https://telegram.me/empireoflies

همدستی دراویش گنابادی با تروریستهای ری‌استارت و تجاوز رهبر فرقه به دختر ۱۸ ساله

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  شامگاه شنبه ۱۴ بهمن، نیروهای امنیتی و انتظامی که بنا بر دستور مقامات قضایی برای ایست و بازرسی در خیابان پاسداران و اطراف خانه  نورعلی تابنده، مرشد دراویش نعمت‌اللهی گنابادی حضور پیدا کردند تعدادی از دراویش گنابادی با یان نیروها به دلیل تجمع در آن مکان درگیر شدند.

این درگیری ها با خویشتن داری نیروهای نظامی به تدریج آرام شد تا یان که صبح امروز با هجوم مریدان این فرقه ضاله به نیروهای امنیتی دوباره آتش این درگیری شعله ور شد و تعدادی از نیروهای امنیتی به شدت آسیب دیدند و وسایل نقلیه آنها نیز توسط طرفداران نورعلی تابنده به آتش کشیده شد.

نور علی تابنده قطب سلسله دراویش نعمت‌الهی سلطانعلیشاهی گنابادی است. او از دی ماه سال ۱۳۷۵ و پس از فوت علی تابنده محبوب علیشاه قطب پیشین این سلسله با وصیت او به جانشینی انتخاب شد. تابنده پس از پیروزی انقلاب اسلامی مدتی معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر سازمان حج و زیارت و معاون وزارت دادگستری بود

در جریان آشوب های خیابانی دی ماه ۱۳۹۶ در سراسر ایران، طرفداران نور علی تابنده نقش بسیار فعالی در تحریک و سازماندهی این آشوب گران داشتند که با اقدامات اطلاعاتی نیروهای امنیتی پنج نفر از لیدر های آن هادستگیر شدند. پس از یان دستگیری ها تجمع اعتراضی دراویش مقابل زندان اوین تهران، برگزار شدو با قید وثیقه هر پنج نفر آزاد شدند.

رهبر این فرقه در سخنرانی هایی که برای پیروان خود در خانقاه تهران انجام میدهد بارها به ائمه اطهار توهین کرده و آنها را غیر معصوم خوانده حتی چندی پیش در توهینی به حضرت فاطمه زهرا(س) گفته بود “شهادت مقام بالایی است و شامل حضرت زهرا نمی شود و با گفتن شهادت حضرت زهرا مقام شهید را بی ارزش می کنید…”

سابقه فعالیت های غیرقانونی این دراویش و پیروانشان بسیار طولانی است حتی جواد نوربخش مرشد یکی از فرق نعمت الهی در زمان حیات خود به زنان دراویش نعمت الهی مرتب تجاوز میکرد و به بهانه رساندن آنها به مرحله لقاالله آنها را به پستوی خانقاه میبرد و پس از هیپنوتیزم به آنها تجاوز می کرد تا جایی که یکی از این قربانیان که تنها ۱۸ سال داشت پس از این تجاوز اقدام به خودکشی می کند.

در سایتی که به انعکاس اخبار دراویش گنابادی می پردازد همواره پرونده‌سازی‌های حقوق بشری با رویکرد گسترش تحریم‌ها دنبال می‌شود سایت مجذوبان نور وابسته به این فرقه که با هدایت سرویس اطلاعاتی فرانسه فعالیت می‌کند، یکی از تریبون‌های اصلی این پرونده‌سازیهاست.

در چند ماهه اخیر فردی به نام محمد حسینی با ادعای درویش مسلکی که خانواده وی در ایران از اعضای این فرقه هستند جوانان را تشویق به آتش زدن مساجد و حسینیه ها می کند و تعداد زیادی از مساجد و حسینیه ها در شهرها توسط این گروه به آتش کشیده شد. تحلیل های اطلاعاتی بر این اعتقاد است که قطعا محمدحسینی لیدر گروهک تروریستی ری‌استارت در قواره ایجاد شبکه‌ای با توانایی آتش‌زدن مساجد و حسینیه‌ها نیست و فرقه گنابادی در حکم بازوی عملیاتی این گروهک فعالیت می‌کند چرا که اخیرا نورعلی تابنده مرشد فرقه گنابادی به صورت تلویحی از باطل بودن عبادات در مساجد و حسینیه ها گفته بود و گفته شده در پشت پرده وی به پیروان خود دستور داده تا با آتش زدن حسنیه ها این مکان ها را که مردم در آنها به عبادت مشغول می شوند از بین ببرند.

البته این شخص و پیروانش که ادعاهایی مبنی بر برتر بودن از شیعیان معمولی دارند و خود را در مرحله لقا فی الله می دانند حتی از خواندن قرآن معذور هستند و سواد خواندن این کتاب آسمانی را هم ندارند .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

 1. لطفا فایل صوتی توهین به معصومین وحضرت زهرا (س) و بی اهمیتی عبادت در مساجد را از قطب دراویش توسایتتون بذارید که سندی باشه بر این مدعا

 2. فرقه های درویشی

  ۴۴- در محافل به اصطلاح عرفانی اکثر فرقه های درویشی فقط سخن از کشف و کرامات و معجزات و خواب و خیال است و هرگز سخن از واقعیت زندگی نیست زیرا واقعیت زندگیشان غرق در فساد و تباهی است. این واقعیت زشت آنها را بسوی ماورای واقعیت و خرافات و جنون می کشاند تا رسوا سازد. تبهکاری قرین خرافه است و خرافه عذاب تبهکاری است و عذابی بدتر از زایل شدن عقل نیست که بقول خواجه عبدالله انصاری از بزرگان عرفان:خدایا آنرا که عقل ندادی پس چه دادی و آنرا که عقل دادی پس چه ندادی.

  از کتاب نامه های عرفانی استاد علی اکبر خانجانی ص۹۴

  • واقعیت با حقیقت تفاوت دارد

   • نورپایین علی خان(با اون یکی نورعلی اشتباه نشود...اون نوربالا می ره)

    حقیقت؟ حقیقتی که به انگلیس وصل باشد؟ یک مشت آدم عقب مانده بی سواد و شپشو و بوگندو به حقیقت واصل می شوند و بقیه انسانها که عاقل تر وسالم تر و تمیزتر و منطقی تر هستند نمی توانند برسند؟!!! اینها دنبال وصال انگلیس و لقاء آمریکا هستند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme