https://telegram.me/empireoflies
شرم آور است وقتی شایان آریا از اعضاء ارشد حزب به یکی از سردمداران حزب مشروطه می گوید که برای ارسال پیام حزب به کشورهای مخالف نظام اسلامی به آن ممالک سفر کرده و یا با افرادی که از وابستگان این کشورها هستند در امریکا و اروپا ملاقات کرده است.

وابستگی خیانت بارحزب مشروطه و شایان آریا !+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای پس از انقلاب، احزاب و گروهک های چند نفره ای که اکثر اعضاء آنها امروز از سن بازنشستگی هم فراتر رفته­ اند و تقریباً یک پای بسیاری از آنها لب گور می باشد شکل گرفته­ اند؛ اینکه این افراد چه سابقه­ ای در ایران قبل از انقلاب داشته­ اند جای خود دارد، اما اینکه پس ار انقلاب چه مسیری را برای آینده سیاسی خود ترسیم کرده اند در نوع خود جالب توجه می­ باشد.

از جمله این افراد می توان به چهره هایی نظیر اعلم، زاهدی و حتی شخص رضا پهلوی اشاره نمود که مجموعه ی سلطنت طلبان را در امریکا و اروپا تشکیل می دهند.

حزب مشروطه نیز یکی از احزاب سلطنت طلب بود که به اصطلاح برای برقراری  آزادی و دمکراسی در ایران ایجاد شده بود و هم اینک نیز با همین شعار پوچ فعالیت می­ کند.

این دسته از اپوزیسیون اگر چه ظاهراً از نظر اهداف و سیاست های حزبی خود با منافقین تفاوتهای بسیاری دارند ولی در عمل همان کاری را کرده و می کنند که منافقین انجام داده اند. کارهایی که می توان همه آنها را در یک جمله اینگونه بیان نمود: خیانت به ایران اسلامی از طریق ارتباط با دشمنان قسم خورده کشورمان که به استقلال و تمامیت ارضی ایران چشمِ طمع دوخته­ اند.

در فیلمی که مشاهده می­ کنید گوشه­ ای از این خیانت که حزب مشروطه به آن افتخار می­ کند آمده است؛ به عنوان یک سند تاریخی که با زبان گردانندگان اصلی حزب مشروطه بیان می­ شود.

شرم آور است وقتی شایان آریا از اعضاء ارشد حزب به یکی از سردمداران حزب مشروطه می گوید که برای ارسال پیام حزب به کشورهای مخالف نظام اسلامی به آن ممالک سفر کرده و یا با افرادی که از وابستگان این کشورها هستند در امریکا و اروپا ملاقات کرده است ، او افتخار می کند به اینکه با سفیر اسرائیل دیدار کرده است و یا در جای دیگری اذعان می دارد که با ترکی الفیصل معروف، شاهزاده عربستانی دیدار داشته و با او در مورد ایران صحبت کرده است.

اما این آقایان که در حزب مشروطه برنامه دیدارهای این چنینی را ترتیب می­دهند، آیا هیچ با خود گفته­ اند که سفیر اسرائیل و یا شاهزاده خائن عرب در سخنان خود در مورد ایران چه اظهار نظرهایی کرده اند؟

آیا فقط در مورد سیاست های ایران در خاور­میانه بوده و به آن معترض بوده اند؟ یا اینکه از چشمِ طمعی که به ایران اسلامی و جزایر ۳ گانه  ما  در خلیج فارس دارند حرف زده­اند ؟

حزب مشروطه چه جواب قانع کننده ای در مقابل حرف های ترکی فیصل دارد؟

چگونه به مردم ایران زمین خواهد گفت فرستاده اش که با کسی دیدار کرده است که جزایر ۳ گانه­ ی ایران در خلیج همیشه فارس را متعلق به امارات می­داند و خلیج نیلگون فارس که درتمام سال های طولانی تاریخ ایران زمین و خاورمیانه، همیشه خلیج فارس بوده است را با نام جعلی خلیج عربی می­خواند. حزب مشروطه چگونه به مردم ایران توضیح خواهد داد که ایادی­اش با کسانی دیدار کرده­ اند که در نقشه هواپیمائی پروازهای خارجی شان خلیج مجعول عربی به جای خلیج فارس ثبت شده است ؟

ده­ ها مورد اعمال و رفتار دیگری وجود دارد که رضا پهلوی و احزاب حامی او نظیر حزب مشروطه مرتکب شده اند که هر کدام از آن ها می تواند نشان از وابستگی خفت بار آنها به قدرت های سیاسی پلید ومرتجع خصوصا اسرائیل و عربستان داشته که البته بنا بر جبر تاریخ جز خفت و خاری هیچ نتیجه ای برای آنها نداشته است..

جای تأسف است که اپوزیسیون در شکل های مختلف خود فقط به فکر تامین منافع کشورهایی هستند که استقلال ایران و تمامیت ارضی کشور را هدف قرار داده‌­اند. این که ارتباط با دشمنان قسم خورده مملکت چه افتخاری می­تواند داشته باشد مطلبی است که حزب مشروطه و سردمداران آن شاید از دیدگاه خود به این پرسش پاسخ دهند اما برای مردم ایران اسلامی قطع به یقین هیچ توضیحی نمی­تواند سازش با عربستان و اسرائیل را موجه نشان دهد. اسرائیلی که در نقشه بزرگ طراحی شده خود بخش­هایی از ایران را ضمیمه خاک خود می­خواهد و یا عربستان سعودی که ضمن حمایت از گروهک تروریست منافقین؛ به جزایر سه گانه ایرانی و خلیج همیشه فارس تعدی می نماید در هیچ قانون و قاموسی نمی­تواند نزد مردم ایران زمین پذیرفته شده و اعمال ضد ایرانی آنها تحت هیچ شرایطی مورد قبول مردم وطن ­پرست ایران اسلامی نمی ­باشد.

به نظر می­ رسد حزب مشروطه ایران نیز مانند منافقین دریافته است که در بین قلوب مردم مهربان و مسلمان ایرانی جایی نداشته و برای نیل به اهداف شوم خود نمی­تواند از سوی مردم ایران هیچ حمایتی را جلب نماید در نتیجه تنها راه ادامه حیات خود را در سر سپردگی به اجنبی­ هایی دیده است که کشور عزیزمان ایران همچون خاری چشمان آنها را کور کرده و خواب را نیز بر این چشمان نامحرم و ناپاک حرام نموه است. این خائنین باید بدانند که این ره به ترکستان است، به زباله دان تاریخ، به جایی که قبل از آنها مکان ابدی تاریخی برای خائنین بسیاری بوده است از رضا شاه و پسرش گرفته تا حزب توده، منافقین و …

مردم ایران ثابت کرده اند هرگز کسانی را که به دشمنان قسم خورده ایران زمین دل داده­ اند و برای آنها خوش رقصی می کنند نخواهند بخشید و با آنها به شدت هرچه تمام تر برخورد خواهند نمود همان گونه که حزب توده، منافقین و امثال آنها را به سزای اعمالشان رسانده اند سایر دشمنان انقلاب اسلامی و ایران عزیز را نیز به سرنوشت آنها دچار خواهند نمود.

دانلود

انتهای پیام/مبدیان

شرم آور است وقتی شایان آریا از اعضاء ارشد حزب به یکی از سردمداران حزب مشروطه می گوید که برای ارسال پیام حزب به کشورهای مخالف نظام اسلامی به آن ممالک سفر کرده و یا با افرادی که از وابستگان این کشورها هستند در امریکا و اروپا ملاقات کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme