https://telegram.me/empireoflies

هم‌نوایی «ربع پهلوی» با مقامات آمریکایی: ایران عامل گسترش تروریست است!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچند روز پیش (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶) طی دو اقدام تروریستی همزمان توسط عناصر تروریستی در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی، ۱۷ نفر از هم‌وطنانمان به شهادت رسیده و ده‌ها نفر مجروح شدند.

این اقدام تروریستی که توسط عناصر گروهک تروریستی داعش و با حمایت سرویس‌های امنیتی دشمنان ملت ایران انجام شد، بازتاب بسیاری در رسانه‌های بیگانه داشت و بیگانگان برای تکمیل سناریوی داعشی‌ها، کوشیدند تا امنیت کشورمان را زیرسوال برده و ایران را ناامن جلوه دهند.

در این میان، برخی از عناصر اپوزیسیون برای آنکه بیش از این بر بی‌آبرویی خود نیفزایند و گذشته سیاه خود را تطهیر نمایند، با انتشار بیانیه‌هایی، حملات تروریستی اخیر در تهران را محکوم کردند. «ربع پهلوی» یکی از این افراد بود که با انتشار بیانیه‌ای از طرف «شورای ملی ایران»، با آنکه به ظاهر ابراز همدردی کرد، اما بلافاصله از فرصت سوءاستفاده نمود و جمهوری‌اسلامی را عامل وقوع این جنایات تروریستی معرفی کرد.

این فعال ضدانقلاب و دیگر عناصر اپوزیسیون که تاکنون هیچگاه از امنیت بالا در کشور سخن نگفته‌اند، سریعا پس از انجام اقدامات تروریستی اخیر در تهران، در بیانیه‌های خود جمهوری‌اسلامی را متهم کردند.

«ربع پهلوی» در بیانیه خود، همچون همیشه به حمایت از سیاست‌های رژیم آل‌سعود پرداخت تا ارتباطش با شاهزاده‌های سعودی بیشتر مشخص شود و در کمال وقاحت جمهوری‌اسلامی را عامل «ناآرامی» ، «تنش» و «بحران» در منطقه خاورمیانه دانست و در این زمینه اشاره‌ای به جنایات رژیم سعودی نکرد.

آخرین بازمانده خاندان پهلوی، بدون نام بردن از آمریکا ، رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب منطقه، جمهوری اسلامی را به ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی متهم کرد و با تکرار ادعاهای رئیس جمهور آمریکا، ایران را تولید کننده تروریست در جهان نامید و از کشورهای بیگانه خواست که در راه مبارزه با جمهوری اسلامی از عناصر اپوزیسیون حمایت کنند. «ربع پهلوی» در ماه‌های گذشته هم طی چند مصاحبه و بیانیه، از دولت‌های بیگانه برای کمک به او برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی، درخواست کمک کرده بود تا سرسپردگی و مزدوری خود برای دشمنان ایران اسلامی را بیش از پیش هویدا سازد.

نکته جالب آنجاست که «ربع پهلوی» به عنوان میراث‌خوار رژیم پهلوی و «مریم رجوی» به‌عنوان سرکرده گروهک تروریستی منافقین که دست هر یک به خون هزاران ایرانی بی‌گناه آلوده است، در بیانیه‌هایی اقدامات تروریستی اخیر در تهران را محکوم کردند و رسانه‌های بیگانه هم به‌طور گسترده بیانیه‌های آنها را پوشش و سعی کردند از آنان چهره‌ای ضدخشونت نمایش دهند.

البته «ربع پهلوی» و دیگر عناصر اپوزیسیون که اکنون در ظاهر اقداماا اخیر داعشی‌ها در ایران را محکوم می‌کنند، تاکنون هیچ‌گاه نگفته‌اند که چرا در پیمان و مورد حمایت رژیم سعودی هستند که یکی از مهمترین حامیان گروه‌های تروریستی در منطقه مانند داعش است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶) طی دو اقدام تروریستی همزمان توسط عناصر تروریستی در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی، ۱۷ نفر از هم‌وطنانمان به شهادت رسیده و ده‌ها نفر مجروح شدند. این اقدام تروریستی که توسط عناصر گروهک تروریستی داعش و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme