https://telegram.me/empireoflies

همنشینی با آیت الله منتظری و هم آغوشی با لوس آنجلسی ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال های گذشته افرادی از ایران به رسانه های غربی پناهنده شده اند و روزانه بر علیه ملت ایران توطئه چینی میکنند. بازخوانی سابقه این افراد در داخل ایران نکته جالبی را به اذهان متبادر می کند. یکی از مواردی که باید در خصوص این افراد بررسی شود این است که ببینیم این افراد در داخل ایران با چه کسانی هم نشین بوده اند یا دانسته های خود را در چه نزد چه اساتیدی تلمذ کرده اند.

یک از این اساتید که در سال های طولانی عمر خود شاگردانی تربیت کرده و به خصوص در اواخر عمر خود به دلیل ساده لوحی بیش از حد نتوانست عاقبت به خیر شود مرحوم آیت الله منتظری بود که با اینکه زمانی قائم مقامی رهبری را بر عهده داشتند ولی در اواخر عمر خود بر علیه اعتقادات اولیه خود موضع گرفتند و شاگردانش هم به همین منوال بر علیه نظام مقدس اسلامی شوریدند تا این که هم اکنون در ینگه دنیا به توطئه چینی بر علیه نظام مقدس اسلامی مشغولند.

یکی از این شاگردان منحرف آیت الله که در خارج از کشور برای رسانه‌های ضدانقلاب به تولید محتوا می‌پردازد، محمدجواد اکبرین است. اکبرین تحصیلات حوزوی خود را در سال ۱۳۶۷در حوزه علمیه روحیه بابل آغاز کرده و براى تکمیل سطوح عالی و خارج فقه به قم مهاجرت کرد. وی در کسوت روحانی، خود را شاگرد آیت‌الله منتظری معرفی می‌کرد.

 او پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۷۶) و حمایت از جریان دوم خرداد، روزنامه‌نگاری را آغاز کرد و به نوشتن یادداشت برای روزنامه سلام، صبح امروز، فتح، بیان و بهار پرداخت.

اکبرین از حامیان «کمپین یک‌میلیون امضا برای برابری» برای لغو قوانین اسلامی می‌باشد. اکبرین که در چند سال گذشته در فرانسه ساکن است در مقالاتی که به اسم دین‌پژوهشی ارائه می‌کند به اصول اسلام حمله می‌کند.

نکته جالب اینکه رسانه معاند آمدنیوز که داعیه حمایت از اصلاح‌طلبان را دارد، ازجمله بازنشر کنندگان نوشته‌های سراسر توهین اکبرین به اسلام و علما است. وی ازجمله روزنامه‌نگارانی بود که در اردیبهشت ۱۳۷۹به دلیل توهین به مقدسات اسلامی محاکمه و به یک‌سال زندان محکوم شد.

اکبرین در سال ۱۳۸۶نیز به دلیل درج مقالاتی در روزنامه اینترنتی روز هنگام بازگشت از خارج کشور بازداشت شد. وی در حال حاضر جیره‌خوار بی‌بی‌سی، رسانه‌های معاند عربی زبان و بنگاه‌های سخن‌پراکنی غربی است. یکی از دوستانش می گوید وی آنقدر افراط در کار ها داشت که پی از مدت زمانی از حوزه علمیه هم اخراج شد و نهایتا قبل از رفتن از ایران به جایی رسیده بود که عملا با ولایت فقیه مخالفت می کرد. یکی دیگر از خاطرات وی در ایران به نقل از دوستانش این بود که اکبرین روحانی یک جمع از جوانان دختر و پسر در یک اردوی فرهنگی در دوران دوم خرداد بود که در پایان آن اردو چند جوان درباره دستاوردهای آن همایش می گفتند برای دستاورد این همایش باید یک  زایشگاه و یک کودکستان هم بسازند!!! که اکبرین هم با خنده این اتفاقات را تائید می کرد.

یکی دیگر از شاگردان منحرف آیت الله منتظری محسن کدیور است. محسن کدیور متولد ۱۸ خرداد ۱۳۳۸ در فسا و دانش‌آموخته برق و الکترونیک از دانشگاه شیراز بوده که پس از انقلاب برای تحصیلات دینی وارد حوزه علمیه قم می‌شود.  کدیور همچنین در دانشگاه و در رشته فلسفه و کلام اسلامی تحصیل و به اخذ مدرک دکتری از دانشگاه تربیت مدرس در سال ۱۳۷۸ نائل آمد.

وی که امیدوار بود در زمره شاگردان منتظری و پس از رسیدن نامبرده به رهبری به مقامات عالی نائل شود با عزل منتظری توسط امام در این هدف ناکام مانده و به تدریج مواضع خود علیه اسلام و انقلاب را علنی ساخت.کدیور در سال ۷۷ به دلیل تحریک دانشجویان برای اغتشاش و نفی اسلامیت نظام به اتهام فعالیت تبلیغی و نشر اکاذیب به حکم دادگاه ویژه روحانیت ۱۸ ماه زندانی گردید.

وی از سال ۷۰ به مدت ۸ سال معاونت اندیشه اسلامی مرکز تحقیقات استراتژیک را عهده‌دار بوده است. کدیور پس از خرداد ۸۴ از کشور خارج و به مواضع ضد دین و انقلابی خود شدت بخشید. مرور مواضع و رفتارهای کدیور دقیقاً نشان دهنده جریانی است که از ابتدای انقلاب تنها با هدف دستیابی به قدرت و مصادر اصلی و تصمیم‌گیرنده کلان در کشور تلاش کرد خود را به کانون‌های احتمالی قدرت در آینده نزدیک کند.

حضور کدیور در زمره شاگردان منتظری و عدم مخالفت وی با ولایت فقیه در دهه ۶۰ و شروع این مخالفت‌ها با عزل منتظری و شدت یافتن آن با آغاز زعامت آیت‌الله خامنه‌ای را باید در این جهت ارزیابی کرد.وی که تا چند سال پیش در ایران زندگی می کرد و در بهبوهه فتنه ۸۸ از آن طرف آبها شورش های خیابانی را مدیریت می کرد و خود را همواره به آرمان های پلید فتنه وفادار می داند.

وی در زمینه فتواهای شرعی در زمینه فقه اسلام آمریکایی هم ید طولایی دارد و در چند مورد فتاوایی را داده که هیچ ارتباطی به اسلام ندارد و از همین رو هم بسیاری از ضد انقلابیون وی را مرجع تقلید خود می دانند. مثلا وی در خصوص حجاب اسلامی می گوید:”مو، سر و گردن زن زینت ظاهر است، و پوشاندن آن در صورتی لازم است که در منطقه ای تلازم با نجابت و عفاف داشته باشد. تازه این هم حکم ثانوی است، والا به حکم اولی پوشاندن آن واجب نیست. در حالی که زینت باطن پوشاندنش واجب است و ربطی به عرف ندارد. به عبارت دیگر پوشش موی سر زن بیش از آن که شرعی باشد، برخاسته از فرهنگ محلی و شرائط اقلیمی و زمانی خاص است”

وی چند ماه قبل در پی قتل عام در یک باشگاه هم جنس بازان در آمریکا در فتوایی مضحک گفته بود اسلام هم جنس بازی در ملاء عام را گناه می داند والا هرکس در خفا می تواند رابطه جنسی با هم جنس خود داشته باشد بدون این که گناهی مرتکب شده باشد.

و در پایان باید یادآوری کرد که امام خمینی(ره) در یکی از سخنانشان صراحتا اعلام کرده بودند که منتظری و شاگردانش مفسد هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme