https://telegram.me/empireoflies

هم دستی دلقک اپوزیسیون با تروریست‎ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سید محمد حسینی دلقک فراری که برای خودش در آمریکا رادیوی اینترنتی تاسیس کرده این روزها به واسطه دلقک بازی‎های طرفداران جاهلش در ایران به عرصه رسانه وارد شده و اندکی هم توجه برخی از جوانان را جلب کرده ولی ناگفته نماند که وی هیچ چیز در چنطه ندارد که بتواند موجی را در سطح اجتماعی در جامعه ایجاد نماید.

او در سال ۱۳۹۴ در رادیو پستو یک برنامه درس گفتار به نام ری استارت (به معنای آغاز دوباره) را تولید کرد که شامل مباحث فلسفی و عرفانی بود با دستمایه‌ای طنز و کمدی ارائه می‌شد. گفته شده که درب مسجد جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چند جوان که تحت تاثیر  این گروه  هستند آتش زده شده.

به گفته این دلقک فراری ری استارت؛ قدرتمندترین و بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین اپوزوسیون ضد جمهوری اسلامی ایران است!!!! اما علت توسعه یافتن «ری استارت» چیست؟ تبلیغات دومینویی هواداران ری استارت در فضای مجازی مثلا در مترو‌ها و ارسال ایمیل‌های انبوه و معرفی برنامه «ری استارت» به همراه فایل‌های صوتی جهت جذب مخاطب و معرفی کانال تلگرام این برنامه، ادغام سه حوزه علمی و ساختن برنامه‌ای کمدی، سیاسی، عرفانی، از واقعیت‌هایی می‌گوید که مردم آن را تجربه کرده اند، خواهان اصلاحات در جامعه می‌باشد!

گروه «ری استارت» هدف خود را ساختن امپراطوری تصوف می‌داند و معتقد به حکومت انسان کامل بر مردم است و مدعی است احکام شرعی از جانب روحانیون معتبر نیست و صدور احکام، وظیفه انسان کامل است. فقیه یعنی انسان کامل نه تقلیدپذیر. این گروه معتقد است که کعبه به ایران تعلق دارد نه عربستان و تمام حجاج حجشان باطل است جز تعداد اندکی! و زیارت قبور در شیعه و عزاداری‌ها و…به دلیل باور به انسان کامل در تصوف است و…!

این خزعبلات در حالی از طرف این دلقک سابقا مجری مطرح می شود که وی چند سال پیش دیداری با یکی از نمایندگان کنگره داشته که در آن به گفته خودش برنامه ریزی هایی را برای تجزیه ایران در آن انجام داده و مورد حمایت شدید این عضو کنگره آمریکا که دائما در نشست های منافقین حضور دارد قرار گرفته است.

دینا روهراباکر رئیس زیر کمیته اروپا و آسیا در کنگره آمریکا است که در نشست های منافقین اظهارات خصمانه ای را بر علیه نظام اسلامی بر زبان می آورد و در واقع حامی برنامه های براندازی سخت در کنگره آمریکا است.

به نظر می رسد برنامه هایی که محمد حسینی با طرح ریزی های آن در مواقع مختلف در صدد است خود را در عرصه های رسانه ای بالا بکشد از این جا نشات می گیرد که هدف اصلی این دلقک های سیاسی در واقع تجزیه ایران و تبدیل آن به ایرانستان است و از آن جایی که با این نماینده کنگره ارتباط کاری دارد بعید نیست در پس پرده با منافقین و تروریست های داخلی و خارجی ارتباط هایی هم داشته باشد چرا که جنس تحرکات حامیان و طرفدارانشان در چند عملیان کوچک مثل حملات تروریستی است و در آینده پیوند این تروریست ها با یکدیگر بیشتر روشن خواهد شد.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme