https://telegram.me/empireoflies

همایون: با اپوزیسیون قلابی مواجهیم/ضدانقلاب طعمه منافع مالی مدیر صدای آمریکا شدند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای گذشته تعدادی از عناصر اپوزیسیون به دعوت مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا دیداری را در واشنگتن به انجام رساندند.

در این نشست افرادی مثل جمشید چالنگی، منصور اسانلو، جیسون رضاییان، مازیار بهاری، رضا پیرزاده، ستاره درخشش، سعید قاسمی‎نژاد، علی جوانمردی و …؛ در کنار شماری از شبکه براندازی فرشگرد، اعضای حزب مشروطه ایران، تجزیه‌طلبان و جمع دیگری از ایرانیان حضور داشتند.

اما برگزاری این جلسه حواشی زیادی را به همراه داشت و عده‌ای دیگر از اپوزیسیون مقیم آمریکا با این دیدار مخالفت و به آن حمله کردند.

در این میان شهرام همایون مجری شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک»، از جمله افرادی بود که بارها به این موضوع واکنش نشان داد.

وی در یکی از برنامه‌های این شبکه عنوان کرد: دو هفته پیش از وزارت خارجه آمریکا دعوتی انجام شد که من نرفتم.

همایون در ادامه با ژست دروغین وطن‌دوستانه خود به افراد شرکت‌کننده در این نشست حمله کرد و گفت: ما با یک اپوزیسیون قلابی مواجهیم چرا که آن‌ها به سوی بیگانه دست دراز کرده‌اند.

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که خود همایون همان‌گونه که در سایت امپراتوری دروغ نیز به آن‌ها اشاره شده، دیداری را قبلا با برایان هوک داشته و یا در موردی دیگر یکی از رسانه‌ها علیه وی افشاگری کرد که از طرف گروهک منافقین حمایت می‌شود.

بیشتر بخوانید

شهرام همایون؛ از ادعا وطن‌پرستی تا همنشینی با دشمنان ایران!

اسناد تازه در خصوص همکاری شهرام همایون با منافقین

طبق اطلاعاتی که به دست آمده حضور افرادی مانند ستاره درخشش مدیر صدای آمریکا و رضا پیرزاده که روابط عاشقانه آن‌ها رسانه‌ای شده نشان می‌دهد که آن‌ها قصد داشتند با طعمه‌کردن و سوءاستفاده از سایر ضدانقلاب شرکت‌کننده به منافع مالی کلان خود دست پیدا کنند که می‌بایست منتظر واکنش سایر عناصر ضدانقلاب نظیر شهرام همایون باشیم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme