https://telegram.me/empireoflies

همایون هم به اجاره اعراب درآمد!+ویدئو

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمدت هاست کشورهای غربی و حکام فاسد عرب به خصوص آل سعود برای پیشبرد اهداف شوم خود علیه ایران، اقدام به فعالیت های رسانه ای کرده و با راه اندازی و یا اجاره شبکه های ماهواره ای سعی دارد افکار عمومی ایرانی ها را تحت تاثیر قرار داده و آنها را علیه جمهوری اسلامی تحریک کند.

شبکه کانال یک به مدیریت شهرام همایون یکی از این شبکه هاست؛ کسی که از حامیان سرسخت سلطنت و مدعی ایران دوستی و وطن پرستی است. البته با توجه به اینکه رضا پهلوی، شاهزاده سلطنت طلب ها هم با استفاده از نام جعلی خلیج برای خلیج فارس در مصاحبه با العربیه، نشان داد به نوعی به حکام عرب نزدیک شده است، این اقدام شهرام همایون چندان عجیب نباشد!

همایون مدتی است برنامه خود را به نظرسنجی از ایرانی ها اختصاص داده و از مخاطبان خود می پرسد “آیا در قبال ادامه فعالیت ساخت موشک، خطر جنگ را می پذیرید؟”

دانلود

این نظرسنجی ها در حالی است که امید دانا، یکی کارشناسان شبکه های ماهواره ای سلطنت طلب فاش کرده است که اخیرا این شبکه ها به درخواست موسسات نظرسنجی آمریکایی، از مخاطبان خود می پرسند که “آیا حاضر هستند ساخت موشک در ایران متوقف بشود تا سایه جنگ از سر کشور برود؟”

امید دانا با تاکید بر کودکانه بودن این سوال، اساسا چنین نظرسنجی هایی را خیانت به کشور خواند.

اخیرا پایگاه اینترسپت (intercept) از سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری امارات متحده عربی در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در اندیشکده آمریکایی موسوم به “انستیتو خاورمیانه” با هدف جنگ روانی علیه ایران خبر داده است.

براساس توافق صورت گرفته، این اندیشکده آمریکایی با استفاده از کارشناسان خاص و دعوت از سیاستمداران مؤثر، سیاست خارجی ایالات‌متحده را در مسیر ستیزه‌جویانه‌تری در قبال ایران و قطر و… جهت‌دهی می‌کند و در مقابل از کمک‌های مالی امارات بهره‌مند می‌شود.

 

انتهای پیام/جام نیوز

مدت هاست کشورهای غربی و حکام فاسد عرب به خصوص آل سعود برای پیشبرد اهداف شوم خود علیه ایران، اقدام به فعالیت های رسانه ای کرده و با راه اندازی و یا اجاره شبکه های ماهواره ای سعی دارد افکار عمومی ایرانی ها را تحت تاثیر قرار داده و آنها را علیه جمهوری اسلامی تحریک کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme