https://telegram.me/empireoflies

واکنش چهره‎های اپوزیسیون به شهادت محسن حججی/ امیددانا: تو قهرمان منی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشهادت محسن حججی حتی روی برخی از چهره های اپوزیسیون نیز تاثیر گذارده است. بعد از علی علیزاده که توصیف عاشقانه ای برای او منتشر کرده است امید دانا از پان ایرانیست های مخالف رضا پهلوی در کلیپی صوتی به ستایش از او پرداخت.

در این کلیپ صوتی، امید دانا او را قهرمان خود خوانده و سلفی او را سلفی عزت. وی می گوید: « همه ما می رویم. اما مهم چگونه رفتن است/ چگونه زیستن است. چگونه اسطوره شدن است.»

امید دانا خطاب به شهید حججی با استفاده از ادبیات ایران زمین گفته است: «محسن حججی عزیز! مهم نیست درباره تو چه می گویند. مهم این است؛ تو اکنون کنار بابک ایستادی. تو امروز کنار سردار شروین هستی تو امروز تبدیل به مازیار می شوی. تو امروز تبدیل به غرور ما ایرانیان می شوی. اهورای ایران به همراهت.»

عطالله مهاجرانی از تحلیل گران سیاسی شبکه بی بی سی فارسی نیز در واکنش به شهادت محسن حججی چهره او هنگام اسارت را “استوار” و آرام” توصیف کرده و خدمت خانواده اش تسلیت گفت.

در پایان این پرسش را مطرح می کند که ” روشن تر و گویا تر و رساتر از نگاه محسن حججی؟”

در واکنش به شهادت محسن حججی بسیاری از رسانه های مخالف جمهوری اسلامی فقط به انتشار خبر پرداختند.

انتهای پیام/روباه نیوز

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد در مطلبی دیگر انتشار تصویر اسارت وی را باطل السحر آنانى خواند که کشور و ملت ایران را حامى تروریسم میدانند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme