https://telegram.me/empireoflies

واکنش ایرانی‌ها به اقدام ضدایرانی VOA +عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه «صدای آمریکا» رسانه‌ای دولتی است که سابقه زیادی در داشتن مواضع ضدایرانی دارد. بخصوص در یک سال اخیر مواضع ضدایرانی و تند این شبکه بیشتر شده است.

«صدای آمریکا» که رسانه رسمی وزارت خارجه آمریکا است، به بهانه خبر واکنش کویت به احتمال بسته شدن تنگه هرمز از سوی ایران، در صفحه اینستاگرام خود نقشه‌ای موهوم را منتشر کرد که در آن جزیره بوموسی (ابوموسی) جزء قلمرو کشور امارات در نظر گرفته شده است.

این رفتار بخش فارسی VOA با انتقاد بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد، تا جایی که «پوریا زراعتی» مجری شبکه من‌وتو در حساب توییترش به تغییر نقشه ایران توسط شبکه «صدای آمریکا» واکنش نشان داد، اما در کمال تعجب پس از چند دقیقه اقدام به حذف توییت خودش کرد و گویا از این اقدام خود پشیمان شد!

پس از آنکه در ماه‌های اخیر خبرهایی از ارتباط گروه‌های اپوزیسیون و حتی برخی شبکه‌های ضدانقلاب با سران برخی کشورهای عربی رسانه‌ای شد، اکنون رویکرد سیاسی شبکه‌هایی مانند صدای‌آمریکا و من‌وتو و افرادی همچون «پوریا زراعتی» که دارای افکاری در حمایت از رژیم پهلوی است، بیشتر جای تعجب دارد.

مخالفان نظام جمهوری اسلامی و حامیان رژیم پهلوی که روزی با واگذاری جزیره بحرین به بیگانه و رضایت دادن به جدایی آن از ایران، لکه ننگی در تاریخ کشورمان ایجاد کردند، آیا اکنون هم برای گرفتن منافع مادی بیشتر از شیوخ کشورهای منطقه بار دیگر راضی به جدایی بخش دیگری از خاک کشورمان شده‌اند؟ آیا بخشش بخشی از خاک ایران توسط حکومت مورد علاقه «پوریا زراعتی» و امثال او باعث پشیمان شدنش از این اعتراض به «صدای آمریکا» شده است؟!

در پایان تعداد از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی به این اقدام ضدایرانی صدای‌آمریکا آورده شده است:

 

انتهای متن/

شبکه «صدای آمریکا» رسانه‌ای دولتی است که سابقه زیادی در داشتن مواضع ضدایرانی دارد. بخصوص در یک سال اخیر مواضع ضدایرانی و تند این شبکه بیشتر شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme