لقمه” مورد خطاب قرار داد و با الفاظی تند علیه این عوامل رسانه‌های ضدانقلاب گفت “جام جهانی به مانند بارانی بود که این کرم‌های کثیف را از گنداب‌های تاریکشان بیرون کشید و چهره‌هایشان بر همگان آشکار شد“.

اما چند روز بعد، کامبیز حسینی که سابقه فعالیت‌های ضداسلام و ضدایرانی را در پرونده خود دارد، در برنامه اخیر پولتیک که از ماهواره رادیو فردا پخش می‌شود، با اشاره ضمنی به سخنان اخیر امید دانا و برخی سلطنت‌طلب‌ها، گفت در استادیم‌ها (محل برگزاری مسابقات جام‌جهانی در برزیل) پرداختن به مسائل سیاسی و چپ و راست معنی ندارد، اینکه بگوییم پرچم من از پرچم تو خوشگلترست، حرف نادرستی است. همچنین کامبیز حسینی در روزهای گذشته در صفحه فیسبوک خود در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان که از او درباره سخنان اخیر امید دانا پرسیده بود، گفت: اینا افرادی بیگار هستن که دارن مفت میخورن و جفتک میندازن. ارزش حرف زدن ندارن.

واکنش-کامبیز-حسینی

واکنش کامبیز حسینی به سخنان امید دانا در صفحه فیسبوک خود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme