https://telegram.me/empireoflies

همکاری خارج از چهارچوب اینستاگرام و فیس بوک با علی‎نژاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده.

علی نژاد بارها به سرگذشت اسفبار خود در ایران اشاره کرده است. از آنجایی که وی هر گاه احساس می کند که در پروژه های ضد فرهنگی خود با رکود مواجه شده دست به یک انتحار اخلاقی که ریشه در واقعیت زندگی خودش دارد می زند تا اندکی برای مخاطبانش جلب توجه کند چندی پیش بعد از این که اعتراف کرده بود در کودکی در ایران در روستای محل تولدش به وی تجاوز شده بود ،با انتشار عکس هایی از دوران جوانی اش در ایران که نشان دهنده این بود که وی از زنانگی اش ناراضی است نوشت که در دورانی که در ایران زندگی می کرده هم روابط ویژه با مردان داشته و در ادامه این اظهارات رسما گفت که رابطه نامشروع داشته است.

البته همه اینها دلیلی بر خائن بودن وی نمی شود چرا که این اتفاقات در زندگی افراد لاابالی مثل وی امری عادی تلقی شده و ممکن است افرادی این خصوصیات را داشته باشند ولی حداقل خائن و وطن فروش نباشند و دست در دست تحریم کنندگان ملت ایران نداشته باشند.

علی نژاد از سال ۹۳ که به آمریکا مهاجرت کرد رسما با دولت آمریکا برای پیشبرد پروژه های حیازدایی همکاری کرده و چندی پیش هم دولت آمریکا مبالغ کلانی را که به وی در طول سه سال پرداخت کرده بود را افشا کرد و آبرویی برای وی باقی نگذاشت. این مبالغ کلان جدا از همکاری های فنی شبکه هایی مثل فیس بوک و اینستاگرام است چرا که خود عی نژاد بارها از دیدار خود با مدیران این دو شبکه گفته و ادعا کرده که این شبکه ها با وی همکاری گسترده ای دارند مثلا در اوایل کار کمپین آزادی های یواشکی تصاویر خصوصی زنان ایرانی در پیج وی منتشر می شد که نشان دهنده همکاری فیس بوک برای دادن اطلاعات کاربران این شبکه به علی نژاد است.

وی اخیرا هم در صفحه اینستاگرام  خود ادعا کرده با مدیر اینستاگرام و شرکت تابعه آن فیس بوک ارتباطات عمیقی دارد و هیچ گاه صفحه اینستاگرامش با وجود تخطی از قوانین این شبکه ریپورت یا به اصطلاح بسته نخواهد شد.

لازم به یادآوریست وی بارها در صفحات اینستا و فیس بوک اش از کودکان خردسال به بهانه آزادی و حجاب اختیاری سوء استفاده جنسی کرده و خانواده ها را به عریان تر کردن کودکانشان که نهایتا به ترویج کودک آزاری و تجاوز جنسی منجر می شود تشویق نموده است. حتی سال گذشته که در ایران  چند دختر خردسال مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند اعتراضات زیادی را بر علیه وی  در فضای مجازی راه اندازی شد که نشان دهنده این بود که افکار عمومی این اتفاقات را نتیجه کمپین های وی و تبلیغ عریان شدن دختران و زنان توسط وی میدانند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme