https://telegram.me/empireoflies
«سعید شمیرانی»

همکار «هخا»: اگر رضاشاه زنده بود از من تقدیر می‌کرد و از ربع انتقاد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که دیگر کسی ارزشی برای «ربع پهلوی» قائل نیست و بسیاری از حامیان دیروزش با صدور بیانیه‌هایی از اعمال و رفتار او اعلام برائت می‌کنند، برخی از چهره‌های نوظهور در بین سلطنت‌طلبان، به عنوان رقیب جدی شاهزاده ورشکسته پهلوی مطرح شده‌اند.

یکی از رقبای سیاسی «ربع پهلوی» که در ماه‌های اخیر انتقادات بسیاری به او داشته، «سعید شمیرانی» مجری اخراجی شبکه لس‌آنجلسی «ایران آریایی» است. او پس از اعلام مبارزه سیاسی با جمهوری‌اسلامی، به‌طور ناگهانی از شبکه مذکور اخراج شد. به گفته خود شمیرانی و برخی دیگر از عناصر اپوزیسیون، او با فشار اطرافیان «ربع پهلوی» اخراج شده، چون اطرافیان شازده پهلوی شمیرانی را یه رقیب سیاسی برای تنها بازمانده خاندان پهلوی می‌دانستند.

حال در شرایطی که بسیاری از چهره‌های سلطنت‌طلب در روزهای افول «ربع پهلوی» در پی قدرت‌طلبی و یارگیری از بین سلطنت‌طلبان و حامیان رژیم پهلوی هستند، «شهرام همایون» هم که یکی از این افراد است و به‌طور مکارانه در سالهای اخیر در پی تضعیف «ربع پهلوی» و بالاکشیدن خود بوده، در یکی از برنامه‌هایش از «سعید شمیرانی» دعوت کرد تا با در دادن تریبون به او، بار دیگر به «ربع پهلوی» حمله شود.

در برنامه مذکور، «سعید شمیرانی» ضمن اشاره به زندگی‌نامه خود، با بیان اینکه ۲۸ سال است که هیچ یک از اعضای خانواده خود را ندیده، گفت که یک بار در آمریکا ازدواج کرد، اما به دلیل فعالیت‌های سیاسی طلاق گرفت.

ی

شمیرانی که سابقه همکاری با هخا (اهوراپیروز خالقی یزدی سلطنت‌طلب متوهمی که در سال ۸۳ با ۵۰ هواپیما می‌خواست به ایران بیاید و در توهمش ایران را آزاد کرده و حکومت هخامنشی را دوباره پایه‌گذاری کند) را در پرونده دارد، از مردم ایران خواست از او حمایت کنند و گفت: “اگر از من حمایت کنید و به سخنم گوش دهید، کاری می‌کنم تا جلوی آمریکا، روسیه، اروپا، چین و اسرائیل باستیم و کشورمان را پس بگیریم!” این سلطنت‌طلب اخراجی مدعی‌ست که جمهوری اسلامی توسط آمریکا، روسیه، اروپا، چین و اسرائیل ایجاد شده و حمایت می‌شود!!

«سعید شمیرانی» با بیان اینکه اکنون خودش را واجد شرایط‌ترین شخص در بین اپوزیسیون برای رهبری مبارزه با جمهوری‌اسلامی می‌داند، از «ربع پهلوی» انتقاد نمود و گفت: “از جناب شاهزاده می‌خواهم که از شورایی که برایشان درست کردند (شورای ملی ایران) استعفا بدهند. من با کسی کار نمی‌کنم، فقط جلو می‌روم به عنوان لیدر و از دیگران می‌خواهم از من حمایت کنند … شاهزاده باید به حرف‌های من گوش کند …”

شمیرانی در ادامه سخنانش در پاسخ به همایون که گفت بر اساس قانون مشروطه پادشاه باید حتماً وراثتی باشد و می‌تواند توسط مجلس ملی انتخاب شود (برخلاف عملکرد رژیم پهلوی)، با لحنی تند و پرخاشگرانه تصریح کرد: “اگر لازم باشد پس از رسیدن به قدرت حتی قانون اساسی مشروطه را هم عوض می‌کنم. اگر رضاشاه امروز زنده بود از من تقدیر می‌کرد و از شاهزاده (ربع پهلوی) انتقاد …”

وی که با تشویق تعداد معدود طرفدارانِ دیوانه‌اش برای شعارنویسی بر روی اسکناس‌ها (به عنوان سرمایه ملی) و دیوارنویسی روی دیوار منازل مردم در توهم جمع‌آوری طرفدار است، خود را به عنوان منجی مردم ایران معرفی کرد و گفته که در صورت به‌قدرت رسیدن در ایران طی ۵ سال کاری می‌کند که هیچ فقیری در ایران نباشد!!

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که دیگر کسی ارزشی برای «ربع پهلوی» قائل نیست و بسیاری از حامیان دیروزش با صدور بیانیه‌هایی از اعمال و رفتار او اعلام برائت می‌کنند، برخی از چهره‌های نوظهور در بین سلطنت‌طلبان، به عنوان رقیب جدی شاهزاده ورشکسته پهلوی مطرح شده‌اند. یکی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme