https://telegram.me/empireoflies

واشنگتن دیوار بی اعتمادی را بالاتر برد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رییس جمهوری آمریکا دیروز سه شنبه در نامه ای به کنگره این کشور با تاکید بر اینکه روابط واشنگتن با تهران هنوز عادی نشده است، قانون حالت اضطراری در مورد ایران را تمدید کرد.

اوباما در این نامه به کنگره نوشت: عطف به بخش ۲۰۲(d) از قانون ملی حالت های اضطراری، یک حالت اضطراری بطور خودکار پایان می یابد مگر اینکه رئیس جمهوری ظرف مدت ۹۰ روز قبل از سالروز اعلام آن، در اعلانی در روزنامه رسمی و ارسال آن برای کنگره، تمدید آن حالت اضطراری را تمدید کند.

اوباما افزود: مطابق با این بند از قانون، من در اعلانی که برای چاپ در روزنامه رسمی ارسال کرده ام، اظهار می دارم که حالت اضطراری ملی در رابطه با ایران که با دستور اجرایی شماره ۱۲۱۷۰ در روز ۱۴ نوامبر ۱۹۷۹ اعلام شده بود، بعد از ۱۴ نوامبر ۲۰۱۵ نیز به قوت خود باقی است.

اوباما تاکید کرد: روابط ما با ایران هنوز به حالت عادی بازنگشته و روند اجرای توافقنامه ها با ایران که به تاریخ ۱۹ ژانویه ۱۹۸۱باز می گردد هنوز در جریان است. به همین دلیل ادامه حالت اضطراری ملی اعلام شده در دستور اجرایی ۱۲۱۷۰ را ضروری می دانم.

مقامات جمهوری اسلامی و ملت ایران طی روز های اخیر مواضع خود را مبنی بر اینکه دولتمردان آمریکایی قابل اعتمادنیستند و رویکردهای مداخله جویانه وخصمانه واشنگتن علیه کشورمان به پایان نرسیده است، سیاست های آمریکا را بافریاد های مرگ بر آمریکا پاسخ دادند.

سران آمریکایی نیک بدانند که ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز به برقراری روابط با آمریکا نمی اندیشد و همواره سیاست های واشنگتن را مداخله آشکار بر امور داخلی خود می داند.

انتهای پیام/میزان

دولتمردان آمریکا یکبار دیگر ارتفاع دیوار بی اعتمای ملت و دولت ایران را نسبت به واشنگتن بالاتر بردند و با ادعای تازه باراک اوباما مبنی بر اینکه شرایط روابط ایران و آمریکا عادی نشده است، نشان دادند که کاخ سفید قابل اعتماد نیست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme