https://telegram.me/empireoflies

هواداران خیالی، ماسک و تنهایی نوریزاد در پارک نیاوران

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، درجریان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال۸۸ و به راه افتادن موج فتنه، بسیاری از افراد مورد اعتماد نظام به یک باره رنگ عوض کردند و حقیقت پلیدشان را نمایان کردند. این درحالی است که برخی از افراد که تا پیش از فتنه، خود را فدایی نظام و انقلاب و دشمن شماره یک غرب و آمریکا می‌دانستند، به یک باره تبدیل شدند به سخنگوی تمام و کمال آرمان‌های آمریکایی و مروج سیاست‌های شیطان بزرگ در “منطقه” و با آن که تا شب قبل لابه لای حرف‌های شان، “مام وطن” را تنها نام مناسب برای نام بردن از ایران می‌دانستند، به یک بار همچون خبرنگاران بی.بی.سی و سی.ان.ان تبدیل شدند به کارشناس مسائل “خاورمیانه” و “منطقه”!

محمد نوری زاد، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و روزنامه‌نگار و از نویسندگان سابق روزنامه کیهان یکی از این افراد بود که درجریان فتنه، شخصیت حقیقی سیاسی اش را آشکار کرد و با نوشتن نامه‌های بی شرمانه به رهبر انقلاب و … به خیال خود در پی به وجود آوردن مشکل برای نظام بود.

هواداران خیالی، نوری‌زاد را با ماسک آلودگی هوا تنها گذاشتند

همزمان با ۱۵ خرداد سال جاری روز محیط زیست محمد نوری‌زاد ۳ روز زودتر در سایت خود با فراخوانی در اعتراض به آلودگی هوا زمان و مکان خاصی را به دوستان و هواداران خیالی خود اعلام می‌کند تا در این تجمع حضور پیدا کنند.

نوری‌زاد در این فراخوان از هواداران خیالی خود خواست که با ماسکی بر صورت در اقدام مبارزه با آلودگی هوا حضور یابند که به قول خودش در “پنجشنبه در راه” فقط تعداد کمی از هواداران در این روز حضور داشتند.

وی در روز ۱۵ خرداد با انتشار مطلبی در سایت نوشت:

من امروز از ساعت شش بعد از ظهر، در پارک نیاوران هستم با ماسکی بر دهان!

واکنش‌های کاربران نوری‌زاد به خوبی خود نشان‌دهنده عدم مقبولیت وی از سوی مردم است:

محمد نوری‌زاد

نوری‌زاد که ساعت‌ها در انتظار مردم بود تا به او بپیوندند در غروب پنجشنبه پس از آنکه مردم آب پاکی اعتراض را بر روی ریختند دست از پا درازتر به خانه مجلل خود در شمال شهر تهران بازگشت. جالب آنکه با اینهمه نوریزاد از رو نرفته و همچنان توهم داشتن چند هزار هوادار را در ذهن خود می‌پروراند حال آنکه تاکنون دیده نشده تعداد افرادی که در آن واحد گرد او تجمع کرده اند بیشتر از انگشتان دو دست باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme