https://telegram.me/empireoflies
امید دانا

هَمسترِ اپوزیسیون در فکر مهاجرت به آمریکا !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون نزدیک به جریان سلطنت‌طلبی است که در عاشورای سال ۸۸ یکی از اغتشاشگران اصلی بود که پس از شناسایی، دستگیر و راهی زندان شد. وی همچون دیگر عناصر ضدانقلاب در دادگاه پس از حوادث سال ۸۸، به لحنی ملتمسانه خود را فردی بی‌اطلاع معرفی کرد که به دلیل آشنایی نداشتن به هیچ‌یک از نامزدهای انتخابات ۸۸، به هیچ یک رای نداد و در واقع در انتخابات شرکت نکرد! به عبارت دیگر او در دادگاه هر کاری کرد تا مجازات خود را کاهش دهد.

پس از دادگاهی شدن، «امید دانا» به دلیل اقدام علیه امنیت ملی و توهین به مقدسات، ابتدا به اعدام و سپس به حبس محکوم شد. اما به دلیل همکاری با زندانبانان در عید فطر سال ۸۹ مورد رافت اسلامی و عفو رهبری قرار گرفت. خارج شدن «امید دانا» از زندان مساوی با رو آمدن چهره حقیقی او. وی مدتی بعد در یک ازواج صوری که با وجود تحریم از سوی اقوام، بر اساس آیین زرتشتی انجام شد، مقدمات فرار خود را محیا نمود و چند شب بعد از طریق مرزهای غرب کشور از ایران گریخت و ابتدا در ترکیه و سپس در ایتالیا و آلمان و نهایتا به سوئد رسید. این عنصر ضدانقلاب برای توجیه گرفتن پناهنگی از کشور سوئد، خود را فعال سیاسی و همجنسباز معرفی کرد تا فرایند کسب پناهندگی‌اش سریع‌تر انجام شود.

«امید دانا» از زمان حضور در سوئد برای آنکه واقعا خود را یک مخالف جدی جمهوری‌اسلامی نشان دهد و در واقع با برخی فعالیت‌های ضد نظام جمهوری‌اسلامی، مورد توجه اپوزیسیون خارج‌نشین بخصوص سلطنت‌طلب‌ها قرار گرفته و عقده‌های دوران کودکی‌اش را جبران کند، دست به اقدامات رادیکالی زد؛ به نحوی که حتی از عناصر اپوزیسیون تندرو در سوئد و دیگر کشورها هم ترجیه داده‌اند حداقل برای حفظ پرستیژ خود از این فرد دوری کنند.

این عنصر اپوزیسیون با آنکه در طول‌های حضورش در سوئد بارها با افراد مختلف به‌صورت مخفیانه گفت که امیدی به سرنگونی جمهوری‌اسلامی و مبارزه با افکار مردم ایران وجود ندارد، اما در چند سال اخیر به هر شیوه ممکن سعی کرده خود را یکی از مخالفان جدی جمهوری‌اسلامی نشان دهد و در این راه حتی در ماه‌های اخیر خود را رقیب جدی «ربع پهلوی» بر روی رهبری جریان سلطنت‌طلب دانسته و در راه تخریب «ربع پهلوی» هم کوتاهی نکرده است. البته این اقدام فرد مذکور، سبب شده از سوی بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون به عنوان مزدور جمهوری‌اسلامی شناخته شود که البته هر بار از سوی نامبرده رد شده است.

«امید دانا» که در ابتدای حضورش در سوئد، در یک مشروب‌فروشی در شهر استکهلم به عنوان گارسون مشغول به فعالیت بود، پس از حضور در چند تجمع عناصر ضدانقلاب، مورد توجه سرویس‌های جاسوسی بیگانه بخصوص رژیم صهیونیستی قرار گرفت و پس از مدتی فعالیت در یک موسسه فیلم‌سازی صهیونیستی در استکهلم، مقدمات ابتدایی تولید برنامه‌ای اینترنتی با عنوان «رو دست» را فراهم کرد.

دانا (بخوانید نادان) که در ابتدای حضورش در سوئد با چشم‌داشت به دختر «ربع پهلوی»، خیال وصلت با خاندان پهلوی و کسب ثروت و شهرت را در سر می‌پروراند، پس از مدتی که متوجه شد امیدی به این ازدواج نیست تغییر موضعِ ۱۸۰ درجه داد.

وی در برنامه و اینترنتی خود با حمله به برخی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون و حتی «ربع پهلوی» در جهت تضعیف آنها و تایید اصالت خود در مقابله با جمهوری‌اسلامی تلاش کرده و در روزگاری که همه حکومت‌های پادشاهی یکی پس از دیگری در حال فروپاشی و سرنگونی هستند، «امید دانا» به همراه جمعی از هم‌پالگی‌هایش در فکر تجدید بنای نظام پادشاهی همچون کوروش و داریوش در ایران هستند!!

حال در روزهایی که قوانین مهاجرتی دولت جدید آمریکا، سروصدای زیادی به پا کرده، «امید دانا» با نهادهای امنیتی سوئد و از طریق آنان با سرویس‌های امنیتی آمریکایی ارتباط گرفته و سودای مهاجرت به آمریکا را در سر می‌پروراند. وی دیروز در صفحه فیسبوکش نوشت: “… امروز با یک نهاد امنیتی در سوئد (نمیتوانم نامش را بیاورم) در ارتباط با تهدیدهای جانی که از سوی دشمنان ایران می‌شوم، جلسه‌ای داشتم … بخش زیادی از تهدیدهایی که شده‌ام را در یک سی‌دی تحویل دادم و به من قول دادند روند قانونی برخورد با تهدید کنندگان بزودی آغاز شود … دنیای تهدید کردن به اتمام رسیده و مطمئنم بلاخره چماقداران ایرانستیز که تحمل فعالیتها و برنامه‌هایم را ندارند و با تهدید به مرگم میخواهند صدایم را خاموش کنند، بزودی متحمل هزینه‌های قانونی خواهند شد تا یاد بگیرند دوران خاموش کردن صدای روشنگران به پایان رسیده …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

به نظر می‌رسید «امید شریفی دانا» (معروف به همستر از سوی برخی از مخالفانش) با در دست داشتن یک سی‌دی که در آن احتمالا مطالب منتشر شده سایت «امپراتوری دروغ» و سایت‌های مشابه است، از سویی می‌خواهد فعالیت خود علیه جمهوری‌اسلامی را به سرویس‌های جاسوسی غربی اثبات کند در واقع گزارش کار دهد و از سویی دیگر شرایط لازم برای تمدید اقامت خود در سوئد یا مهاجرت به آمریکا را فراهم کند. به عبارت دیگر، «امید دانا» مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون، یا در پی آن است تا دسترنج حاصل از خوش‌خدمتی خود به سرویس‌های امنیتی و جاسوسی اروپایی و آمریکایی را بگیرد و یا اینکه با فعال نشان دادن خود علیه جمهوری‌اسلامی، مقدمات مهاجرتش به امریکا را فراهم کند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون نزدیک به جریان سلطنت‌طلبی است که در عاشورای سال ۸۸ یکی از اغتشاشگران اصلی بود که پس از شناسایی، دستگیر و راهی زندان شد. وی همچون دیگر عناصر ضدانقلاب در دادگاه پس از حوادث سال ۸۸، به لحنی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme