https://telegram.me/empireoflies

هم صدایی فمینیست های داخلی با جاسوسان MI6

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:داریوش سجادی مشاور سابق کروبی که این روز ها در آریزونای آمریکا گذران عمر می کند در مطلبی نوشته :”بعد از پیشنهاد دختران هاشمی (فائزه و فاطمه) مبنی بر تخصیص سهمیه ۳۰ درصدی برای زنان در مجلس شورای اسلامی معاون رئیس جمهور خانم «شهیندخت مولاوردی» نیز به این کمپین پیوسته و خواهان سهمیه برای زنان در مجلس شده اند!
من نمی فهم ام! مگر مجلس «حمام عمومی» است که زنانه ـ مردانه اش کرده اند و برای زنان و سهم شان در مجلس جنبش مطالبه گری و سهمیه خواهی راه انداخته اند!؟
مجلس در تمام دنیا مرکز تجمع متخصصینی است که نمایندگان بدون توجه به جنسیت و تنها به اعتبار «شأن» تخصصی خود و به اقتفای رای اعتماد شهروندان وارد پارلمان می شوند.
خانم های مذکوره اگر اقبالی به زنان در انتخابات نمی بینند این بازگشتی به جنسیت ایشان ندارد.
مگر سال ۷۴ که خانم فائزه هاشمی با رای بالائی وارد مجلس پنجم شد با خانم فائزه هاشمی که سال ۷۸ با عدم اقبال مردم محروم از ورود به مجلس ششم شد از حیث جنسیت تفاوتی کرده بود؟
نه اقبال ۷۴ به ایشان و نه ادبار ۷۸ از ایشان کمترین ربطی به جنسیت ایشان نداشت و شهروندان در ۷۴ ایشان را به اعتبار توانمندی محتمل در تقبل مسئولیت نمایندگی بر تارک آرای خود روانه مجلس کردند و در ۷۸ نیز به اعتبار پرونده غیر قابل دفاع ایشان در مجلس قبلی از ورود مشارالیها به مجلس احتراز کردند!
سهمیه خواهی برای زنان در مجلس نوعی رانت جوئی بیرون از قاعده است. بانوان و «ایضاً آقایان» برای ورود به مجلس بجای «رانت جنسی» باید تخصص ها و صلاحیت های مورد نیاز را احصاء نمایند.”

لازم به ذکر است از چندی پیش خط خبری تحلیلی در رسانه های غربی بنا شده که قصد دارد مسائل زنان را بر خلاف معمول برجسته تر از مسائل دیگر جلوه دهد و این گونه وانمود کند که در جوامعی مثل ایران همواره به زنان ظلم شده و حتی زنانی که در سیاست حضور دارند حتی حق هم نوعان خود را به خوبی نشناخته و نماینده تمامی زنان سرزمین خود نیستند بنا براین کمپینی راه اندازی نمودند به نام «۵۰ زن برابری طلب به مجلس بفرستیم» تا با این کمپین اهداف پشت پرده خود را بهتر بتوانند عملیلتی کنند . در میان موسسان این کمپین شخصی به نام “با ژیلا موحد شریعت پناهی”وجود دارد که در رسانه های خارجی به عنوان قرآن پژوه در حوزه زنان از وی نام برده می شود .وی که به طور هم زمان در شبکه بی بی سی فارسی و صدای آمریکا و داخل ایران حضور دارد اخیرا در جلسات این کمپین شرکت کرده و از موسسان آن به شمار می آید .

ژیلا

شریعت پناهی یک هفته بعد از حضور در برنامه “پرگار” بی بی سی؛ در جلسه کمپین در تهران و نمایشگاه مطبوعات حاضر می شود

لازم به ذکر است وی اولین زنی است که در اعتراض به حجاب اجباری بعد از انقلاب از سمت خود در سازمان انرژی هسته استعفا داد .

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme