https://telegram.me/empireoflies

همکاری علی نژاد با قاتلین ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  همانطور که پیش از این پیش بینی نموده بودیم پروژه شکست خورده آزادی های یواشکی به مدیریت مسیح علی نژاد که اکنون در آمریکا پیگیری می شود با فرارسیدن فصل گرما و ورود به سومین سال از شروع این پروژه این بار قصد دارد جغرافیای اقدامات ضد ایرانی را گسترده تر کند و ظاهرا می خواهد یک بار دیگر از آمریکا به اروپا کوچ کند.

مسیح علی نژاد  قصد دارد پروژه آزادی یواشکی در حجاب را هر بار در کشوری برپا نماید.بعد از شکست و بی توجهی ، بی اثر بودن این تور در بی بی سی و صدای آمریکا این بار مسیح تور خود را در آلمان پهن نموده است، تا بتواند امورات روزانه خود را بگذراند.

این بار هم در اقدامی تأمل برانگیز این فرد به خدمت نشریه آلمانی درآمده و با تشویق و تبلیغ برای مخاطبان آنها را علاقه مند به فرستادن عکس های شخصی خود برای این نشریه آلمانی می نماید.

مسیح

دعوت علی نژاد از زنان ایرانی برای فرستادن عکس برای نشریه آلمانی

مسیح علی­نژاد به دلیل ناکامی در زندگی شخصی و برخورداری از عقده­های روانی خود که حاصل از فعالیت­های ناموفق در اغلب زمینه­ها است، تمایل درونی شدیدی به فمینیسم دارد و بارها در مصاحبه­های گوناگون بر این عقیده پافشاری کرده است. وی که سابقا به وضوع رفتار زنان ایرانی در برابر شرب خمر را مورد تمسخر قرار میداد  و مدعی بود با خوردن نجاسات به فرهنگ و تمدن غرب نزدیکتر خواهد شد هفته پیش در برنامه تبلت از صدای آمریکا خواستار آزادی ارتباط جنسی زنان ایرانی با یکدیگر شد و از این تریبون خطاب به ملت ایران گفت که هر شخصی حق دارد که شریک جنسی خود را خودش انتخاب کند و باید این امر هم مانند حجاب اختیاری شود.


آزادی های یواشکی

لازم به یاد آوریست که علی نژاد سال ها پیش به دلیل مسائل اخلاقی شوهرش که به روابط نامشروع با زنان متعدد رسیده بود از وی جدا شد و در حال حاضر همسرش در آلمان زندگی میکند البته فرزند مشترکشان نیز بیشتر ایام در نزد پدر خود زندگی میکند برخی از مخاطبین علی نژاد بر این باوراند که وی قصد دارد به این بهانه دوباره نزد همسر سابق خود برگردد یا نزدیکتر به تنها فرزندش باشد.یکی دیگر از دلایل رفتن وی به آلمان می تواند روابط سرد وی با شوهر جدیدش باشد زیرا کامبیز فروهر شوهر دوم علی نژاد نیز حاضر نیست تنها فرزندش را که با وی زندگی می کند را نزد مادرش بفرستد .

کامبیز

فرزند کامبیز فروهر که باعث سرد شدن روابط وی با علی نژاد شده است

همه این دلایل باعث شده که علی نژاد رنج سفر به آلمان را بپذیرد و ادامه زندگی و خیانتهای خود به ملت ایران را از آنجا پی گیری کند و در اقدامی نادر با همکاری دولتی که سال ها تامین کننده سلاح های شیمیایی رژیم صدام در جنگ تحمیلی بود این بار به جنگ فرهنگی با ملت ایران بیاید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme